Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط Metal Gear:
وحید جان این قضیه از نظر من در همون پستی که بالا زدم فیصله پیدا کرد ...

توجه کنید که جریمه ای که برای افراد خاطی در نظر گرفته میشه بر اساس عکس العمل طرف مقابل نیست ... مثلاً اگر به کسی توهینی شد ولی اصلاً براش اهمیت نداشت ما هیچکار نکنیم ولی اگر همون توهین به شخص دیگه ای شد و کلاً از زندگی ناامید شد ما بیایم خاطی رو برای همیشه از سایت اخراج کنیم ! اینطور نیست ...

اینجا هم یک تهمت نسنجیده و الکی! به آقای الکی زده شده و متأسفانه ایشون کلاً از سایت دلسرد شدن ما هم از این بابت متأسفیم ولی ایشون باید مطمئن باشند که اینگونه حرف های بی ارزش در رابطه ما و بقیه دوستان با ایشون هیچ تأثیری نخواهد گذاشت و برای همه کاملاً روشنه که حرفی که رهام زده از روی سبک بینی بوده ... و اگر چنین رفتاری دوباره ازشون سر بزنه اخراج از سایت دور از انتظار نخواهد بود.

امیدوارم آقای فردی هم این قضیه رو فراموش کنند و به جمع دوستان در سایت برگردند ...

سلام آقا محمد - سلام به همه دوستان گلم

خوب هستين ؟

ممنونم از برخورد به موقع و قاطع شما ... اما من راضي نبودم كاربري به خاطر من يك هفته اخراج بشه ...

وقتي ديدم به اين سرعت شما مطالب رو خوندين ... تعجب كردم ... كه اين همه انجمن ايجاست چطور مديريت توانسته وقت كنه و اين مطالب رو كامل بخونه ؟!! فهميدم سايت از مديريت منظم برخورداره ... كه به شما(محمد) و كادر مديريت تبريك مي گم ...

درسته من ديگه در انجمن ها پست نمي فرستم اما من و شما مي تونيم دوست هاي خوبي باشيم(محمد)...و همين طور بقيه بچه هاي سايت ... مطالب بقيه دوستان رو مي خونم و اگر كاري از دست من بر مي ياد كه براتون انجام بدم بفرماييد كه در خدمت باشم ...

من حدود يه ماه و خورده اي ديگه تهران رو به مقصد كانادا (ونكور)ترك ميكنم اگر در اون جا هم كاري از دست من براي شخص شما و بقيه بچه هاي سايت و سايت bazicenter بر مي ياد بفرمايين كه انجام بدم ...

با تشكر از همه دوستانم و مدريت
محمد فردي
الكي

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Metal Gear:
وحید جان این قضیه از نظر من در همون پستی که بالا زدم فیصله پیدا کرد ...

توجه کنید که جریمه ای که برای افراد خاطی در نظر گرفته میشه بر اساس عکس العمل طرف مقابل نیست ... مثلاً اگر به کسی توهینی شد ولی اصلاً براش اهمیت نداشت ما هیچکار نکنیم ولی اگر همون توهین به شخص دیگه ای شد و کلاً از زندگی ناامید شد ما بیایم خاطی رو برای همیشه از سایت اخراج کنیم ! اینطور نیست ...

اینجا هم یک تهمت نسنجیده و الکی! به آقای الکی زده شده و متأسفانه ایشون کلاً از سایت دلسرد شدن ما هم از این بابت متأسفیم ولی ایشون باید مطمئن باشند که اینگونه حرف های بی ارزش در رابطه ما و بقیه دوستان با ایشون هیچ تأثیری نخواهد گذاشت و برای همه کاملاً روشنه که حرفی که رهام زده از روی سبک بینی بوده ... و اگر چنین رفتاری دوباره ازشون سر بزنه اخراج از سایت دور از انتظار نخواهد بود.

امیدوارم آقای فردی هم این قضیه رو فراموش کنند و به جمع دوستان در سایت برگردند ...

من پست شمارو نديديم اين برخورد باز بسيار قاطعانه بود اميدوارم درس عبرتي براي دوستان باشه من خودم از اين قاعده مستثني نيستم اما شما ميگيد تهمت ايا تهمت چيز کمي !!!!!

من خودم عضو سايت بازيکده هستم به جرعت ميتونم بگم مديريت بالاي اين سايت در نوع خودش بي نظير
البته رهام دوست عزيز منه اما نبايد دوستان خود را برنجونيم اجازه بديم مديران ارشد وظيفه خوشون رو به طور احسن انجام بدن
اميدوارم اقا محمد فردي تو اين سايت باقي بمونند ما از وجود ايشون در خيلي از مساعل ميتونيم استفاده کنيم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من پست شمارو نديديم اين برخورد باز بسيار قاطعانه بود اميدوارم درس عبرتي براي دوستان باشه من خودم از اين قاعده مستثني نيستم اما شما ميگيد تهمت ايا تهمت چيز کمي !!!!!

من خودم عضو سايت بازيکده هستم به جرعت ميتونم بگم مديريت بالاي اين سايت در نوع خودش بي نظير
البته رهام دوست عزيز منه اما نبايد دوستان خود را برنجونيم اجازه بديم مديران ارشد وظيفه خوشون رو به طور احسن انجام بدن
اميدوارم اقا محمد فردي تو اين سايت باقي بمونند ما از وجود ايشون در خيلي از مساعل ميتونيم استفاده کنيم
,وحید جون
این قضیه یا اخطار دادن به فرد خاطی تموم شد....پس بهتره هممون فراموش کنیم .
بهتره به فعالیت عادی خودمون ادامه بدیم
از نظرات محمد آقا هم در مورد این بازی بیشتر استفاده خواهیم کرد

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
10ojjgx.jpg

خوب منم براي اين که اين تايپيک به روال خودش ادامه بده اين عکسرو ميزارم

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333

اين عکس مربوط به بابل شما ميتونيد يه نماي ديگر از شهر زيباي بابل روببينيد اينکار اقاي رافاعل

10qie1l.jpg

اينم طرح اوليه شخصيت پرينس

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
این طراحی شخصیت ابتدایی پرنس رو من حداقل از ازش 20 تا عکس دارم....ولی فکر میکنم هیچ کدوم توسط تیم بازی سازی یوبی طراحی نشده.....احتمالا توسط طرفداران خود بازی طراحی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر