Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دروازبان ها واقعا افتضاح هستن!!! داوری هم اگه رئال مادرید باشید و رو به روی بارسا بازی کنید همش به ضرر رئال سوت میزنه!!! امتحان کنید حتما!!!

دقیقا همین طوره تو این چند روزی که دارم بازی میکنم چیزی که بشدت ازاردهنده هست همین مسئله دروازبان است .واقعا ضعیف در اوردند .اکثر بازی هایی که من میکنم پر گل در میاد هم راحت گل میزنم هم راحت گل میخورم . گل هایی میخورن ادم گریه اش در میاد :(

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
من امروز نسخه زبان انگلیسی با گزارشگر آلمانی یا فرانسه ... رو گرفتم ... از توپخونه ...

فقط میتونم بگم ریــــــ ..... !!! افتضاح !!!:-& 100 رحمت به 2011 !!! خاک بر سر کونامی کنن با این بازی سازیش !! همشون باید جمع شن برن ماست بندی بزنن !!!

لایسنس که هیچی !!! اصلا هم رو بازی کار نکردن !! من همیشه اعتقاد داشتم یه گیم 3 تومنی ارزش نداره آدم حرص بخوره , ولی این ... )x
نقل و انتقال ها هم که مثل همیشه عقبه و ناقصه ! آقا باید قبول کنیم pes هیچ حرفی یعنی هیــــــــــچ حرفـــــــــی واسه گفتن در مقابل فیفا نداره !!!

تور دروازه رو چرا تنگ کردن ؟!!!! یعنی چی آخه ؟!!!!:-o گرافیک بد نیست ولی ماشاال.... همه بازیکنا از دفرانسیل عقب آبادن !!! هیکلا از در تو نمیاد !!!=))

راجع به گیم پلی اصلا صحبت نمیکنم که ارزش صحبت کردن نداره , بیشتر شبیه فوتبال دستی میمونه =))

من به شخصه این ترکمون کونامی رو فقط به خاطر مستر لیگش بازی میکردم که اونم ریـــــ .... توش !!! چرا اینجوریش کردن ؟؟!!!! باید با یه تیم در پیت شروع کنی فقط !!!
یعنی مثل سابق تیم اصلی اون باشگاه که انتخاب میکنی رو بهت نمیده !!! ( فقط یه سری جوون بهت میده !! ) :-&

حیف نون که این کونامی میخوره ...)x

در ضمن الان نگید به من فن فیفا هستی و اصولی نقد نمیکنی و ... و ... غیره ....

بابا من خودم pes باز بودم , تو همین تاپیک هم دیدین که کلی پست زدم منتظر بودم که به دستم برسه , ولی واقعا متاسفم که منتظر همچین آشغالی بودم !!!

من نمیدونم کدوم سلیقه ای میتونه بیاد pes رو به فیفا ترجیح بده !!!!!:|

دوست عزی کاملا نه 100 درصد باهات موافقم من 2 هفته پیش بازی رو تهیه کردم و بازی کردم البته در کنارش فیفا رو هم گرفتم هر سال همین کارو میکنم هر دو رو امتحان می کنم هر کدوم بهتر بود اونو بازی میکنم مال بابام نیست که طرفداری بیخود کنم نقد غیر منطقی نمی کنم فقط اینو می خوام بگم pes 2012 تقریبا همون 2011 هستش با این تغیرات که گرافیک پیشرفت کرده چهره بازیکنها خیلی خیلی بهتر شده توپ سنگین تر شده طوری که احساس می کنید به زیر یه بادکنک پر از اب میزنید کاور کردن بازیکنها هم در دفاع هم در حمله بهتر شده پاس های توی عمق کار امد تر شده دروازبان ها گاو شدند :D
دوربین بازی نسبت به 2011 تغیر چندانی نداشته کلا فکرش رو نمیکردم pes اینطور بیاد بیرون خدا شاهده دوست داششتم امسا pes دهنهارو باز کنه نه fifa چون همیشه pes برام سر گرم کننده تر بود تا فیفا و فیفا واقعی تر به نظر میومد و من سرگرمی رو به واقعیت ترجیح میدادم ولی امسال فقط می تونم با کمال ناراحتی اینو بگم فعلا تا سال دیگه فیفایی شدم و متاسفم که باید بگم امسال pes خیلی طرفداراشو از دست میده هر کسی هم خواست بگه که من طرفدار pes نبودمو از این حرف ها بهتره بره اول pes 2011 online و اونجا rate منو ببینه و ببینه که تا حالا بیشتر از 800 مچ بازی زدم بعد حرف بزنه تا سال دیگه فقط fifa 2012 و خاک بر سر کونامی

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
بچه ها من یه مشکلی با PES توی این چند ساله اخیر دارم
کلا چند فقط دور فوتبال نیستم ولی امسال گفتم دوباره بازی منم
مشکال من با دفاع کردن است، قبلا وقتی دکمه A رو میگرفتی یه حرکته مناسبی انجام میداد الا مثل گاو میره طرف حریف و مثل آب خوردن حریف از کنارش رد میشه، من اگه بزارم خود کامپیوتر دفاع منه خیلی بهتره والا... چطوری میشه از حریف توپ گرفت...ممنون میشم راهنماییم کنید...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بچه ها من یه مشکلی با PES توی این چند ساله اخیر دارم
کلا چند فقط دور فوتبال نیستم ولی امسال گفتم دوباره بازی منم
مشکال من با دفاع کردن است، قبلا وقتی دکمه A رو میگرفتی یه حرکته مناسبی انجام میداد الا مثل گاو میره طرف حریف و مثل آب خوردن حریف از کنارش رد میشه، من اگه بزارم خود کامپیوتر دفاع منه خیلی بهتره والا... چطوری میشه از حریف توپ گرفت...ممنون میشم راهنماییم کنید...

دوسته عزیز شما یه بار اگه بری توقسمته آموزش همه مشکلاتت حل میشه
سیستمه دفاع کردن امسال هم تو PES و هم تو فیفا عوض شده
=============================================
خیلی جالبه
یه دونه از این مدل پستها که تو این تاپیک زده شده
تو تاپیکه فیفا ما زدیم و واقعا هم چیزهایی بود که دیده بودم
حد اقل 10 نفر بهشون بر خورد ، کم مونده بود .....

ولی مهم نیست اونی که باید بدونه چی داره بازی میکنه میدونه
اون دوستانی هم که ملاکشون امتیازهایه گیم اسپات و ..... موفق باشن

• Like
Reactions: Gunners Trust

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
من نمیدونم کدوم سلیقه ای میتونه بیاد pes رو به فیفا ترجیح بده !!!!!:|

lovers-mp3-player-whole.jpg

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
خیلی جالبه

ممنون از راهنمایی شما اما تو کدوم قسمت آموزش؟
اگه منظورتون Free Traning که اونجا خودتونید و خودتون و چیزی آموزش داده نشده
اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید، من یه کامنت هم توی فسمت فیفا گذاشتم چون با دفاع کردن اون هم مشکل دارم...
ممنون

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ممنون از راهنمایی شما اما تو کدوم قسمت آموزش؟
اگه منظورتون Free Traning که اونجا خودتونید و خودتون و چیزی آموزش داده نشده
اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید، من یه کامنت هم توی فسمت فیفا گذاشتم چون با دفاع کردن اون هم مشکل دارم...
ممنون

دوسته عزیز هنوز نسخه فایناله بازی به دستم نرسیده و دقیق نمیدونم چون من فقط دمو رو بازی کردم
ولی میدونم برای دفاع فقط نباید A رو بگیری و سمته بازیکنه حریف بدوی
باید RT رو نگه داری تا باهاش بیاد و بعد وقتی اون خواست دریبل کنه یه لحظه A رو بزنی و توپ رو بگیری
یا اینکه با RT کنترلش کنی و با نگه داشتنه X یکی دیگه از بازیکنهایی که نزدیک هست بیاد توپ رو بگیره

نکته جالب اینه که دیگه فقط با تکل خطا نمیشه و حتی اگر با A هم توپ و طوری بگیرید که خطا محسوب
بشه میگیره خطا رو

در کل اگر خوب یاد نگیریدش به نظرتون خیلی سخت و آزار دهنده میاد
فکر کنم امسال هم مثله pes6 باید از درجه سختی هایه پایین شروع کنیم و کم کم سختش کنیم

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
عالی ترین فوتبالی که از زمان کنسولهای جدید بازی کردم همین بوده زجر آورتر از فیفا که نیست ولی هنوز جای کار داره

amin_lovely

کاربر سایت
Mar 7, 2010
13
دوسته عزیز هنوز نسخه فایناله بازی به دستم نرسیده و دقیق نمیدونم چون من فقط دمو رو بازی کردم
ولی میدونم برای دفاع فقط نباید A رو بگیری و سمته بازیکنه حریف بدوی
باید RT رو نگه داری تا باهاش بیاد و بعد وقتی اون خواست دریبل کنه یه لحظه A رو بزنی و توپ رو بگیری
یا اینکه با RT کنترلش کنی و با نگه داشتنه X یکی دیگه از بازیکنهایی که نزدیک هست بیاد توپ رو بگیره

نکته جالب اینه که دیگه فقط با تکل خطا نمیشه و حتی اگر با A هم توپ و طوری بگیرید که خطا محسوب
بشه میگیره خطا رو

در کل اگر خوب یاد نگیریدش به نظرتون خیلی سخت و آزار دهنده میاد
فکر کنم امسال هم مثله pes6 باید از درجه سختی هایه پایین شروع کنیم و کم کم سختش کنیم
در هر صورت ممنون

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
عالی ترین فوتبالی که از زمان کنسولهای جدید بازی کردم همین بوده زجر آورتر از فیفا که نیست ولی هنوز جای کار داره

موافقم
در هر صورت ممنون

خواهش میکنم
خریدمش ولی فرانسوی زبانه.یه چیز دیگه . . . رزولیشن بازی انگار پایینه.اخه چرا؟ ولی گیم پلی ترکونده

نمیدونم چرا یه کم مات هست؟
من اول فکر کردم دمو اینطوریه ولی مثله اینکه نسخه اصلی هم همینه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
موافقم

خواهش میکنم

نمیدونم چرا یه کم مات هست؟
من اول فکر کردم دمو اینطوریه ولی مثله اینکه نسخه اصلی هم همینه

Hustler جان ، دوستمون توی همین تاپیک و پست ِ 243 ، علت ِ این مات بودن رو توضیح داده.

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
خیلی جالبه

دوست عزیز عرض احترام دارم خدمتتون , ظاهرا شما بزرگتر از ما هستی ... اسمت رو هم نمیدونم متاسفانه ...

میخواستم اینو بگم که من خودم pes بازی میکردم چون به قول دوستمون بیشتر سرگرم کننده بود تا فیفا ولی هرچه میگذره میبینم داره داغون تر میشه به جای پیشرفت !!
اما در مورد پست های اعتراضی من :
من خودم تو همین تاپیک هر روز سر میزدم ببینم اومده که بازی کنم یا نه , دائم سراغشو میگرفتم ( پستهام هست ) , بعد فیفا زودتر اومد و اونو بازی کردم ...
مثل همیشه نظرمو در مورد گیم گفتم تو تاپیک فیفا که با برخوردهای خیلی شدید موجه شدم , اما زمانی هم که pes بازی کردم بازم نظرمو اینجا گفتم ... که خوب
البته مثل تاپیک فیفا نریختن سرم ! منظور اینکه اگر میبینی من اینجا پست اعتراضی زدم در مورد pes , تو تاپیک فیفا خیلی بیشتر اعتراض کرده بودم ( مدارکش هم موجوده :d)

نظر شما کاملا برای من به شخصه محترمه ولی اگر اجازه بدی یه پیشنهاد دوستانه بهت بکنم :

سعی کن اون یکی رو هم بازی کنی , مطمئن باش بعد از یه مدتی بیشتر میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی ( مثل خود من که کم کم نظرم عوض شد )

شما گفتی : حد اقل 10 نفر بهشون بر خورد ، کم مونده بود .....
به نظرم چند تا دلیل داره :
1- تعداد طرفدارای فیفا خیلی بیشتره ( حداقل تو این سایت ) از تعداد صفحات تاپیک معلومه ... از تعداد افراد آنلاین تاپیک تو شبانه روز معلومه !!
2 - چون تعدادشون بیشتره و فعال تر هم هستن , مسلما خوب , جوابیه ها هم نسبت به این تاپیک بیشتره ...
3 - به نظرم با توجه به چیزی که دارن ازش حمایت میکنن سمبه شون هم پر زور تره ! ( ارزش دفاع کردن داره به نظرم فیفا )
4 - و ....

موفق باشی

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:02 PM ارسال شده بود ----------

Hustler جان ، دوستمون توی همین تاپیک و پست ِ 243 ، علت ِ این مات بودن رو توضیح داده.

من که بازی کردم به نظرم مات نبود !! مثل همون 11 بود ...l-)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HL2-GF

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یک سوال این نسخه فرانسوی که الان تو بازار هستش کامله دیگه؟ یعنی برای Pal بگیریم همه چیز بازی توش هست و مشکلی هم نیست دیگه؟ میشه از منوها فهمید که چی به چی هست دیگه نه؟:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
دوستان یک سوال این نسخه فرانسوی که الان تو بازار هستش کامله دیگه؟ یعنی برای Pal بگیریم همه چیز بازی توش هست و مشکلی هم نیست دیگه؟ میشه از منوها فهمید که چی به چی هست دیگه نه؟:D

اگه فرانسوی بلدی میشه فهمید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر