Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تریلر جدید رو من دیدم
ویژگی جدید بخش پلتفرمر قدرت کنترل طبیعت هست که توی این تریلر فقط آب رو نشون دادن(آتش،باد،زمین باقی موند)
بقیه چیزا مثل گرفتن لبه ها و تاب خوردن های روی میله ها و گرفته ستون ها و ... همه همون چیزی بودن که قبلا بود
مبارزات رو هم به نظرم با شماره 2-3 مو نمیزد.البته کمبو ها مطمئنا تغییر میکنه ولی اصولا همون سیستم قبلی هست.مبارزات شلوغ تر شده و در یه مبارزه با 15 تا دشمن میتونید بجنگید( که همه یه شکل بودن)
در مورد گرافیک هیچی نمی تونم بگم چون کیفت تریلر پایین بود ولی با وجود موتور انویل از لحاظ گرافیکی فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه
با این تریلر چیز خاصی رو نشون ندادن و به نظرم بیشتربه ویژگی های قدیمی بازی پرداخته شد تا جدید و یه جورایی طرفدارها رو نا امید میکنه.
البته دوست عزیز فکر کنم طرف از عدد 50 نام برد!
ه بابا خودم دیدم 1 ریش بسیار زشتی داره:cheesygri
تو همین تریلر 1 قسمتیش هست 2بعدی نشون میده بازی رو اونجا هاش اگه مثل بازی بتمن زیاد باشه خیلی جالب میشه مثل بازی های ارکید میشه:love:
شما مگه نسخه ی اول"prince of persia:sands of time" را بازی نکردید؟خوب اونجا هم ریش پروفوسری داشت دیگه!این نسخه هم داستانش مال بعد از نسخه ی اول هست.تغییر قیافه و لباس پرنس به نظر من خیلی هوشمندانه طراحی شده.چون با اینکه چند سال از نسخه ی اول و دوم گذشته,ولی یه جوری ساختن که کاملا حس می شه داستان بین اون دو نسخه هست.برای مثال:موهاش عین نسخه ی دوم بلند شده,وی قیافه ی کلیش شبیه نسخه ی اول هست.رویشش هم دیگه فقط پروفوسری نیست و یه کمی هم تهریش دراورده.تو نسخه ی اول ریش پروفوسری و نسخه ی دوم ته ریش کامل داشت که این یه چیز میانه هست.در ضمن لباس و زرهش هم همون زره معروف نسخه ی دوم هست.
راستی دوستان<الان داشتم فکر می کردم یه چیزی دستگیرم شد!من همش فکر می کردم پرنس که داگا را نداد,پس چه جوری شن های زمان را کنترل می کند.که یهو پستر پرنس را دیدم و کشف کردم!!!تو نسخه ی دوم بازی هم پرنس داگا را نداشت.ولی شن ها در اختیارش بودند.اونجا پرنس با مدالش شن ها را کنترل می کرد.این مدال همون مدالی است که فرح به عنوان گردنبند می انداخت و تو نسخه ی اول کنار اون استخره جا گذاشتش و گرنس برش داشت.دلیلم هم از اینکه با این مدال می شه شن ها را کنترل کرد دو تا هست:
1-این مدال باعث شد که فرح دربرابر شن ها چیزیش نشه.درست عین داگا که باعث شد پرنس چیزیش نشه.
2-تو نسخه ی سوم اون اوایلش که پرنس هنوز به داگا نرسیده و تو اون قایقه مدالش را می اندازه تو آب!خوب دیگه نه مدال داره و نه داگا.و نمی توااند از شن های زمان را نیز کنترل کند که در بازی هم اینجوری بود!
خلاصه,تو پوستر دنیای بازی منتشر کرد از نسخه ی جدید بازی,ناگهان دیدم مدال روی سینه ی گرنس می درخشه!پس فکر کنم 99 درصد ای معما برایم حل شده!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر