Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

سلام من اینجای بازی موندم این مرحله هستش

THE FORTRESS GATES

همون جا که باید دو تا چی هستش بچرخونی تا عقربه ساعته بره بالا کلا باید دو تا چیز رو تنظیم کنی بعدش سمت چپ بری و بزنی عقربه بره اون ور من هر کاری میکنم اصلا جور نمیشه حسابی رفتش رو اعصابم:d کم مونده بود بازی رو بگیرم بشکنم

جزو باگ که حساب نمیشه ؟؟؟ اخه هر کاری کردم نشد

پیداش کردم اگر کسی مشکل داشت این ویدیو رو ببینه!

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=9wdeckFkWG0

اگر منظورت اون چرخ دنده هاست.
باید چرخ دنده ی سمت راستی را یکجوری بیاری برسونی به چرخ دنده ی سمت چپی. و وقتی به هم چسبیدند چرخ دنده را بچرخونی (به دور خودش).بعد اینجا رو رد میکنه و اون یارو هه میاد باهات صحبت میکنه.
اگر متوجه نشدی . بگو بیشتر راهنماییت کنم.
.......
ویرایش: پست اخریت را ندیده بودم. فکر کردم هنوز رد نکردی .

اگر منظورت اون چرخ دنده هاست.
باید چرخ دنده ی سمت راستی را یکجوری بیاری برسونی به چرخ دنده ی سمت چپی. و وقتی به هم چسبیدند چرخ دنده را بچرخونی (به دور خودش).بعد اینجا رو رد میکنه و اون یارو هه میاد باهات صحبت میکنه.
اگر متوجه نشدی . بگو بیشتر راهنماییت کنم.
.......
ویرایش: پست اخریت را ندیده بودم. فکر کردم هنوز رد نکردی .

ممنون از شما دوست عزیز باز هم از راهنمایتون ممنونم:)

آقا یکی به ما بگه آخر این بازی چی میشه؟ از اینجا به بعدش توضیح بدید.

همونجا که مالک لباسش آبی میشه و پرواز میکنه میره بعد من برای پرش باید از پرنده ها استفاده کنم

دیگه حوصله ندارم برم جلو خیلی سخت شده. یه توضیح بدید تهش چی میشه ممنون میشم

بعد از WW یه پرنس درست حسابی بازی نکردیم!:-< اینم یه اشغال بود ولی از اون سل شیده باز خیلی بهتر بود!#:-s
البته من رو PC بازی کرم!:d

آخرین ویرایش:
من بازی رو تاره شروع کردم به نظرم اصلا حال و هوای 3 نسخه اول پرنس رو نداره و گیم پلی بازی زیاد جذاب نیست یعنی چیز خاصی نداره یه جورائی بازی دیگه تکراری و کلیشه ای شده!
من که فقط به خاطر اسم پرنس و خاطراتی که با این سری دارم بازیش میکنم!

من هم بالاخره موفق شدم کمی این آشغال رو تجربه کنم.
فقط میگم حیفه این FreeRunning که با یه همچین مکانیزم مبارزه ی آشغالی ترکیب شده...
تو Warrior Within از تک تک کمبوهایی که میزدم لذت میبردم ولی اینجا!!!!کمبو!!!!؟ lol

من هم بالاخره موفق شدم کمی این آشغال رو تجربه کنم.
فقط میگم حیفه این FreeRunning که با یه همچین مکانیزم مبارزه ی آشغالی ترکیب شده...
تو Warrior Within از تک تک کمبوهایی که میزدم لذت میبردم ولی اینجا!!!!کمبو!!!!؟ lol

دقیقا همینطوره کمبوهای بازی اصلا خوب کار نشده کاملا ساده و بیروح !!!!!
که بعد از مدتی خسته کننده میشه !

دقیقا همینطوره کمبوهای بازی اصلا خوب کار نشده کاملا ساده و بیروح !!!!!
که بعد از مدتی خسته کننده میشه !
اصلا کومبو نداره که بخواد خسته کننده بشه! تنها چیزی که باعث ادامه بازی میشه، در درجه ی اول اسم بازی و در درح=جات بعدی پلتفورمر و گرافیک نسبتا خوب بازی هست! وگرنه اصلا ارزش تموم کردن نداره!

سلام من تو قسمت KING'S TOWER گیر کردم
اونجایی که دو تا برج شنی وجود داره
من از اولی میپرم روی دومی بعدش باید برج اولی را سنگ کنی و بپری روی اولی بعدش دوباره باید بپری روی برج دومی که اون برج هر کاری میکنم تبدیل به سنگ نمی شه اینجا روچطوری رد کرد
)x)x

سلام من تو قسمت KING'S TOWER گیر کردم
اونجایی که دو تا برج شنی وجود داره
من از اولی میپرم روی دومی بعدش باید برج اولی را سنگ کنی و بپری روی اولی بعدش دوباره باید بپری روی برج دومی که اون برج هر کاری میکنم تبدیل به سنگ نمی شه اینجا روچطوری رد کرد
)x)x
نمی تونی همزمان دو تا چیز را سنگ کنی.اولی را که سنگ کردی وقتی کارت تموم شد سریع بزن تا از حالت سنگ درباید و بالافاصله دومی را سنگ کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or