Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
فکر نکنم بهزاد جان چون اگه این قرار بود بیاد بچه ها خبرش رو میزاشتن تو تاپیک اخبار داغ بازی ها(خداییش خبر از زیره دسته اینا در نمیره)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امکانم هست این خبر وجود داشته باشه
بچه ها معلوم نیست گذاشته باشن که امین جون شاید یادشون رفته یا در حد شایعه بوده نزاشتن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
چه شایعه و چه واقعیت باشه بچه ها میزارن در ضمن فکر نکنم خبر به این مهمی رو یادشون رفته باشه بزارن.اگه توجه کرده باشی یه خبر مهم رو تو چند تا تاپیک میتونی پیدا کنی.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببین من دیدم که فقط یه خبرهایی از امکان مولتی پلیر هست...البته توی یکی از فرم های خود بازی خوندم.....اگه پیدا کردم که می ذارم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
منم موافقم شاین جان چه طور میشه پرنس رو مولتی بازی کرد یعنی بازیش جوری نیست که بشه مولتی بازی کرد ولی اگه بشه یکی دارک پرنس باشه و یه کی دیگه پرنس جالب میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
برای همین من میگم باید تغییرات حسابی بدن دیگه ساختار بازی رو عوض کنن در هر حال باید جالب باشه کاش جای این یک نسخه اصلی میدادن بیرون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
خب بیاد یه جوری درستش کنن تا تعادل برقرار بشه.دوستان این بحث رو ادمه ندید چون خبری نیست که دربارش بحث کنیم.اگه خبری بود یه چیزی...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
باشه موافق ولی چیزی دیگه به زهنت میرسه بحث کنیم اصلا فکر کنم این تاپیک دیگه باید به خاطرات سپرده بشه فعلا چون دیگه نیازی نیست بحث ها بیشتر بیخود

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
بابا حالا به خاطر من تاپیک رو قفل نکیند
من یه خبر حالا یا شایعه و یا واقعی رو گفتم
در ضمن هر جور یباشه من این تاپیک رو با خبرهای موثق و جدید سر پا نگه می دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر