Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در ضمن آقا يه سوال مي گم چرا Homepage سايت انقدر بي بخاره البته نه خيلي ولي خوب اينهمه بازي اومده تو اين ماهه خوب اونا نقد بشن دليل نمي شه كه بازيهايي كه همين هفته اومدن نقد بشن

خوب چند تا نقد شما بنويس ببينيم كه نقدي كه مي نويسي مثل انتقاداتت ذره بيني هست

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بابا ای خدا.............
شما ها چه گیری هستید(با عرض پوزش×!!!)
یک پستی صفحه ی قبل زده شد بس کنید دیگه
جوابش هم داده شد
قبلا ها به من می گفتند دل پری دارم و آتیشم خیلی تند هست دیدم از من بدتر هم هست به خودم اومیدوار شدم
با عرض پوزش

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب بهزاد جان بد جوري منو كوبيدي قبول ولي بهتر تو هم يه بار ديگه بري نقد بخوني يه سري از قسمتايي كه براي مثل آوردي با حرف من جور نيست من اونايي كه گفتم رو ديدم

بهزاد 2 چشم حتما كاري كه گفتي ميكنم

يه نكته بگم به اعتقاد من اين بازي براي من عظمت Ww رو نداشت اما به شدت بيادم موند بطوري كه اونو مي تونم براي شاهكاراي زندگيم كناره سري مورتال كامبت بزارم

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
کاملا موافقم چون Ww اصلا یک چیزی بود که هیچ وقت نتنها بهتر حتی به قشنگی اون ساخته نمی شه×!!!
گرچه خیلی عوامل مختلفی باعث شد همه از Ww خوششون بیآد×!!!!
اما T2t هم خیلی خیلی قشنگ بود ها
بعد از Ww بهترین بازی عمرم بود;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
يه نكته بگم به اعتقاد من اين بازي براي من عظمت Ww رو نداشت اما به شدت بيادم موند بطوري كه اونو مي تونم براي شاهكاراي زندگيم كناره سري مورتال كامبت بزارم

قبول دارم كه اين نسخه از بازي از هر حيثي هيجان و حس انتقام رو براي آدم تداعي مي كرد....

ولي معماري و محيط شماره 3 ته ايراني بود....من هيچوقت اين موضوع رو فراموش نمي كنم كه شماره 3 كاملا معماري و نمادهاي ايران باستان رو به نمايش گذاشت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خوشحالم جنگ به پایان رسید
یکی نیست به مشکل من بدخت در صفحه قبل کمک کنه یک توضیح هم برا ما بده ما بعد از سه روز اومدیم که خدا کنه جوابمون رو داده باشن میبینیم که هیچی که هیچی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
یکی نیست به مشکل من بدخت در صفحه قبل کمک کنه یک توضیح هم برا ما بده ما بعد از سه روز اومدیم که خدا کنه جوابمون رو داده باشن میبینیم که هیچی که هیچی

مشكلت چي هست ميثم جون....بگو تا كمك كنم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
صفحه قبل توضیح دادم ولی یک بار دیگه مینویسم:
ه طور حتم تمامی شما با این بازی آشنا هستید. گیمرهای قدیمی با اولین نسخه از Prince of persia که بر روی Amiga و سپس بر روی PC منتشر شد آشنایی کامل دارند اما دوستانی که جدیدا به دنیای بازیها وارد شده اند باز هم این بازی را میشناسند. اواخر سال 2003 بود که شاهزاده ایرانی بازگشت. با داستان و سبکی متفاوت با نسخه های کلاسیک ... جردن مکنر (خالق بازی) تغییرات بسیاری در این بازی داده بود تا به کمک کمپانی بزرگ Ubisoft یاد و خاطره پرنس را دوباره زنده کند. نام این بازی Prince of peria : The sands of time بود. داستان بازی در مورد شن های زمان بود که به دست پرنس آزاد شدند ... در نسخه بعدی بازی یعنی Warrior Within که اواخر سال 2004 منتشر شد پرنس به دنبال تغییر سرنوشت خود بود. سرنوشتی که مرگ را برای پرنس به ارمغان می آورد! حال اجازه بدهید به معرفی نسخه سوم از بازی یعنی Prince of persia 3 (که هنوز نام مشخصی ندارد) بپردازیم که تا چندی دیگر باز هم توسط کمپانی UBI منتشر خواهد شد. داستان بازی دقیقا ادامه نسخه قبلی (warrior within) میباشد ... پرنس پس از شکست دادن داهاکا و با امید فرا رسیدن روزهای خوش به همراه Empress Kaileena اميد بازگشت به Babylon دارند غافل از اینکه شهر در آتش جنگ میسوزد ... پرنس به همراه كالينا به Babylon باز میگردند ... پرنس به سرعت دستگیر می شود و کالینا برای نجات پرنس مجبور میشود شن های زمان را مجددا آزاد نماید ... پرنس موفق به فرار میشود و حالا در خیابانهای Babylon سرگردان است ... پرنس به زودی درميابد نبردهایی که برای مقابله با شن های زمان انجام داده به بیداری Dark prince منجر شده است ... Babylon دیگر Babylon سابق نیست و پرنس در این شهر به یک غریبه تبدیل شده و اهالی شهر که قبلا احترام زیادی برای پرنس قائل بودند او را از خود دور مي كنند و حتی با او به مبارزه میپردازند. نسخه جدید را میتوان تلفیقی از دو نسخه قبلی دانست. سازندگان سعی کرده اند تا با جمع آوری نکات برجسته نسخه های قبلی علاوه بر ساخت یک بازی عالی نظر طرفداران هر دو نسخه قبلی را نیز جلب کنند. (به علت وجود تفاوتهای زیاد بین WW و SOT طرفداران سری POP به دو دسته تقسیم شدند ... یک دسته SOTرا برتر میدانند و دسته دیگر WW را !) به نظر میرسد نسخه جدید تمامی طرفداران را به سوی خود جلب کند.

مهمترین ویژگی اضافه شده در نسخه جدید امکان کنترل دو شخصیت به صورت جداگانه می باشد ... در طول بازی می توانید با به دست گرفتن کنترل 2 کاراکتر اصلی بازی (Prince و Dark Prince) در مراحل پیشرفت کنید ... صد البته هر کدام از این کاراکترها ویژگی ها و حرکات خاص خود را خواهند داشت. حرکات پرنس در مجموع تغییر چندان زیادی نسبت به WW نخواهد داشت ... اضافه شدن چند ضربه هاي جدید و همچنین توجه بیشتر به حرکات آکروباتی برای پرنس. در عوض کنترل Dark Prince شما را کاملا شگفت زده خواهد کرد ... حرکات و ویژگی های کاملا متفاوت با آنچه تا به حال در نسخه های قبلی دیده اید. یکی دیگر از نوآوریهای نسخه جدید را می توان اضافه شدن سبک Stealth به بازی دانست. شما میتوانید بدون ایجاد سر و صدا و با استفاده از تاریکی شب و سایه ها نگهبان هایی را که در گوشه و کنار Babylon به دنبال شما می گردند غافلگیر کنید! در POP3 علاوه بر حالت های Action و Stealth سبک ماجرایی هم گنجانده شده ... در بازی با معماهای کم و بیش مشکلی رو به رو خواهید شد که در نسخه های قبلی وجود نداشتند. هوش مصنوعی به کار رفته در بازی از سیستمی که در Splinter Cell : Chaos Theory وجود داشت بهره می برد که این موضوع تا حدودی نگران کننده به نظر میرسد چون هوش مصنوعی در SC : CT چندان جالب نبود. همچنین سعی شده تا در بازی مراحل تعقیب و گریز شبیه به چیزی که در WW دیدیم گنجانده شود (قسمتهایی از WW که داهاکا در تعقیب پرنس بود)

استفاده از فاکتور زمان کماکان یکی از مهمترین اصول برای انجام بازی به شمار می آید ... شما باز هم میتوانید زمان را كند کرده و به عقب باز گردانید از سرعت دشمنان بکاهید و یا ... (!) بله UBI اعلام کرده سوپرایز های دیگری نیز خواهد داشت ... امکانات جدیدی در کنترل زمان اضافه خواهند شد که هنوز اعلام نشده اند. در نسخه جدید آزادی عمل بیشتری به بازیکن داده شده که می تواند به جذابیت های بازی بیافزاید. شما میتوانید در خیابانهای Babylon یا بر روی پشت بام هاي شهر به جستجو و سیاحت بپردازید البته فراموش نکنید که پرنس بیشتر بر روی پشت بام ها مهارت دارد و Dark prince بیشتر بر روی زمین. در طول بازی و در صورت نیاز میتوانید با قدم گذاشتن درون آتش کاراکتر خود را عوض کنید و بنا به محیط و شرایط آن یکی از 2 شخصیت موجود را کنترل کنید. برای بازگرداندن انرژی از دست رفته همچنان نوشیدن آب کافیست! موتور گرافیکی بازی همان موتور قبلی خواهد بود که با تکنولوژی های روز مخلوط شده و در مجموع گرافیک بسیار زیبایی را به نمايش خواهد گذاشت. در مورد صداگذاری و موزیکهای بازی اطلاعات زیادی در دست نیست جز اینکه UBI قول داده ضعف هایی را که در موسیقی WW وجود داشت در نسخه جدید جبران کرده و سبک موزیکها را به SOT نزدیکتر کند. با توجه به تمامی ویژگی های گفته شده در بالا ٬ انتظار یک بازی زیبا و قوی و برتر از دو نسخه قبلی می رود. Prince of persia 3 آخرین قسمت از سه گانه شن های زمان خواهد بود. POP3 اواخر سال جاری میلادی برای PC و کنسولهای PS2 و XBOX و GC و همچنین کنسولهای دستی NDS و GBA وارد بازار خواهد شد.
حالا این عکس ها رو نگاه کن
http://img288.echo.cx/img288/6189/38sd.jpg
http://img275.echo.cx/img275/6724/13sg.jpg
http://img263.echo.cx/img263/482/41wm.jpg
توی این عکس ها هیچ کدوم دست چپ پرنس مثل دست چپ تو بازی نیست همشون هم مخصوصا اون قوله بعد از موردن کلیناست

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من که نگاه کردم پرنس رفت کلینا رو نجات بده کلینا دستگیر شد نه پرنس البته اون قسمت که کلینا مورد پرنس دستگیر شد ولی فکر کنم بخاطر موردن کلینا شنها ازاد شد نه بخاطر نجات پرنس هان

اين مطلبي كه شما كپي كردي اينجا مربوط ميشه به قبل از انتشار بازي ... قبل از اومدن بازي هم همه سايتا داستان رو به اين شكل نوشته بودن ... ولي الان كه بازي اومده داستان اون چيزي نبوده كه قبلا فكر ميشده ... به همين سادگي

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اره همین رو می خواستم از شما بپرسم اخه شما نوشته بودی
بعد عکس ها چی
راستی این لباس سفید اصلا تو بازی نیست خیلی باحال میشه پرنس باهاش

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستی این لباس سفید اصلا تو بازی نیست خیلی باحال میشه پرنس باهاش

اصلا اون دموهاي منتشر شده رو همه رو مردود بدون

اوني كه تو بازي هست نتيجه تمام اين نمايش ها هست

ترجيح دادن كه داستان نهايتا اين شكلي مطرح بشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چه قدر بیمزه چی میشد اوتوری باشه لباس پرنس اخه خوشتیپ تره
من نمی دونم چرا این موهای پرنس رو اینقدر بد درست کردن تو بازی خیلی زیبا تکون میخوره ولی وقتی پرنس داره حرف میزنه مثلا با فرح و از جلو نشون میده یا اینکه پرنس داره تبدیل میشه به دارک موها که تکون میخوره میره تو صورت یعنی میره تو کله اینگار کلش حالت روح مانند داره نمی دونم دقت کردید یا نه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من نمی دونم چرا این موهای پرنس رو اینقدر بد درست کردن تو بازی خیلی زیبا تکون میخوره ولی وقتی پرنس داره حرف میزنه مثلا با فرح و از جلو نشون میده یا اینکه پرنس داره تبدیل میشه به دارک موها که تکون میخوره میره تو صورت یعنی میره تو کله اینگار کلش حالت روح مانند داره نمی دونم دقت کردید یا نه

حالت نرمي و طبيعي مو فقط در شماره 1 به نظر من خيلي محسوس بود....اگه توي اين شماره دقت كنيد مي بيند كه چقدر موها خوب طراحي شده...

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
به نظر من pop:t2t پچيدگي داستاني مثل pop:ww نداره و كوتاه هم هست.

ولي حركات تكنيكي اضافه شده به بازي خوبه.سلاحهاي بازي از pop:sot بهتره ولي به پاي pop:ww نميرسه.لباس پرنس هم خوبه.محيط و معماري ساختمان ها خيلي خوب كار شده.

در كل بازي خيلي خوبيه (بعد از pop:ww)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ما که هنوز نتونستیم 2 و1 رو گیر بیاریم ولی گیربیارم میرم امتحان میکنم
نه بهزاد جان حرف من رو نگرفتی من نمیگم مو ها مسنوعی میگم بدطراحی شده یعنی وقتی پرنس تکون می خوره موها همکه تکون میخوره میره تو صورت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر