Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
حتما این ویدئو رو ببینید واقعا عالیه ...............

در ضمن این ویدئو نحوه عملکرد و استرتژی های بازی در زمان حمله رو داره نشون میده و البته یک سیستم کاملا جدید از طریق دروازه بان در هنگان زدن ضربه شروع مجدد بازی که تیم خودش رو میتونه رو به جلو هدایت کنه و یا این که دستور بده تیمش به زمین خودی نزدیک تر بشن . برای درک بیشتر این گفته من باید ویدئوی بازی رو حتما ببینید .

[English] Team Attacking Controls [PES 2014].mp4

- - -ویرایش - - -
Pes 2014 نامزد بهترین بازی ورزشی سال در نمایشگاه گیمزکام شد .

لیست بازی هایی که نامزد بهترین بازی ورزشی شدن .

1 : Pes 2014

2 : FIFA14

3 : NBA 2K14

https://twitter.com/Konami

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
من 7-8 روز از نت دور بودم! این دمو چی شد؟؟
آقا اعصابم خورد شد دیگه! فقط میخوام این دمو رو بازی کنمو ببینم واقعا تونسته در حد رقیبش باشه!

iman2012_12

کاربر سایت
May 12, 2012
96
خودمون هم میدونیم واقعا برای فیفا رقیب نیست . وای که تو فیفا چه تکنیک هایی میشه زد . همش لذته

Send from Galaxy S III

من که کلا با فیفا حال نمیکنم و اینکه واسه فیفا رقیب باشه یا نه واسم مهم نیست مهم اینه که بازی تغییرات خوبی کرده و در کل بهتر از قبله.

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
اگه ضعف های فیا برطرف بشه خیلی خوب میشه
ولی چیزی که تو تریلر ها میبینم از pes امیدوارکننده و نزدیکتربه وافعیت هست
اما این تا چه حد به واقعیت نزدیکه تا چند هفته دیگه مشخص میشه
شخصا محبوبیت pes رو بیشتر یبینیم

Tapatalk Group : F.C.Barcelona

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
اگه ضعف های فیا برطرف بشه خیلی خوب میشه
ولی چیزی که تو تریلر ها میبینم از pes امیدوارکننده و نزدیکتربه وافعیت هست
اما این تا چه حد به واقعیت نزدیکه تا چند هفته دیگه مشخص میشه
شخصا محبوبیت pes رو بیشتر یبینیم

دقیقا همینطوره... منم تریلرهای زیادی ازش دیدم و کاملا تغیرات بازی با موتور جدیدش فاکس انجین محسوسه...
فیفا بازی بزرگیه ولی من از بچگی pes میزدم به خاطر همین این بازی برام جذابیت زیادی داره... البته اگه واقع بینانه بخوام بگم غیر این نسخه که هنور نیومده و نمیشه در موردش نظر داد فیفا از سال 2010 یک شبیه ساز بسیار طبیعی از فوتبال بوده که قسمت انلاینش واقعا معتاد کنندست با این وضع گرونی من به شخصه نتوستم دل بکنم و سی دی کی هاشو تهیه کردم ... یه چیز دیگه هم این که امضاتو داداش باید طلا گرفت قاب کرد دیوار.....

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
همینجوری پیش بره.باید بی خیال دمو شد و خودمونو اماده اومدن بازیش کنیم

امیدوارم ارزش انتظار کشیدن رو داشته باشه
همین روزا گفته شده میاد ... حالا نمیدونم فیس بوق چقدر واقعیت داره خدا میدونه ....

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
این داستان اومدن نیومدن دمو دیگه فرسایشی شده همه خسته شدن ولی این کونامی نمیخواد به موقع این دمو رو بده بیرون

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
خب دوستان یه خبر بد رسمی از سایت کونامی که میگه دمو اصلا قرار نیست واسه Pc بیاد واسه ps3 و Xbox هم فقط 8 روز زود تر از انتشار بازی میاد دیگه باید تا 19 سپتامر واسیم دیگه کاریش نمیشه کرد
.
.

The release of the game will be preceded by a playable demo, which will be available from September 11th on PS3 and the following day for Xbox 360. The demo will be fully representative of the final game, allowing users to play as several teams within a full match scenario, and to experience the individuality PES 2014 offers in terms of player movement and skill. The demo will also include a tutorial element, to help familiarize users with the overhauled controls.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تا حالا هرچی نشون دادن رو واقعا قبلا تو فیفا دیده بودم!
امیدوارم بازی خیلی خوبی بشه تا بلکه تجربش کنیم ...
از فیفا که 100% مطمئنم ... الان 3 ساله که به هیچ وجه PES نمیزنم .. در حد نصب و تست بازی و حذف!
امیدوارم امسال حداقل این اتفاق براش نیفته ...
یه جورایی بازی خیلی کنده!

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
تا حالا هرچی نشون دادن رو واقعا قبلا تو فیفا دیده بودم!
امیدوارم بازی خیلی خوبی بشه تا بلکه تجربش کنیم ...
از فیفا که 100% مطمئنم ... الان 3 ساله که به هیچ وجه PES نمیزنم .. در حد نصب و تست بازی و حذف!
امیدوارم امسال حداقل این اتفاق براش نیفته ...
یه جورایی بازی خیلی کنده!
3ساله pes نمیزنی دقیقا این اسپمت تو این تاپیک واسه چیه؟
هر کی فیفا حال میکنه بره تو تاپیک فیفا قربون صدقه بازیش بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر