Prince Of Persia - X360 Version

اتفاقا به نظر من یکی از بهترین بازی ها هست...شاید یکی از دلایل خرید Xbox من برمیگرده به دو تا بازی یکی این و یکی هم Tomb raider....واقعا بازی های به دردبخور و جالبی هستن..

من اصلا اعصاب ندارم..:mad:

کلا اصلا بازی جالبی نیست تو این تریلر های که من دیدم هیچ چیز نداشت..:mad:

گرافیکش که اصلا جالب نبود.. تو اون ویدئو فقط از این دیوار میپرید اون دیوار .. بعضی وقتها میبینی دو ساعت رویه دیوار راه میره..(مسخره):mad:

یک دختر هم به بازی اضافه شده که یک جورایی فقط جادو درست میکنه..:mad:

محیط بازی هم بزرگ شده بود یعنی چیزهای بزرگ مثل کوه . دریاچه و... توش بود.:sick:

فقط تنها چیزی که داره گیم پلی هست.. که اون هم فکر کنم مسخره باشه..:mad:

از همین جا میگم خرید این بازی اصلا توصیه نمیشه..:mad:

این هم یک ویدئو که با چند فرمت براتون میگذارم.. :sick: البته برای اونهای که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارن..

ویدئو کامل با فرمت 3GP

1 دقیقه اول با فرمت FLV

30 ثانیه اول با فرمت VCD

:mad:

من توی چندتا پست بالاتر هم گفتم، من این بازی رو هفته پیش توی یه نمایشگاهی حدود نیم ساعت تموم بازی کردم، گرافیک و حرکات و گیم پلیش حرف نداره. واقعا عالیه. من که شدیدا برای انتشارش روز شماری میکنم.
اون دختره هم تا جایی که یادمه دختر اهورا هستش که به پرنس برای پاک کردن دنیا از پلیدیهای اهریمن کمک میکنه. درضمن چیزهای جالبی براش درست کردن، مثلا هروقت که راه رو ندونید کلید Y رو میزنید و اون دختره یه نور میفرسته که راه رو بهتون نشون میده و یا اینکه هروقت از جایی بیفتید، میاد و دستتون رو میگیره و میذاره جایی که بودید یه طورایی به این صورت یه Checkpoint جالب درست کردن.
خلاصه عقیده هرکسی محترمه ولی من از روی دمو هم نمیتونم بگم یه بازی خوبه یا بده، چه برسه به از روی تریلر اون

خودم گیم اسپات رو بلدم عزیزم چون دیال اپم میگم بیاین تعریف کنین
شما مارو ببخشيد من اونموقع يكم اعصابم خط و خشي بود
محيط بازي اينه كارتون شده و رنگ و اب توش خيلي زياده
پرنس ميتونه با دست اهنيش از ديوار پايين بره
اون دختره هم هميشه باحاشه و تا انجا كه من ديدم وقتي پرنس پرش ميكنه وسط راه دختره يهو ظاهر ميشه و دستش رو ميگيه پرتش ميكنه فكر كنم
اين چيزايي بود كه من يادمه از تريلر هاي بازي
شما هم می تونید برید گیم اسپات بحثتون در مورد ازدواج رو دنبال کنید !
:mad::mad::mad::gunner::boxing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or