Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تریلر جدید رو من دیدم
ویژگی جدید بخش پلتفرمر قدرت کنترل طبیعت هست که توی این تریلر فقط آب رو نشون دادن(آتش،باد،زمین باقی موند)
بقیه چیزا مثل گرفتن لبه ها و تاب خوردن های روی میله ها و گرفته ستون ها و ... همه همون چیزی بودن که قبلا بود
مبارزات رو هم به نظرم با شماره 2-3 مو نمیزد.البته کمبو ها مطمئنا تغییر میکنه ولی اصولا همون سیستم قبلی هست.مبارزات شلوغ تر شده و در یه مبارزه با 15 تا دشمن میتونید بجنگید( که همه یه شکل بودن)
در مورد گرافیک هیچی نمی تونم بگم چون کیفت تریلر پایین بود ولی با وجود موتور انویل از لحاظ گرافیکی فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه
با این تریلر چیز خاصی رو نشون ندادن و به نظرم بیشتربه ویژگی های قدیمی بازی پرداخته شد تا جدید و یه جورایی طرفدارها رو نا امید میکنه.

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
تریلر جدید رو من دیدم
ویژگی جدید بخش پلتفرمر قدرت کنترل طبیعت هست که توی این تریلر فقط آب رو نشون دادن(آتش،باد،زمین باقی موند)
بقیه چیزا مثل گرفتن لبه ها و تاب خوردن های روی میله ها و گرفته ستون ها و ... همه همون چیزی بودن که قبلا بود
مبارزات رو هم به نظرم با شماره 2-3 مو نمیزد.البته کمبو ها مطمئنا تغییر میکنه ولی اصولا همون سیستم قبلی هست.مبارزات شلوغ تر شده و در یه مبارزه با 15 تا دشمن میتونید بجنگید( که همه یه شکل بودن)
با این تریلر چیز خاصی رو نشون ندادن و به نظرم بیشتربه ویژگی های قدیمی بازی پرداخته شد تا جدید و یه جورایی طرفدارها رو نا امید میکنه.
من بابت این توضیحات.
واقعا خوبه که باز مبارزات و سایر ویژگی های بازی به حالت قدیمی برگشتن. همین شلوغی در مبارزات رو من دوست دارم. نه عین اون قبلی که توی هر صحنه فقط با یکی مبارزه میکردی!:sick:

به هر حال من خیلی منتظر این بازیم، ولی فکر نکنم بتونه عین شماره های 1 و 2 ظاهر بشه.:(

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من چند روز پیش 1 تریلر گرفتم فکر کنم از GAmaersyde گرفتم چند تا نکته از بازی واسه اونایی که نمیتونن دانلود کنن بگم :cheesygri
1 پرنس خیلی زشت شده ریش پرفسوری داره
2 دشمنا خیلی نسبت شماره های پیش تو هر صحنه زیاد تر شده
3 هنوزم از این میله های اعصاب خورد کن که دورش تاب میخوره تو بازی هست :((
1 قابلیت خفن هم داره پرنس اب رو یخ میزنه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نه بابا خودم دیدم 1 ریش بسیار زشتی داره:cheesygri
تو همین تریلر 1 قسمتیش هست 2بعدی نشون میده بازی رو اونجا هاش اگه مثل بازی بتمن زیاد باشه خیلی جالب میشه مثل بازی های ارکید میشه:love:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
اگر گندی بهش نخوره واقعا میتونه یه عنوان رویائی برای هر گیمری باشه. این چیزی که ازش دیدم فوق العاده بود.
اره به نظر منم خیلی عالی بود . گرافیک خوب بود. گیم پلی هم همون فرمول قدیمی رو داره با یک سری تغییرات از جمله کنترل Elementals . خدا کنه داستان و موسیقی بازی خوب باشه .اگه داستان مثل شماره قبلی اشغال باشه فایده نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر