Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

من فلسفه تفاوت گرافیکی POP و AC رو نفهمیدم !؟ یعنی همه ی این ضعف گرافیکی به خاطر عجله کردن تو تاریخ ریلیز بوده ؟

کمک کمک!
بچه ها من بازی رو تا اونجایی که دختره قدرتشو میده به شمشیر پرنس یه ربع ساعتی جلو رفتم ولی حالا که بازی رو لود میکنم از یه جای دیگه بازی لود میشه و بدتر اینکه اصلا راهی برای جلو رفتن یا برگشتن نداره ,بن بسته ,لطف کنین راهنمایی کنید
ممنون

کمک کمک!
بچه ها من بازی رو تا اونجایی که دختره قدرتشو میده به شمشیر پرنس یه ربع ساعتی جلو رفتم ولی حالا که بازی رو لود میکنم از یه جای دیگه بازی لود میشه و بدتر اینکه اصلا راهی برای جلو رفتن یا برگشتن نداره ,بن بسته ,لطف کنین راهنمایی کنید
ممنون
یه چند صفحه قبل را بخون متوجه می شی چی شده!ظاها بازی glitch داره...

اخیش بلاخره تمومش کردم.
بازی قشنگی بود خصوصا مراحل پایانی که خیلی سریع و اتیشی بود.:x
پایان خوبی هم داشت.
کلا این قسمت به مراتب از قسمت قبلی(2008) بهتر بود چون هم سخت تر بود و هم بچه گونه نبود ولی به پای two thrones و warrior whitin هم نمیرسید(هم از نظر طولانی بودن و هم از نظر درجه سختی).
ولی باهاش حال کردم و حتما به دوستان عزیز توصیه میکنم.

اخیش بلاخره تمومش کردم.
بازی قشنگی بود خصوصا مراحل پایانی که خیلی سریع و اتیشی بود.:x
پایان خوبی هم داشت.
کلا این قسمت به مراتب از قسمت قبلی(2008) بهتر بود چون هم سخت تر بود و هم بچه گونه نبود ولی به پای two thrones و warrior whitin هم نمیرسید(هم از نظر طولانی بودن و هم از نظر درجه سختی).
ولی باهاش حال کردم و حتما به دوستان عزیز توصیه میکنم.

من كه هيچ سختي تو اين بازي نديدم ولي اگه منظورت مقايسه با POP 2008 باشه اره به نظر منم سختر بود .:d ( نه آخه باز باس هاي POP 2008 سخت تر از اين بود )

من كه هيچ سختي تو اين بازي نديدم ولي اگه منظورت مقايسه با POP 2008 باشه اره به نظر منم سختر بود .:d ( نه آخه باز باس هاي POP 2008 سخت تر از اين بود )
منظورم نسبت به pop2008 بود ولی خب گفتم که بازم به warrior whitin و two thrones خدا نمیرسید.

سلام دوستان من به اونجایی رسیدم که وقتی با اون یکی مرده که نمیدونم کیه به یه جایی میریم که یه چیزی توی دیوار میزاره و پر از شن میشه اونجا و پرنس از اونجا فرار میکنه و از هم جدا میشیم کمی جلوتر باید از یه پرچمه بری پایین وقتی میایی پایین یه جایی هست که باید بپری یه دستگیره رو بکشی پایین که یه ستون چوبی از پایین میاد بالا بعد میری اون ور اونجا هم یه دستگیره رو میشکی و یه ستون دیگه هم میاد بعد باید روی دیوار راه بری که میری روی یه چیزی که یه نشانه روش هست و بعد در باز میشه وقتی میخوایی بری اون ور در اصلا نمیشه و در زود بسته میشه آخه هی باید بپری اون ستون رو بگیری و بچرخی بعد بری اون یکی ستون رو بگیری خیلی دیر میشه کسی میدونه باید چی کار کنم

سلام دوستان من به اونجایی رسیدم که وقتی با اون یکی مرده که نمیدونم کیه به یه جایی میریم که یه چیزی توی دیوار میزاره و پر از شن میشه اونجا و پرنس از اونجا فرار میکنه و از هم جدا میشیم کمی جلوتر باید از یه پرچمه بری پایین وقتی میایی پایین یه جایی هست که باید بپری یه دستگیره رو بکشی پایین که یه ستون چوبی از پایین میاد بالا بعد میری اون ور اونجا هم یه دستگیره رو میشکی و یه ستون دیگه هم میاد بعد باید روی دیوار راه بری که میری روی یه چیزی که یه نشانه روش هست و بعد در باز میشه وقتی میخوایی بری اون ور در اصلا نمیشه و در زود بسته میشه آخه هی باید بپری اون ستون رو بگیری و بچرخی بعد بری اون یکی ستون رو بگیری خیلی دیر میشه کسی میدونه باید چی کار کنم

فقط سرعت عمل میخواد;)

شما وقتي ستونا مي گيري نبايد يه ساعت اونوري شي كه بري اون يكي ستونو بگيري شما فقط آنالوگو به سمت جلو ( يعني به سمت ستون بعدي بگير ) تا سريع تر بتوني برسي به قول رفيقمون سرعت عمل لازمه .

منم بازی رو خریدم امروز....بازی حداقل از اون2008بهتره....
سکو بازی توش که خیلی حال میده..
گرافیکش هم خوبه...
ولی یه چیزی بگم:
زیادی بازی رو آسون گرفتن...
یعنی دوربین طوری قرار گرفته که به آدم التماس میکنه از اینجا برو...
باز سه گانه سخت تر وفسفرسوز تر بود..

متاسفانه یه نیم ساعتی باید برگردی به عقب بازی، برو توی قسمت تنظیمات کنسول و بعدش Memory و اونجا بازی Prince Of Persia رو از لیست بازیها انتخاب میکنی، بعد از اون دوتا گزینه توی یک منو میاره، یکی Auto Save و یکی از Auto Save Backup، فایل Auto Save را پاک کن، حالا وقتی بازی رو شروع میکنی یه پیغام میاد که Auto Save رو پیدا نکرده و میخواهی که از بک آپ استفاده کنه؟ اونجا Yes رو میزنی.

سلام من اینجای بازی موندم این مرحله هستش

THE FORTRESS GATES

همون جا که باید دو تا چی هستش بچرخونی تا عقربه ساعته بره بالا کلا باید دو تا چیز رو تنظیم کنی بعدش سمت چپ بری و بزنی عقربه بره اون ور من هر کاری میکنم اصلا جور نمیشه حسابی رفتش رو اعصابم:d کم مونده بود بازی رو بگیرم بشکنم

جزو باگ که حساب نمیشه ؟؟؟ اخه هر کاری کردم نشد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or