Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سلام به دوستان

شرکت Konami دوباره مثل هر سال بازی Pro Evolution Soccer 2010 را برای PS3 , X360 , PC , PSP , PS2 معرفی کرد.. بازی برای پاییز امسال در نظر گرفته شده است..

1.jpg

گفته می شود این شماره از بازی دارای تغییرات عمده ای در گرافیک و گیم پلی هست که پیشرفت چشم گیری نسبت به قبل خواهد داشت..

در بازی شما برای رسیدن به هدف احتیاج به یک استراتژی خاص دارید که این میتواند شما را به بازی واقعی نزدیک تر کند..
شما باید با سیستم جدید این بازی استراتژی تیم خود را برای رسیدن به گل یا دفاع از دروازه تعیین کنید..

حرکات نمایش و فریب دهنده در بازی بیشتر شده و کارای آنها نیز بالاتر رفته و این حرکات در جو بازی نیز تاثیر دارد..

هوش مصنوعی در بازی به شدت بالا رفته و بازیکن در شرایط خاص عکس العمل مناسب را نمایش میدهد به طوری که همکاری بازیکن های میانی با بازیکن های دفاع به شدت بالا رفته و برای کمک به یکدیگر اقدام می کنند..
همین همکار در مواقع حمله هم ایجاد میشود.. گفته میشود حتی شما در زمان ضربات ایستگاهی قادر به کنترل بازیکن های داخل محوطه جریمه هستید..!

گرافیک در بازی بسیار پیشرفت کرده است و با استفاده از نورپردازی جدید شما شاهد حس واقعی تری از بازیکن هستید..
گرافیک چمن و ورزشگاه ها هم بالا رفته و جزئیات بیشتر به آن اضافه شده..

---------------------------------------------------

Naoya Hatsumi مي گويد :" ما براي مدتي است كه در حال بازبيني اظهارتي كه درباره پيشرفت سري PES بيان شده است, هستيم. PES 2010 بسياري از درخواست بازيكنندگان را اجر خواهد كرد. هدف ما اين هست كه PES 2010 بازي راحتي تري باشد. انچه سبب محبويت بازي شده است تجربه بي درنگي است كه بازي مستقيما وارد گيم پلي مي شود. PES 2010 زبيا تر هست و راحت تر مي توان ان را بازي كرد و PES 2010 تا انجايي كه سخت افراز هاي نسل حاضر اجازه ميدهد يك فوتبال واقعي را بازافريني مي كند. "

از نكات اضافه شده به PES 2010 مي توان به اضافه شدن المان هاي جديد به گيم پلي بازي , گرافيك بهتر , انيميشن ها و حركات كاملا جديد , جو قوي بازي , بهبود Master League , هوش مصنوعي جديد , بازسازي هر بازيكن بر اساس قدرت هاي واقعي خودش , استراتژي جديد ( مثلا تيم يونتوس در ضد حمله هاي بسيار قوي است, البته اين سيستم قابليت عوض شدن هم دارد.) و بخش Online بهتر , نام برد.

در هر صورت امیدواریم پیشرفت چشمگیری را در این شماره از کونامی ببینیم..

pes2010.jpg

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-1.jpg

pes-2010-ss-3.jpg

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1243974946-4.jpg

با تشکر از فریدون و کسری

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من امکانش هست که موفق تر از قبل بشن ولی چون در این چند سال از EA خیلی عقب افتادن باید تلاششون رو بیشتر کنند. مخصوصا با کارهایی که EA داره انجام میده. در کل این رقابت ها به نفع ما هستش.:biggrin1: ممنون خسته نباشی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیدوارم که حداقل لایسنس باشگاه ها وتیم ملی آلمان رو داشته باشه !!! ( + تیم ملی ایران :biggrin1: )
تیم ملی ایران که لایسنس نمی خواد:biggrin1: در کل ایران که همیشه بوده ولی با اسم ها داغون هیچکی قابل شناسایی نبود:biggrin1: در مورد آلمان هم امیدوارم ولی نشدم چیزه خاصی رو از دست نمیدیم

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
تیم ملی ایران که لایسنس نمی خواد:biggrin1: در کل ایران که همیشه بوده ولی با اسم ها داغون هیچکی قابل شناسایی نبود:biggrin1: در مورد آلمان هم امیدوارم ولی نشدم چیزه خاصی رو از دست نمیدیم

سلام
دوست عزیز برای شما مهم نیست ولی برای خیلی ها از جمله من مهمه;)

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
امیدوارم سرورهای این بازی درست بشه تا بتونیم یه مسابقه ی Online وبدون Lag و Delay رو تجربه کنیم،انصافا PES 2009 که سرورهای مزخرف و افتضاحی داشت....:mad:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیدوارم سرورهای این بازی درست بشه تا بتونیم یه مسابقه ی Online وبدون Lag و Delay رو تجربه کنیم،انصافا PES 2009 که سرورهای مزخرف و افتضاحی داشت....:mad:
نت کلا دو بار رفتم بازی کنم که واقعا نابود بودش اصلا با سرور EA قابل مقایسه نیستش و باید رو این موضوع کار بشه موافقم.

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
جدا گرافیک بازی این همه پیشرفت داشته؟:eek:

کاشکی فقط نحوه ی شوت زدنشون رادرست کنن .وقتی شوت می زنم یاد کارتون فوتبالیستا میوفتم:biggrin1:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
جدا گرافیک بازی این همه پیشرفت داشته؟

کاشکی فقط نحوه ی شوت زدنشون رادرست کنن .وقتی شوت می زنم یاد کارتون فوتبالیستا میوفتم
:biggrin1:

من هم با درست شدن سرور ها موافقم چون که یه بازی فوتبال لذتش به Mulitiplayer بازی کردنشه .

Champions

کاربر سایت
Jun 6, 2009
8
نام
The quiet one
امیدوارم تور دروازه و شورت ها رو عوض کنن.و تو قیافه سازی مثل همیشه خوب باشن.در کل امیدوارم امسال pes یه آش دهن سوزی بده که خیلی خوشمزه باشه.من از نسخه ی 2009 نا امید شدم ولی خوب به این نسخه امید دارم.
موفق باشید......:cool:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام به تمامی ایرانی های عزیز و خصوصا دوستداران PES که میدونم از اولین شمارش تا به امروز خاطرات زیادی با هم داریم و اگه حتی شماره ای از این بازی خوب هم نباشه همیشه علاقه خاصی به این بازی داریم من یکی از طرفداران پرو با قرص PES هستم مثل خیلی از شماها میخواستم اطلاعاتی که از سایتها ی معتبر مانند PES FAN - PESGAMING - KONAMI BLOG - winningelevenblogو چندی از این قبیل سایتها رو صحبت هایی که سازندگان و رهبر تیم و طراح گرافیکی بازی کردن رو برای شما بذارم البته مجموع صحبت های مهم رو براتون شرح میدم . خوب با هم میریم به دنیای PES که ببینیم چه خبره و واقعا امسال رویای PES Nextgen به حقیقت میپیونده یا نه این که باز هم مثل دو سه سال اخیر بازی فقط تقویت میشه .

نکته : صحبت هایی که در مقدمه میشه نظرات شخصی این بنده حقیر هستش ولی صحبت هایی که در مطلب اصلی میشه کاملا و مو به مو نظرات سازندگان بازی و منتقدین سایتها و مجلات هستش .

مقدمه : وقتی صحبت از کنسول های نسل بعد به نام XBOX 360 و Playstation 3 شد همگی منتظر PES نسل بعد شدن که ببینن چه تحولی رخ میده و منتظر یک شاهکار بودیم PES 6 اولین شماره نسل بعدی بود که که شرکت KONANI اعلام کرد به صورت انحصاری زمانی برای XBOX 360 خواهد آمد این بازی وقتی ریلیز شد بر روی کنسول 360 بازی فقط کیفیت رنگ پردازی ****** colours و سه بعدی شدن تماشا گران و سه بعدی بودن تماشا گران و بودن کمک داور در زمین بود وهیچ تغییر بزرگی در یازی شاهد نبودیم و حتی قسمت EDIT بازی برداشته شده بود در ضمن بنده نسخه PC رو عرض نمیکنم چون نسخه PC درسته نسل قبل بود ولی بر پایه اصول و قدرت خودش حفظ شده بود . وقتی صدای داد گیمرها از نسخه نسل بعد به هوا در اومده بود سازنگان بازی بهانه کم بودن وقت و کار کردن بر روی نسخه PES 20008 که گفته بودن از هر لحاظ نسل بعد هستش و آشنایی نداشتن با کنسول های نسل جدید و از این قبیل حرفا سال 2008 فرا رسید PES 2008 به طور همزمان بر روی PC -XBOX 360-PLYSTATION 3 به بازار جهانی عرضه شد هم شوکه شده بودن بازی نه تنها پیشرفت نکرده بود در هر زمینه دچار افت محسوسی شده بود در نسخه PS3 افت فرم در بازی و هنگام صحنه های آهسته بیداد میکرد و لی این مشکل در 360 فقط در قسمت صحنه آهسته بود گرافیک بازی هیچ تغییری نکرده بود رنگ بندی یازی هم افت کرده بود گیم پلی بازی بسیار پر نوسان بود و باگ های متعدد در زمینه های مختلف به طور آشکار مشخص بود قسمن آنلاین هم به همینطور نسخه PC بازی رو وقتی شما دوستان بازی میکردین انقدر مشکل داشت شایعه شده بود که نسخه بتا هستش که در اصل اینطور نبود و اقعا شرکت KONAMI معلوم نبود چه برنامه ریزی برای این عنوان بزرگ کرده بود و از کارگردان و به وجود آورنده این عنوان یعنی Seabass واقعا بعید بود شکایت گیمر ها سر به فلک کشیده بود این موضوع تا جایی پیش رفت که Seabass به طور رسمی از گیمرهای PS3 رسما عذر خواهی کرد چون ضعیف ترین نسخه در اون سال بود و حتی گفته بود در فکر به تعویق انداختن نسخه PS3 بود ولی به دلیل سیاست های شرکت کونامی نتونست این کار رو انجام بده . در همین سال وقتی مصاحبه ای با سازنده بازی شد گفت ایده های بسیار عالی نا تمامی برای نسخه 2008 داشت که کامل نشد و برای نسخه 2009 آماده خواهد شد و در باره نسخه PS3 و مشکل افت فرمی که داشت گفته بود چون سال اولی بود که بر روی این کنسول بازی رو عرض کرده بودیم با سخت افزار این کنسول بیگانه بودیم و با شعار این که برای سال 2009 یک باز بینی اساسی Complete Overhaul داریم در هر زمینه تمامی دوست داران PES رو موقتا برای یک سال آرام کرد به هر حال خودتون میدونین اونجا بازی مثل کشور ما ارزون نیست و حساب و کتاب داره . هیچ خبری از عرضه بازی و هیچ عکسی نشد و در سایتی میرفتی فقط یک کلمه از این بازی میدیدی Complete Overhaul این جمله امید وار کنندست ولی از حرف تا عمل خیلی فاصلست . خوب عکس بازی و اخبار PES 2009منتشر شد از مشاهده کردن عکس هیچ خبری از تغییر موتور گرافیکی دیده نمیشد باز هم کلمه خسته کننده تقویت گرافیک - تقویت هوش مصنوعی - تقویت گیم پلی و........ درسته این نسخه صد در صد از نسخه سال قبل بهتر بود و مشکلات وحشتناک 2008 وجود نداشت افت فرمی در کار نبود و مابقی قضایا رو که خود شما از من بهتر میدونید ولی یک موضوع مهم و یک سوال در فکر دوست داران PES شکل گرفته بود چرا بازی به این بزرگی هیچ جهش بزرگی در این نسل نداشت در صورتیکه رقیب این سری یعنی FIFA از سال 2008 به بعد بهتر و بهتر میشد به طوری که خیلی از دوست داران سری PES رو به طرف خودش جلب کرد . دلیل این مشکلات میتونست 1. یکه تازی این سری و نداشتن رقیب جدی و فروش عالی 2. ندادن بودجه کافی KONAMI به تیم سازنده 3. کم تعداد بودن نفر در این تیم 4.نبودن فکر و ذهنی نو در این تیم به نظر بنده تمامی این نکات وجود داشت خصوصا با صحبت های انتقاد آمیز Seabass از شرکت KONAMI که گفته بود اصلا راضی نیستم استودیو های ما هیچ کمکی به هم نمیکنن و هرکی کار خودش رو میکنه و لی شرکت EA برعکس این قضیه هستش مثلا سیستم فیزیک جدیدی که در FIFA 09 استفاده میشه از استودیو فوتبال آمریکایی گرفتن و در ضمینه گرافیک به هم کمک میکنن و پایه هوش مصنوعی FIFA موتور هوش بازی SIMS هستش خوب PES 2009 با همه خوبی و بدی هاش هم در مجموع نظر دوستداران چه متعصب و چه غیر متعصب رو جلب نکرد و همه به این باور رسیده بودن که کار PES در این نسل تمومه ولی یک سری کم هم یک روزنه روشنایی از قلب چراغ هم امیدوار بودن همین چند هفته پیش بود که KONAMI اخبار جدید PES 2010 رو رونمایی کرد با یک عکس عجیب یک عده میگفتن که این یک عکس COVER هستش و گرافیک بازی نیست یه عده چنین نظری نداشتن تا این که ......خوب حال صحبت های سازنگان رو بخونید .

مطلب اصلی : داشتم میگفتم آقای Jon Murphy رهبر تیم PES 2010 در اروپا اولین عکس IN GAME رو به صورت کاملا رسمی در سایت KONAMI در قسمت BLOG عرضه کرد صحبت های ایشون در باره اولین سفر به کشور JAPAN رو داشتن رو براتون میذارم
Jon Murphy : وقتی که برای اولین بار به JAPAN رفتم واقعا از غذای بد مزه حالم بد شد ولی وقتی به استودیو PES رفتم و PES 2010 رو بازی کردم طعم اون غذا یادم رفت باید بگم که واقعا خوشحالم که به شما فن ها بگم که PES 2010 واقعا عالی و راضی کننده هستش من از نزدیک سیستم نور پردازی جدید و بافت های عالی و تحرک سازی بازیکنان رو دیدم که بگم تحول عظیمی صورت گرفته که میتونید در صحت حرفام به اولین عکس رسمی که منتشر میکنیم رو ببینید . در استودیوی PES واقعا تغییرات شگرفی به وجود آمده تعداد کارکنان بسیار بیشتر از قبل شده و شکل تیمی قوی تری گرفته در اولین روز ورودم به این استودیو کارگردان افسانه ای بازی Seabass پذیرایی عالی از من کرد و بسیار مهربان بود . او همچنین قسمت هایی از گیم پلی بازی رو به نشون داد که در مراحل اولیه کار بود و لی در همین مراحل اولیه کار واقعا عالی و شگفت آور بود گل زدن بسیار بسیار سخت شده و حرکت بازیکنان بسیار بهتر از قبل شده همچنین دوست دارم درباره سیستم پنالتی جدید و سیستم تاکتیکی جدید صحبت کنم ولی باید مواظب شغلم باشم چون نمیتونم همه چیز رو الان بگم فقط اینو میتونم بگم واقعا راضی کننده بود خوب میدنم از این عکسی که دادم چشمانتون برق زده منتظر اخبار بعدی من باشید نوشته از Jon Murphy رهبر تیم PES در اروپا

نکته : البته من بهتون میگم Jon Murphy چه کارایی در اروپا بهشون محول شده

نکته : حالا درباره صحبت های آقای Toru Nagai کارگردان هنری بازی بشنوید : من Toru Nagai کار گردان هنری بازی PES در سه سال گذشته هستم و به شما بگم ما یک سیستم نور پدازی جدید در بازی به کار بردیم که در این سیستم به طور متحرک و زنده بر روی عوامل محیطی تاثیر میذاره و بازی رو بیش از پیش طبیعی جلوه میده و همچنین کانون اصلی دیگر ما در بازبینی بافتهای استادیوم ها و پوست بازیکنان و دیگر عوامل محیطی و همچنین قدرت مند کردن رنگ بندی آسمان و چمن ورزشگاه به صورت بسیار طبیعی هستیم و همچنین سایه ها در بازی بسیار بهتر از قبل شده و در تحقق یک بازی کاربرد اساسی داره و همچنین حرکات صورت بازیکن ها به نحوه جریان بازی هم بسیار کار شده همچنین سیستم رنگ بندی PES هم که در نسخه قبل عوض شده بود از دوباره دستخوش تغییرات شده تنوع رنگ در بازی بیشتر از قبلا شده و رنگ بندی استادیوم ها هم بازبینی کامل شده . البته کارهایی که ما داریم روش کار میکنیم بسیار بیشتر از این هاست که در آینده ای نزدیک اخبار جدید رو بهتون میدیم . باتشکر Toru Nagai کار گردان هنری بازی PES
در باره Jon Murphy : ایشون یکی از کارهاشون در اروپا کنترل تیم طراحی motion capture هستش که کارشون رو در شهر Barcelona انجام میدن بله Barcelona چون ستاره بزرگ فوتبال Lionel Messi در اونجا هستش بله حرکات Lionel Messi. در این شماره به طور کامل motion capture میشه و در بازی گنجانده میشه و البته به کمک Satoshi Suzuki رهبر مکانیکی یا همون فیزیک Leader of the Game Mechanics Project) کار هاشون داره دنبال میشه .

E3 : در این نمیشگاه یک تیزر از این بازی نمایش داده شد و چیز خاص از بازی در این تیزر نمیشد دید ولی خیلی ها میگفتن این تیزر کیفیت اون عکس ها رو اصلا نداشت Jon Murphy در پاسخ به این انتقاد گفت ماقرار بود تریلر اصلی رو در نمایشگاه بذاریم ولی آماده نشد چون ما هنوز به طور سخت بر روی موتور بازی داریم کار میکنیم و مطمئن باشید که عکسهایی که دیدید کاملا واقعیست

خوب سرتون رو به درد آوردم از این صحبت ها چه نتیجه ای میشه گرفت آیا پادشاه برمیگرده و قدرت رو از دوباره در دست میگیره نتیجه با خودتون .

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز ممنون خیلی زحمت کشیدی ولی به شخصه دیگه امیدی به این سری بازی ندارم گرچه هر سال خودم بازی می کنمش ولی FIFA هر سال با تغییرات اساسی میاد در حالی که Pes کار خاصی نمی کنه. موفق باشید

alizandi123

کاربر سایت
Aug 8, 2006
61
نام
علی
خلاصه بگم برا اینکه این بازی به اوج برگرده خیلی کارا باید بکنه خیلی کارا که اونم نمیشه انتظار داشت ظرف یکسال اونا انجام بشن (اگه عکس کاور اصلی بازی این باشه که تو پست اول هست که از همین عکسم معلومه) چون این بازی چند ساله که داره درجا که چه عرض کنم پسرفت میکنه
اوناییکه فیفا رو تو کنسولهای X360و PS3بازی کردن بهتر می فهمن که منظور من چه کاراییه
من که اصلا" دیگه به این حرفای شرکتا اعتماد ندارم فقط منتظرم که خود بازی بیاد ببینم چیکار کرده کونامی
در هر صورت هنوز امیدوارم.امیدوار

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
پرو از نظر گیم پلی یک سیستمی رو ایجاد کرده بود که کونامی هیچوقت دلش نمیومد این سیستم رو تغییر بده و مدام با تغییرات جزیی سعی در بهتر کردن بازی داشت.
حالا که میخوان یه تغییر اساسی بدن فکر میکنم علاوه بر گیم پلیش که همیشه بهترین بوده گرافیک و انیمیشن سازیه خوبی هم داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر