Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بابا دمو همون موقعی که قرار بود بیاد و نیومد دیگه باید قیدشو زد!

بازی تقریبا یک هفته دیگه منتشر میشه دیگه الان دموشم بزارن جلوم نگاش نمیکنم :D
یک هفته دیگه خود بازی ریلیز میشه بعد دموش به چه دردی میخوره خو؟:D
خوب سازنده فرض میگیره شما قراره نسخه اورجینال بگیری...برای همین دمو میده که قبل خرید از کیفیت بازی مطمئن بشی:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
خوب سازنده فرض میگیره شما قراره نسخه اورجینال بگیری...برای همین دمو میده که قبل خرید از کیفیت بازی مطمئن بشی:d
خوب این واسه ایرانیا صدق نمیکنه :D
اون کسی که بخواد از کیفیت بازی مطمئن بشه توی ایران اول یک چند ماهی قشنگ کرک شده بازی میکنه تا دستش بیاد بعد اگه حسش باشه میره اورجینال میخره :D

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز اگه کسی هست که با هم شریکی Pes امسال رو بخریم به من خبر بده البته اگه میشه اینکار رو کرد
که کلا همه جوره تستش کنیم پول کمتری هم بدیم چون انصافا امسال خیلی تغییر کرده بازی من تو پلی استیشن 3 بازی کردم واقعا خوب بود

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان عزیز اگه کسی هست که با هم شریکی Pes امسال رو بخریم به من خبر بده البته اگه میشه اینکار رو کرد
که کلا همه جوره تستش کنیم پول کمتری هم بدیم چون انصافا امسال خیلی تغییر کرده بازی من تو پلی استیشن 3 بازی کردم واقعا خوب بود
شریکی بگیریم بعد شما بازی میکنی من؟ :D

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
من همیشه رو کنسول بازی می کردم ولی امسال قسمت شده برگردم دوباره روی پی سی
گرافیکم GSO 9600 با ظرفیت 756MB هستش
به نظر شما با این می تونم حد بالای بازی رو احرا کنم یا نیاز به گرافیک جدید دارم... ماشالله دیگه نمی شه گرافیک خرید... :(

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سه تیم باشگاه ایرانی در بازی هم تایید شدن:
سپاهان-تراکتورسازی-استقلال
فولاد هم قرار بود باشه ! یعنی نیست !؟

---------------------------
بازی کمتر از دو هفته ی دیگه منتشر میشه تاپیک بازی رو مهم میکنم

دو مورد میمونه
از مقایسه بازی با Fifa کاملا خودداری کنید اگر ببینم پست شخص پاک میشه و اخطار 3 امتیازی میدم
از دادن هر گونه اسپم بیهوده جدا خودداری کنید

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
فولاد هم قرار بود باشه ! یعنی نیست !؟

---------------------------
بازی کمتر از دو هفته ی دیگه منتشر میشه تاپیک بازی رو مهم میکنم

دو مورد میمونه
از مقایسه بازی با Fifa کاملا خودداری کنید اگر ببینم پست شخص پاک میشه و اخطار 3 امتیازی میدم
از دادن هر گونه اسپم بیهوده جدا خودداری کنید
نه صابر جان فقط همون سه تا تیم هستن

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
من از PS STORE برای PS3 دانلودش کردم حجمش 1.7 گیگ بود ولی واقعا انقلابی در فوتباله همه چیزش تغییر کرده فیزیک بازیکنا , نحوه ی گردش توپ و گرافیک بازی . همه چیز در حد عالی . تماشاچیان هم عالی کار شده هم از نظر صدا گذاری و هم از نظر طراحی . به نظرم دوران امپراطوریه PES برگشته

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
یعنی در این حد خوب شده ؟
ای بابا چرا نمیاد دلمون خواست ...
نسخه ps3 اومده بچه ها تو سایت تستش کردن بازم بازیکنا لایسنس نشدن چهره بازیکنای ایرانی شباهتی نداره و البته چهره بازیکنای اروپایی یه مشکلاتی داره که احتمالا بعدا با پچ حل میشه

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اینطور که به نظر میاد کونامی رسما اعلام کرده وقت کافی برای ساخت چهره ها رو نداشته و ظاهرا قراره با یه DLC حدود 1000 تا چهره اضاف کنه و همه چی برگرده سر روال !
از این بابت هم از یوزر ها عذر خواهی کرده

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
عکس های نسخه PC:o
Are you kidding me ... :-o
من برا ps3 دانلودش کردم و چند دستی بازی کردم .. از لحاظ گرافیک بد نبود ولی رزولیشن و فریم من رو یکم اذیت می کرد ... حالا که میبینم نسخه PC تفاوت محسوسی داره اونم حتما تهیه می کنم ...
ولی راجع به خود بازی ...
این فقط نظر شخصی منه :
بازیکنا خیلی کندن! مسئله کم و زیاد کردن سرعت و این حرفا نیست! انگار یه وزنه ای چیز به پاشون وصله .. پاس دادنش آذار دهندش .. باید تصمیم پاس و شوت رو حداقل یک ثانیه قبل انجامش بگیری!
فیزیک توپ مشکل داره .. وقتی شوت میزنم احساس می کنم توپ پلاستیکیه!
دروازبانا یه جورین .. اصلا منطقی واکنش نشون نمیدن ...
تکل ها خیلی بدن. هر تکلی که کنید بی برو برگرد یه کارت زرد دریافت می کنید ... اصلا انگار تکل ها کارآمد نیستن!
من با بایرن و بارسا و رئال بازی کردم ولی طراحی چهرشون خوب بود .. بقیه تیما رو نمیدونم ...
ولی باز با همه این تفاسیر نسبت به PES های گذشته بهتره ولی هنوز خیلی جای کار داره ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر