Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
اگه عکس مسی کاور بشه که خيلی خوبه :biggrin1: ولی نميدونم چرا از تورس بدم مياد :mad: ....حالا يه سؤال دقيقاً چه تاريخی تو ايران مياد :confused: .... خواهشم به ميلادی نگيد :biggrin1:... خودم ميلاديش رو ميدونم ... به شمسی بگيد :biggrin1:
توی ابان-اذر فکرکنم عرضه میشه 2 3 هفته بعد از فیفا:-"

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
PES همیشه قبل عرضه بازی یه سری قصه ردیف میکنه وقتی بازیش عرضه میشه از شماره قبل گند تر میشه! مثل PES2008
امسال قرار یه تکونی PES به خودش بده.اگه مثل همین عکسایی که داده بیرون باشه خوبه وباید خداراشکرکرد

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
با این عکس یکم به این بازی امیدوار شدم..!

959290_20090623_790screen001.jpg

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تا یاد داریم فیفا از پرو تقلید می کرد مثل اینکه حالا برعکس شده:mad:
بابا ول کنید این بحث ها رو تو رو خدا شروع نکنید باز. تو هر تاپیک حرف همون بازی رو بزنید. چون باز کار ناظم های سایت زیاد میشه. ممنون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
خوب مثل اینکه گیم پلی بازی یک تغییراتی کرده و یکم پیچیده شده..

شما باید برای رسیدن به هدف یک استراتژی خاصی داشته باشین و اینطوری نیست که یک بازیکن همه رو دریپ کنه و گل بزنه.. باید حتما تیمت رویه یک تاکتیک خاص و منسجم عمل کنه وگرنه کارت سخت میشه..
تو این نوع استراتژِی از یک بازیکن هدف هم میتونی استفاده کنی تا بهتر به هدفت برسی..

کلا تاکتیک های حمله و دفاع طوری دیگری تعریف شدن و باید از اونها برای گل نخوردن یا گل زدن استفاده کنی..و سعی شده تاکتیک هر تیم مختص خودش باشه و با اون چیزی که تو واقعیت هست برابری کنه..

مثل اینکه تو بازی کارشناسی هم میکنن و در مورد بازی و سیستم توضیح میدن..!!!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من تا به امروز در باره PES 2010 شک داشتم ولی بادیدن عکس های جدید واین عکس که لینکش رو میذارم امیدوار شدم از لحاظ گرافیک تو این عکس ها که میبینیم حرفی برای گفتن نمیمونه . البته بازم باید صبر کرد http://www.arcrom.es/konami/pes2010/toma_nota.asp

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
همیشه یک همچین عکس هایی می گذاره ولی آخرش یکی بدتر از قبل می ده بیرون
با اینکه طرفدار PES هستم ولی FIFA فقط به خاطر لیسانس کردن تیم ها نمرش بالاتر از PES بوده
امیدوارم که تیم ها را لیسانس کنه به ویژه بوندس لیگا را

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر