Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
3ساله pes نمیزنی دقیقا این اسپمت تو این تاپیک واسه چیه؟
هر کی فیفا حال میکنه بره تو تاپیک فیفا قربون صدقه بازیش بره
آقا اینطوری نکنید دعوا راه میوفته :|
ایشون نظرشونو گفتن! بحث مقایسه نیست بحث افت سری هست که دیگه واضحه نیاز نیست حتما کسی بگه!
توی این سه سال بدجور افت داشته سری! حالا بعضیا هستن که هنوز از این سری جدا نشدن و هنوزم واسشون لذت بخشه و نظرشون محترمه ولی افت سری چه از نظر سایتا و مجلات و نمرات و ... معلومه!

بنده هم سه ساله گزاشتمش کنار ولی امسال دیگه از فیفا بیشتر انتظارشو میکشم چون بالاخره این تحولی که کونامی ایجاد کرده میخوام ببینم میتونه اون لذتی که من از PES 6 میبردم رو بهم برگردونه یا نه!!
لطفا بحث مقایسه رو وسط نکشید!

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان یه پچ جدید اومده پچ اسم PES2014 !!!!:| اصلا معلوم نیستش که چی هست واسه 13 یا نه! گفتم دانلود نکنید ها کار بکس ایرونیه!:d هرسال از این جواد بازیا زیاد در میارن.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
تا حالا هرچی نشون دادن رو واقعا قبلا تو فیفا دیده بودم!
امیدوارم بازی خیلی خوبی بشه تا بلکه تجربش کنیم ...
از فیفا که 100% مطمئنم ... الان 3 ساله که به هیچ وجه PES نمیزنم .. در حد نصب و تست بازی و حذف!
امیدوارم امسال حداقل این اتفاق براش نیفته ...
یه جورایی بازی خیلی کنده!

درست متوجه شدم؟pes از fifa کندتره؟

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
مثل این که باید منتظر همون نسخه اصلی باشیم یعنی یک ماهه دیگه...
امسال کلا کونامی اذیت کرد واسه دادن دمو Pes خبر رسمی هم که میگه واسه 360 و ps3 فقط 8 روز مونده به انتشار بازی میاد پس باید تا 2 مهر صبر پیشه کنیم

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
درست متوجه شدم؟pes از fifa کندتره؟

از نظر پیشرفت رو میگن احتمالا؟!!!!!!
این چند ساله نسخه های قبلی رو بازی کردم و هیچ جوره راضی نیستم ازش!
البته 2012 و 2013 رو خیلی خیلی کم بازی کردم چون نتونستم تحملش کنم! در صورتیکه من از سال 2003 PES میزدم .. اتفاقا اونموقع هم فیفا بازی میکردم ولی حسی که الان در مقابل فیفا نسبت به PES دارم اونموقع نسبت به فیفا داشتم!
البته میدونم که PES طرفدارهای خودش رو داره و خودم بارها با چندتا از دوستام سر مسئله فیفا و PES کل کل و بحث کردیم ولی اگه بخواد روند این دو سه سال گذشته رو پیش بگیره حداقل از نظر من و مطمئنم خیلی ها هم که با من هم عقیده اند با شکست روبرو میشه!
من تا بازی رو خودم تجربه نکنم قضاوت نمی کنم ولی از E3 هرچی تریلر از گیمپلی بازی دیدم یه جورایی کند بوده! انگار دکمه سرعت تو بازی وجود نداره!
باور کنید اصلا و ابدا نه با این بازی و نه هیچ بازی دیگه ای دشمنی ندارم چون یک گیمرم و از بازی خوب لذت می برم و بارها تو جاهای مختلف گفتم که امیدوارم PES با این موتور جدیدش یه نفسی بهش دمیده شه چون اونموقع منم از این بازی با گرافیک فوق العاده ای که با فاکس انجین ساخته میشه لذت خواهم برد ولی الان این تکنیک هایی که داره تو بازی معرفی میشه رو من تو فیفا تجربه کرده بودم و اصلا هم منظورم این نیست که چرا داره رو این عنوان پیاده میشه و برعکس خوشحال هم میشم که به نحو احسن و ممتاز این حرکات رو تو PES ببینیم ...
با اینکه طرفدار فیفام ولی امیدوارم امسال PES بترکونه چون خاطرات زیادی با این سری دارم ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
این چند ساله نسخه های قبلی رو بازی کردم و هیچ جوره راضی نیستم ازش!
البته 2012 و 2013 رو خیلی خیلی کم بازی کردم چون نتونستم تحملش کنم! در صورتیکه من از سال 2003 PES میزدم .. اتفاقا اونموقع هم فیفا بازی میکردم ولی حسی که الان در مقابل فیفا نسبت به PES دارم اونموقع نسبت به فیفا داشتم!
البته میدونم که PES طرفدارهای خودش رو داره و خودم بارها با چندتا از دوستام سر مسئله فیفا و PES کل کل و بحث کردیم ولی اگه بخواد روند این دو سه سال گذشته رو پیش بگیره حداقل از نظر من و مطمئنم خیلی ها هم که با من هم عقیده اند با شکست روبرو میشه!
من تا بازی رو خودم تجربه نکنم قضاوت نمی کنم ولی از E3 هرچی تریلر از گیمپلی بازی دیدم یه جورایی کند بوده! انگار دکمه سرعت تو بازی وجود نداره!
باور کنید اصلا و ابدا نه با این بازی و نه هیچ بازی دیگه ای دشمنی ندارم چون یک گیمرم و از بازی خوب لذت می برم و بارها تو جاهای مختلف گفتم که امیدوارم PES با این موتور جدیدش یه نفسی بهش دمیده شه چون اونموقع منم از این بازی با گرافیک فوق العاده ای که با فاکس انجین ساخته میشه لذت خواهم برد ولی الان این تکنیک هایی که داره تو بازی معرفی میشه رو من تو فیفا تجربه کرده بودم و اصلا هم منظورم این نیست که چرا داره رو این عنوان پیاده میشه و برعکس خوشحال هم میشم که به نحو احسن و ممتاز این حرکات رو تو PES ببینیم ...
با اینکه طرفدار فیفام ولی امیدوارم امسال PES بترکونه چون خاطرات زیادی با این سری دارم ...
من از 1998 دارم Winning Eleven و PES میزنم تا 2011 هم بازی میکردم و تا 2011 فیفا واسم هیچی نبود بعد که دیگه کونامی زد تو کار کپی!! 2012-2013 کپی هم دیگه بود! گرافیک که کوچیک ترین تغییری نکرده بود قابلیت جدیدی هم اضافه نمیشد!
کلا خراب کرد این چند ساله!

بنده هم با PES مشکل ندارم ولی اگه بخواد مثل سال های پیش باشه و باز دوباره PES 2015 به بعد هم بخوان همینطوری باشن که دیگه کلا میزارمش کنار و اسمشم نمیارم!
( من خیلی به این بازی امیدوارم و به هیچ وجه باهاش مشکلی ندارم میتونید به پست اول مراجعه کنید و ببینید کی پست اول رو زده )

اما اون کند بودنش اصلا نگرانش نباش! چون هر ساله Game Speed توی بازی وجود داشته و تا PES 2011 که من بازی میکردم تمام نسخه هارو Game Speed رو میزاشتم روی +2 تا بازی حالت عادی پیدا کنه!
این تریلراشو به هر کی نشون دادم خوف کرد ولی تنها ایرادی که میگرفت همین کند بودنش بود که به اونا هم توضیح دادم میگم مطمئنن Game Speed توی این نسخه هست پس نگرانش نباشید!

حالا باید شاهد دوتا فوتبال با دوتا انجین جدید باشیم ببینیم کدوم برنده میشه!
فیفا رو که 100% شک توش ندارم که موفقه! به اینم خیلی امیدوارم ولی تا موقعی که خودم بازیش نکنم نظر قطعی نمیدم! ولی از نظر انیمیشن تا الان خیلی محشر بوده!

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Minimum system requirements

Operating System: Win Xp 32, Vista, Windows 7
Graphic Card: GeForce 510, Radeon HD 5450 512MB
CPU: Pentium D 820 2.8GHz, Athlon LE-1640
RAM: 1 GB
HDD: 10 GB
DirectX: 9.0c

Recommended system requirements

Operating System: Win Xp 32, Vista, Windows 7, Windows 8
Graphic Card: GeForce GT 440, Radeon HD 5550 1024MB
CPU: Core 2 Duo E7400 2.80GHz, Athlon II X2 255
RAM: 4 GB

آخرین ویرایش:

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
Minimum system requirements

Operating System: Win Xp 32, Vista, Windows 7
Graphic Card: GeForce 510, Radeon HD 5450 512MB
CPU: Pentium D 820 2.8GHz, Athlon LE-1640
RAM: 1 GB

Recommended system requirements

Operating System: Win Xp 32, Vista, Windows 7, Windows 8
Graphic Card: GeForce GT 440, Radeon HD 5550 1024MB
CPU: Core 2 Duo E7400 2.80GHz, Athlon II X2 255
RAM: 4 GB

از DX10 و DX11 پشتیبانی نمیکنه.../:)

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
دیشب داشتم اون دمویی ps3 که از دست سونی در رفت رو بازی میکردم
موشن ها خیلی خوب بودن ، دروازه بانها خوب عمل میکردن ! (یا من گل زدن بلد نبودم :D) جا گذاشتن دفاع مقابل با دریبل کار آسونی به نظر نمیرسید ، تو این چند دستی که بازی کردم
تو اسلوموشن ها و صحنه های کارت گرفتن و این چیزا افت فریم زیادی وجود داشت (شاید چون نسخه ی دمو بود اونم نسخه ی اصلی دموهم نبود حتی اینجوری بود )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر