Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
اینطوری که خبر منتشر شده به احتمال زیاد شاهد یک گرافیک بالا هستیم..و گیم پلی هم قراراه یکتغییرات بکنه..

به شخصه اگر فقط سرور ها رو درست برای من کفایت میکنه..

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
راستی هنوز مشخص نشده لیگ برتر انگلیس را لایسنس کردن یا نه؟(فکرکنم املاشا غلط نوشتم:biggrin1:)

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این تایپیک PES2010هست نه PES VS FIFA.لطفا دیگه اینجا کشش ندین نتیجش به جزدلخوری چیز دیگه ای نداره:smile:
راستی هنوز مشخص نشده لیگ برتر انگلیس را لایسنس کردن یا نه؟(فکرکنم املاشا غلط نوشتم:biggrin1:)
نه متسفانه هنوز من هم چیزی نشنیدم بهتره که این کار رو انجام بدن و برای یک سری باشگاه ها رو بگیرن و بشه با اسم واقعی اون ها بازی کرد. البته این مشکل تا حدودی با گرفتن حق CL حل شدش.

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درباره گرفتن جواز های جدید هنوز به طور قطعی اعلام نکردن فقط گفتن لیگ اسپانیا به طور کامل برگشته البته شایعه هایی هستش که میگن جواز انگلستان و آلمان رو هم امسال گرفتن البته به نظر من بعیده باید موند ودید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
فیلم که نه ولی یک ویدئو هست که میتونی تو قسمت تریلرهای E3 ببینی.. (البته از گیم پلی بازی نیست)

نبود لیگ آلمان هم یک ضعف محسوب میشه..

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
همیشه این کونامی حرق زیاد زده اما همیشه در رقابت با فیفا بدجور کم اورده.

امید پیشرفت براش دارم.

اما مطمئنم که به گرد پای فیفا هم نمیرسه!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
تصاویر و تریلری که از بازی نشون داده شده ، گویای این هست که Konami بعد از چند سال میخواد از یک موتور گرافیکی جدید و سازگار با نسل حاضر استفاده کنه .

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
تصاویر و تریلری که از بازی نشون داده شده ، گویای این هست که Konami بعد از چند سال میخواد از یک موتور گرافیکی جدید و سازگار با نسل حاضر استفاده کنه .
کاشکی.این موتورگرافیکی PS2 ارتقایافته خیلی ضدحال هستش:sick:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان عزیز قراره که عکس فرناندو تورس و لیونل مسی به عنوان کاور بازی باشه...;)
ضمنا اطلاعات خوبی اینجا از این بازی اومده که متاسفانه به علت طولانی بودن متن و نداشتن حال:biggrin1: از ترجمش معذورم.:blushing:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
کاش فقط لیگ انگیلیس و آلمان را لیسانس کنه و شوت های آخر را هم تغییر بده.
و گرنه باز هم FIFA. تا لیگ دو کشور ها را هم لیسانس می کنه.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
اگه عکس مسی کاور بشه که خيلی خوبه :biggrin1: ولی نميدونم چرا از تورس بدم مياد :mad: ....حالا يه سؤال دقيقاً چه تاريخی تو ايران مياد :confused: .... خواهشم به ميلادی نگيد :biggrin1:... خودم ميلاديش رو ميدونم ... به شمسی بگيد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر