Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببین شایان جان نمی دونم این حرفم رو قبول داری یا نه ولی:
ببین گل پسر شاید به نظر ما دیگه پرنسی ساخته نشه ولی من مطمئن هستم یوبی سافت هیچ وقت همچین بازی پر درامدی رو ول نمیکنه شاید یک دوسال بگذره تا ساخت نسخه ای جدید ولی مطمئن باش این کار رو خواهد کرد و باز هم بازی پرنس اینجا حداقل تموم نمیشه
اسپیلینترسل و خیلی از بازی های دیگه نمایان گر این حرف بنده هستش یوبی سافت یک شرکت جاه طلب هست و برای همین هم هست که تا العان دوام اورده باید منتظر بود ولی شما هم می تونی با نسخه ی جدیدی که برای پی اس پی اومده سرت رو گرم کنی و خیلی از دوستان دیگه همین نشون دهنده این هست که روزی شاید نسخه اضافه شونده برای سه هم یباد

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
شما هم می تونی با نسخه ی جدیدی که برای پی اس پی اومده سرت رو گرم کنی و خیلی از دوستان دیگه همین نشون دهنده این هست که روزی شاید نسخه اضافه شونده برای سه هم یباد
میثم جون مگه بعد سه نسخه جدیدی اومده؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط SHvIRUS:
میثم جون مگه بعد سه نسخه جدیدی اومده؟
بله یک نسخه جدید اومده که برای پی اس پی هستش که البته این نسخه اضافه شونده ای هست برای دو با گرافیک و مکان و حرکات وسایل و مراحل جدید برای پرنس که نسخه اصلیش هم نسخه دوم بازی هستش

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ببین گل پسر شاید به نظر ما دیگه پرنسی ساخته نشه ولی من مطمئن هستم یوبی سافت هیچ وقت همچین بازی پر درامدی رو ول نمیکنه شاید یک دوسال بگذره تا ساخت نسخه ای جدید ولی مطمئن باش این کار رو خواهد کرد و باز هم بازی پرنس اینجا حداقل تموم نمیشه
اسپیلینترسل و خیلی از بازی های دیگه نمایان گر این حرف بنده هستش یوبی سافت یک شرکت جاه طلب هست و برای همین هم هست که تا العان دوام اورده باید منتظر بود ولی شما هم می تونی با نسخه ی جدیدی که برای پی اس پی اومده سرت رو گرم کنی و خیلی از دوستان دیگه همین نشون دهنده این هست که روزی شاید نسخه اضافه شونده برای سه هم یباد
شاید نسخه ی دیگری از پرینس وارد بازار بشه به دست یه شرکت دیگه ولی فکر نمیکنم UBI این کار رو بکنه و بازی رو ادامه بده.چون SplinterCell یا بازی های دیگه دارن بازم ساخته میشن معنیش اینه که پرینس هم ساخته میشه؟!

در ضمن میثم جان هنوز که یک سال نشده که بازیدات بسته شده که تو به بچه هاش تسلیت میگی:razz:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
شاید نسخه ی دیگری از پرینس وارد بازار بشه به دست یه شرکت دیگه ولی فکر نمیکنم Ubi این کار رو بکنه و بازی رو ادامه بده
خب شرکتهای دیگه که اجازه ندارن این بازی رو بسازن !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته این رو بد نمیگن چون امکان داره بازی رو شرکت دیگه بساز و حقش رو بخر ولی خب فکر نکنم یوبی حاضر باشه بازی پر در امدی رو مثل این بزاره بفروش
اخه اسپیلینترسل هم از شرکت یوبی بود شاید سه نسخه دیگه نمایش پایانی از این بازی بود ولی دیدیم با خیلی جزئیات جدید اومد به بازار
سالش نیست اما یک ماه دیگه سالش هست تو فروردین اردیبهشت
منم برای همین گفتم پیشاپیش

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سالش نیست اما یک ماه دیگه سالش هست تو فروردین اردیبهشت
فکر کنم تو خرداد و تیر بود ها...

اخه اسپیلینترسل هم از شرکت یوبی بود شاید سه نسخه دیگه نمایش پایانی از این بازی بود ولی دیدیم با خیلی جزئیات جدید اومد به بازار
چون قابلیت ادامه دادن رو داره ولی پرنس اگه کشش بدن به جر همون نسخه ی قبل چیزه زیادی نمیشه از توش دراورد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه بابا چی چی خرداد برو تو سایت ببین حامد تو خرداد یک اطلاعیه زده که سایت خراب شده حد اقل دو یا سه هفته قبلش خراب شد تو اردیبهشت خیلی دیگه بخواد دیر باشه
فکر نمیکنم اینقدر هم می تونست طول بده بازی رو ولی داد خدارو چه دیدی یک هو پرنس هم مثل همین شد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
فکر میکنم درست میگی ولی خب زیاد هم مم نیست از بازی دات به جز خاطره دیگه هیچی باقی نمونده
++++
حالا که میبینی میتونه ... چون یه نسخه ی مجزا داره از بازی میده بیرون که سام تو زندان هست....ولی پرنس رو چه طور؟؟؟چه طور میخواست ادامش بده؟؟؟؟
به نظر من پرنس نسخه ی جدیدی ازش منتشر میشه میگین نه پس صبر کنید ولی زیاد صبر کنید...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید این الان چی هست نسخه ای از بازیدات من که هرچی داشتم رو هارد قبلی موند ترکید رفت
واقعا خاطره لحظه لحطه خاطره با مدیر ها صحبت کنم یک تاپیک به عنوان خاطرات بازی دات بزنیم
_________
ما هم که میگیم میاد ولی امکان داره بجاز سر در اوردن از زندان این دفعه سر اروپا در بیاره
ولی خدا کنه هرچی شد برای ساخت نسخه 4 سبک سیاق 3 رو داشته باشه من با 2 و 1 اصلا حال نکردم خیلی محیطش بد بود مخصوصا 2

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ببخشید این الان چی هست نسخه ای از بازیدات من که هرچی داشتم رو هارد قبلی موند ترکید رفت
واقعا خاطره لحظه لحطه خاطره با مدیر ها صحبت کنم یک تاپیک به عنوان خاطرات بازی دات بزنیم
یه خاطره بود که گفتم بزارمش تا حال و هوای بازی دات بگیردتون.

ما هم که میگیم میاد ولی امکان داره بجاز سر در اوردن از زندان این دفعه سر اروپا در بیاره
ولی خدا کنه هرچی شد برای ساخت نسخه 4 سبک سیاق 3 رو داشته باشه من با 2 و 1 اصلا حال نکردم خیلی محیطش بد بود مخصوصا 2
تنها مشکلش اینجاست که پرنس بازیش قابل مانور دادن نیست و نمیشه یهدفه سر از زندان در بیاره اونم تو اروپا!!!!
من که عاشق نسخه ی 2 هش هستم و زیاد با نسخه ی 1 حال نکردم با اینکه واقعا هم عالی بود.شماره 3 هم بازی نکردم...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ای بابا بازی دات کجایی
اره اون که مزاح بود
میگم حالا بیخیال دستگاه بشو بازی کن بره خیلی تریپ
شما سه رو بای کن محیطش رو با دو اصلا سه یک چیز دیگست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
شما سه رو بای کن محیطش رو با دو اصلا سه یک چیز دیگست
دوست دارم ولی کابل کشون نمیزاره...
35.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام دوستان
من خيلي وقت هست حتي به لينك هاي مرتبط با سايت ها سر نزدم
ولي يه خبر شنيدم و اون اينكه يه نسخه از بازي شاهزاده با امكان مولتي پلير مي خواد روانه بازار بشه....شما ها هم چيزي شنيديد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر