Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

shetmobile

کاربر سایت
Apr 4, 2009
33
نمی تونی همزمان دو تا چیز را سنگ کنی.اولی را که سنگ کردی وقتی کارت تموم شد سریع بزن تا از حالت سنگ درباید و بالافاصله دومی را سنگ کن.

ممنون که جواب دادید
مشکل از خودم بودم که بایستی RT رو رها میکردم و دوباره می گرفتم

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
سلام
من یه جا گیر کردم
بعد از اینکه سلیمان به غول تبدیل میشه و باهاش میجنگیم یه جا پاشو میکوبه و میفتیم تو یه گودال
بعد از اینکه عصای یارو اولیه رو درست میکنیم!!! یه سری پله میاد بالا , اینجاش باید چیکار کنم؟؟؟

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
سلام
من یه جا گیر کردم
بعد از اینکه سلیمان به غول تبدیل میشه و باهاش میجنگیم یه جا پاشو میکوبه و میفتیم تو یه گودال
بعد از اینکه عصای یارو اولیه رو درست میکنیم!!! یه سری پله میاد بالا , اینجاش باید چیکار کنم؟؟؟

خوب میری بالای پله ها دوباره عصای یه ( یارو دیگه رو باید درست کنی :d )

فکر کنم بدش هم یکی دیگه باشه . این کارا رو که کردی راه خودش مشخصه .

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
خوب میری بالای پله ها دوباره عصای یه ( یارو دیگه رو باید درست کنی :d )

فکر کنم بدش هم یکی دیگه باشه . این کارا رو که کردی راه خودش مشخصه .

خوب واسه درست کردن اون عصا بالایی هه باید 2تا از اون اهرم ها رو بچرخونم!!!
دومی کجاست؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام
من یه جا گیر کردم
البته تصحیح کنم که اون جناب اسمش راتاش هست
که جز اجنه هست و از اینمه سه رهبر جنیان در گذشته با
پادشاه انسان ها به نام سلیمان عهد بستن ناراضی بوده و به همین خاطر سپاه شن ها را ساخته

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب واسه درست کردن اون عصا بالایی هه باید 2تا از اون اهرم ها رو بچرخونم!!!
دومی کجاست؟
شما اولی رو درست کن، خود به خود راه برای رسیدن به دومی باز میشه. یعنی لازمه ی رسیدن به دومی درست کردن اولی هست. یه کم وقت گیره ولی راحته درست کردنشون.

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
عجب بازی باحالی بود. تا حالا پرنس بازی نکرده بودم خیلی باحال بود. 70 درصد باحالیشم به خاطر دسته ی بازی بود. اصلا فکر نکنم با کیبرد حال بده. روی X360 دیگه چه پرنس هایی اومده؟ مثل این شماره میشن؟
؟

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عجب بازی باحالی بود. تا حالا پرنس بازی نکرده بودم خیلی باحال بود. 70 درصد باحالیشم به خاطر دسته ی بازی بود. اصلا فکر نکنم با کیبرد حال بده. روی X360 دیگه چه پرنس هایی اومده؟ مثل این شماره میشن؟
این تو سری Sands of time مزخرف ترینه.حالا خودت حساب کن سه تای اولی چی بودن.مخصوصا Warrior Within.
سال 2008 یه Prince Of Persia اومد که ربطی به سه گانه نداشت.از نظر یه بازی مستقل عالی بود.ولی خُب به هیچ وجه مثل اون سه گانه نبود.

• Like
Reactions: qwerty23

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اون قدر ها هم که شما می گید مضخرف نیستا!
آخرای بازی با حال میشه.
می شه گفت بجز کمبود کمبو هیچ مشکلی نداره.به خصوص من با گرافیکش حال کردم.
؟
دوست عزیز به من دوستام می گن شاهزاده سهراب.از من فن تر از شاهزاده پیدا نمی کنی.اطلاعات خاستی بیا
یش خودم.
خوب سری بازی بعد از نخستین نسخه ی 3d افتاد دست یوبی سافت که سری شن های زمان را شروع کرد.اگر گرافیک برات مهم نیست بهت پیشنهاد می کنم حتما کل سریش را بگیری(گرافیکش خیلی خوب بود اما تو زمان خودش)البته سه نسخه ی اول رو 360 نیومدند ولی من رو pc زدم خیلی هم خوب بود.نسخه ی اول شاهزاده ی ایرانی:شن های زمان.نسخه ی دوم شاهزاده ی ایرانی:جنجگجویان درون(warrior within)که بهترین بازی عمرم بئد.از دستش نده.نسخه ی سوم شاهزاده ی ایرانی:دو تخت شاهی.
بعد از این گفتند سری شن های زمان تموم شده و سری جدید شاهزاده ی ایرانی شروع شد.سال 2008 اولیش نسخه ی سری جدید برای کنسول های جدید اومد.گرافیک بازی به سبک سل شید تغییر کرد(اگر بدت میاد نرو طرقش ولی من که عاشقش شدم)خشونت بازی اومد پایین مبارزات بیشتر تک به تک شد.پلتفورمینگش رفت بالا.نمراتش خیلی خوب بود ولی خوب یه سری گیمر های ظاهر بین به خاطر گرافیک هنریش و سل شیدش ازش خوششون نیومد.
تا اینکه نسخه ی چهارم سری شن های زمان با نام شن های فراموش شده آمد.وقتی نسخه های قبلی را بازی کردی,داستان ای نسخه را بزار بین نسخه ی اول و دوم(شن های زمان و جنگ جویان درون.)
من بخوام رده بندی کنم اینجوری رده بندی می کنم:
1-شاهزاده ی ایرانی:جنگ جویان درون
2-شاهزاده ی ایرانی:شن های زمان
3-شاهزاده ی ایرانی 2008
4-شاهزاده ی ایرانی:شن های فراموش شده
5-شاهزاده ی ایرانی :دو تخت شاهی
البته حتی نسخه ی سوم هم جز بهترین بازی های عمرم بود.به خصوص با ورود شخصیت جدید شاهزاده ی تاریکی . بازگشت بدمن اصلی بازی وزیر.ولی خوب بقیه را بیشتر دوست دارم.

• Like
Reactions: qwerty23

vengeful

کاربر سایت
Aug 20, 2010
20
نام
محمد
سلام
من یه جا گیر کردم

سلام دوستان منم دقیقا اینجا گیر کردم.یه نفر کمک کنه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام دوستان منم دقیقا اینجا گیر کردم.یه نفر کمک کنه
دوست عزیز اینجا خیلی راحته. باید با استفاده از قابلیت جامد کردن آب این پازل رو حل کنید. باید کاری کنید که دست و مشعل و ... اون مجسمه ـه همه در یه راستا قرار بگیرن.
باور کن همون قدر که دوستمون میگه مزخرفه ( چرا املای دوستان ضعیفه؟!) .
دوربین بازی فاجعه بود!!
شما نظرت رو گفتی ولی برای چی مزخرفه؟!:-/
دوربینش کوچیکترین مشکلی نداشت!

Warpath

کاربر سایت
Sep 18, 2010
5
دوست عزیز اینجا خیلی راحته. باید با استفاده از قابلیت جامد کردن آب این پازل رو حل کنید. باید کاری کنید که دست و مشعل و ... اون مجسمه ـه همه در یه راستا قرار بگیرن.

شما نظرت رو گفتی ولی برای چی مزخرفه؟!:-/
دوربینش کوچیکترین مشکلی نداشت!

:)):)) دوربین کوچکترین مشکلی نداشت؟! :))
پایین رو بخون! دومین نکته ی منفی ! منبع: Gamespot

The Good
Platforming sections have lots of thrilling moments New abilities spice up the standard jumping action Clever puzzles require careful thought to complete The prince's narration adds personality to the story.
The Bad
Combat is shallow and way too easy Camera restrictions makes certain sections difficult to navigate Early portions are too familiar.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
:)):)) دوربین کوچکترین مشکلی نداشت؟! :))
پایین رو بخون! دومین نکته ی منفی ! منبع: Gamespot

The Good
Platforming sections have lots of thrilling moments New abilities spice up the standard jumping action Clever puzzles require careful thought to complete The prince's narration adds personality to the story.
The Bad
Combat is shallow and way too easy Camera restrictions makes certain sections difficult to navigate Early portions are too familiar.
GS حرف مفت زیاد میزنه و سایتی که ازش به شدت انزجار دارم همین گیم اسپات هست. در ضمن حالا کلام خدا و وحی منزل نیست که چون این گفته اینطوری منم کت بسته قبول کنم و بگم آره دوربین مشکل داشته! من دارم نظر خودم و چیزی که دیدمو میگم، والا من که سرتاسر بازی مشکل ِ دوربینی ای ندیدم و خیلی هم از بازی لذت بردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر