Pro Evolution Soccer 2009

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
من تو مستر لیگ دوستا تیم دارم که خودم ساختم اما بعدز یه مدت ورشکسته شدن میخواستم بدونم نمیشه ازجایی وام گرف یا یه اسپانسر برای تیم دستو پاکنیم که یکم پویل بهمون بده؟
در ضمن میخواستم بدو نم تو BECOME LEGEND نمیشه مشخص کنی به چه تمی الاقه داری که اون تیم بهت پیشنهاد خرید بده؟(مثالا من الان تو منچسترم اما دوست دارم برم ROMA میشه همچین کاری کرد)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام هو:
تا حالا دقت کردین اصلا بایرن مونیخ تو بازی نیست؟:confused:
حتی توی چیز باشگاه های اروپا هم نبود.
آره من هم دیدم نبودش ولی تو سری های قبل هم چیزه دندونگیری نبود این بایرن. کلا با آلمان حال نمیکنن مثل اینکه.
سلام
من داشتم بازی می کردم که یکههههههههههو
http://www.youtube.com/watch?v=hhTwpv-Vt90
اتفاق افتاد:laughing:
:biggrin1::eek::laughing:

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
خو یه نماینده از آلمان میزاشتن بد نبود.دیگه از فنر باغچه بد تر نیست که.:biggrin1:اینطوری خیلی زایست.
alireza_dante:آمادگی دروازه بان بوده:biggrin1:
rsoft:حتما بگیر.خیلی توپه.چطوری تا حالا بدون فیتوال سر کردی!:biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
من تو مستر لیگ دوستا تیم دارم که خودم ساختم اما بعدز یه مدت ورشکسته شدن میخواستم بدونم نمیشه ازجایی وام گرف یا یه اسپانسر برای تیم دستو پاکنیم که یکم پویل بهمون بده؟
در ضمن میخواستم بدو نم تو BECOME LEGEND نمیشه مشخص کنی به چه تمی الاقه داری که اون تیم بهت پیشنهاد خرید بده؟(مثالا من الان تو منچسترم اما دوست دارم برم ROMA میشه همچین کاری کرد)

1- راهی نداره... اگر ورشکست بشی یعنی گیم اور شدی..

2- فکر نکنم بشه

سلام هو:
تا حالا دقت کردین اصلا بایرن مونیخ تو بازی نیست؟:confused:
حتی توی چیز باشگاه های اروپا هم نبود.

حتماً بین اونها و آلمان مشکلی پیش اومده..

دوستان این بازی ارزش خرید برای PS3 رو داره؟

فوتبال بازی هست که باید عاشقش باشی تا بهت حال بده.. اگر میبینی زاد وقت فوتبال بازی کردن نداری نخری بهتر هست.. ولی اگر دوست داری پای فوتبال بشینی حتماً بازی رو بگیر

راستی فوتبال سن خاصی نداره.. و همیشه بهت حال میده

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
لیگ آلمان و بوندس لیگا فقط و فقط با شرکت EA قرار داد منعقد کردن به همین دلیل هست که دیگه لیگ آلمان را نمی گذارند
حالا من از وقتی این کنسول را خریدم FIFA باز شدم
حالا این بازی PES به FIFA می رسه یا نه؟ آیا گیم پلی هنوز تکراری هست و بعد از یک مدتی خسته کننده می شه؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
لیگ آلمان و بوندس لیگا فقط و فقط با شرکت EA قرار داد منعقد کردن به همین دلیل هست که دیگه لیگ آلمان را نمی گذارند
حالا من از وقتی این کنسول را خریدم FIFA باز شدم
حالا این بازی PES به FIFA می رسه یا نه؟ آیا گیم پلی هنوز تکراری هست و بعد از یک مدتی خسته کننده می شه؟

اگر فیفا باز هستی فکر کنم pes بگیری زیاد باهاش حال نکنی چون سبکهای متفاوتی دارن
ولی اگر یه مدتی بازی کنی و بهش عادت کنی دیگه فیفا رو فراموش میکنی ( مثل من )
من جدیدا هر فیفایی که گرفتم با اینکه گرافیکهایه بالایی دارن ولی اصلا نتونستم یه بازی رو
هم تموم کنم علتش رو نمیتونم خوب توضیح بدم ولی کلی بگم اصلا حال نمیده;)

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
من هر کاری ميکنم نمی توانمUpdate PES 2009 را دانلود کنم
هيچی توی قسمته دانلود نمياد چه کار بايد کرد که بشه Download کرد
لطفاً سريع بگين مرسی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
باید تو ترکیب اصلی باشی و تو لیگ های معتبر بازی کنی.. هر چی امتیازت بالا باشه توانایش بیشتر افزوده میشه..

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
ببخشید من تو مستر لیگ هیچ کدوم از بازی کنها پیشنهاد خریدمو قبول نمی کنن نمیدونم باید چیکار کنم (تیمم هم در بهترین شرایطه البته وقت هایی که با تیم های ساختگی خودم میرفتم مشکلی نبود بازی کن های معمولی قبول میکردن که تو تیمم بیان اما الان که از تیم های معمولی انتخایب میکنم این مشکل پیدا شده)

آخرین ویرایش:

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
ببخشید من تو مستر لیگ هیچ کدوم از بازی کنها پیشنهاد خریدمو قبول نمی کنن نمیدونم باید چیکار کنم (تیمم هم در بهترین شرایطه البته وقت هایی که با تیم های ساختگی خودم میرفتم مشکلی نبود بازی کن های معمولی قبول میکردن که تو تیمم بیان اما الان که از تیم های معمولی انتخایب میکنم این مشکل پیدا شده)

ببین باید این کارا رو انجام بدی:

1-سال قرار داد رو کم کن(نهایتا 2 سال)
2-دستمزد و مبلغ قرارداد رو افزایش بده(البته اگه خیلی خیلی زیاد کنی نمیاد:biggrin1:)
3-درجه محبوبیت تیمت رو زیاد کن
===========================================================
راستی چند تا سوال داشتم
1-سرعتی ترین تیم باشگاهی و سرعتی ترین تیم ملی چه تیم هایی هستن؟؟
2-بهترین تیم های باشگاهی و ملی چه تیم هایی هستن؟؟
3-چه طور میشه نذاشت حریفت از پشت محوطه جریمه شوت برنه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر