Prey

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
میشه بگید ناشر بازی در ایران کیه؟
تکین
پردیس
دیسی
مدرن
:eek::eek:
تو ایران هیچ شرکتی ناشر نیست در اصل سی دی کپی کن هست.یعنی بازی رو دانلود میکنه رایت میکنه رو سی دی :D
+++++++++++++++++++++++++

در ضمن محمد رضا شما دووم 2 سال پیش رو با بازیه الان مقایسه نکن ;) اون امتیاز هایی که اون موقع دووم گرفت به خاطر این بود که اون زمان بازی به اون گرافیک و سبک و ... نیومده بود ولی الان این جور بازی ها زیاد شدن و گرافیک بازی ها بالاتر رفته .
گیم اسپات هم بر اساس حال نمره میده ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
تو ایران هیچ شرکتی ناشر نیست در اصل سی دی کپی کن هست.یعنی بازی رو دانلود میکنه رایت میکنه رو سی دی
208.gif
49.gif
69.gif
67.gif
47.gif

من یعنی انقدر الاغم
39.gif

بابا جان مگه most wanted رو ea اومد تو ایران پخش کرد؟
ناشر این بازی در ایران تکین بود
"ناشر" یعنی شخص یا اشخاص یا شرکتی که اقدام به توضیع محصولی می کنه(چه جلب
63.gif
)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
208.gif
49.gif
69.gif
67.gif
47.gif

من یعنی انقدر الاغم
39.gif

بابا جان مگه most wanted رو ea اومد تو ایران پخش کرد؟
ناشر این بازی در ایران تکین بود
"ناشر" یعنی شخص یا اشخاص یا شرکتی که اقدام به توضیع محصولی می کنه(چه جلب
63.gif
)
:cheesygri
ای بابا تو ایران منم میتونم ناشر بشم.:)
اگه این طوریه همه ی شرکتهای بازی رایت کن ایرانی ناشرشن چون همشون دادانش بیرون...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
ای بابا تو ایران منم میتونم ناشر بشم.
اگه این طوریه همه ی شرکتهای بازی رایت کن ایرانی ناشرشن چون همشون دادانش بیرون
حق با امینه به این شرکت ها ناشر نمیشه گفت:p

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:eek::eek:
در ضمن محمد رضا شما دووم 2 سال پیش رو با بازیه الان مقایسه نکن ;) اون امتیاز هایی که اون موقع دووم گرفت به خاطر این بود که اون زمان بازی به اون گرافیک و سبک و ... نیومده بود ولی الان این جور بازی ها زیاد شدن و گرافیک بازی ها بالاتر رفته .
گیم اسپات هم بر اساس حال نمره میده ;)
امین جون خوبه خودت میگی دوم 3 2 سال پیش:cheesygri
دوم3 2 سال پیش اون نمره ها رو گرفته و یه انقلاب بود تو اون زمان
اگه prey میخاست از دوم3 بهتر باشه تو این 2 سال باید خیلی پیشرفت میکرد ولی الان که اواسط 2006 است این بازی اومده و فقط چند نو آوری در این بازی دیده میشه که البته نکات منفی هم زیاد داره پس میشه گفت نکات مثبت بازی با نکات منفی بازی مساوی میشه
من خودم قبل از اینکه بازیش کنم عاشق این بازی بودم ولی وقتی بازی کردم اصلا مثل دوم3 باهاش حال نکردم من وقتی بازی رو میکنم اصلا یه ضره هم نمیترسم ولی دوم3 رو بازی میکردم خیلی جاها بود که واقعا داشتم سکته میکردم
پس این بازی که بعد از 2 سال از انتشار دوم3 میاد پیشرفت زیادی نکرده پس میشه گفت دوم3 خیلی بهتر بوده اون چند نو آوری هم که داره بازی فقط به خاطر اینکه بالاخره بازی با دوم3 باید یه فرقی بکنه دیگه اونم بعد از 2 سال:D
به نظر من اگه این بازی مثلا چند ماه بعد از دوم3 هم میومد نمره های خیلی بهتر از این نمیگرفت :cheesygri
در کل بازی بدی نیست بازم به اون نتیجه میرسیم این بازی باید همون 2 سال پیش میومد اون وقت وضعیت خیلی بهتر بود ولی در مجموع بازی خوبی است ولی عالی نیست نسبت به دوم3

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
حق با امینه به این شرکت ها ناشر نمیشه گفت:p

امین جون خوبه خودت میگی دوم 3 2 سال پیش:cheesygri
دوم3 2 سال پیش اون نمره ها رو گرفته و یه انقلاب بود تو اون زمان
اگه prey میخاست از دوم3 بهتر باشه تو این 2 سال باید خیلی پیشرفت میکرد ولی الان که اواسط 2006 است این بازی اومده و فقط چند نو آوری در این بازی دیده میشه که البته نکات منفی هم زیاد داره پس میشه گفت نکات مثبت بازی با نکات منفی بازی مساوی میشه
من خودم قبل از اینکه بازیش کنم عاشق این بازی بودم ولی وقتی بازی کردم اصلا مثل دوم3 باهاش حال نکردم من وقتی بازی رو میکنم اصلا یه ضره هم نمیترسم ولی دوم3 رو بازی میکردم خیلی جاها بود که واقعا داشتم سکته میکردم
پس این بازی که بعد از 2 سال از انتشار دوم3 میاد پیشرفت زیادی نکرده پس میشه گفت دوم3 خیلی بهتر بوده اون چند نو آوری هم که داره بازی فقط به خاطر اینکه بالاخره بازی با دوم3 باید یه فرقی بکنه دیگه اونم بعد از 2 سال:D
به نظر من اگه این بازی مثلا چند ماه بعد از دوم3 هم میومد نمره های خیلی بهتر از این نمیگرفت :cheesygri
در کل بازی بدی نیست بازم به اون نتیجه میرسیم این بازی باید همون 2 سال پیش میومد اون وقت وضعیت خیلی بهتر بود ولی در مجموع بازی خوبی است ولی عالی نیست نسبت به دوم3
نگفتم بهتره ولی من فکر میکنم در حد دووم هست و امتیاز پایینش به خاطر اینکه بازی هایی مثل دووم و کواک قبلا اومدن:)
به قوله خودت انقلابی نکرده که بخواد نمره بالاتری از دووم بگیره;) ولی در حد دووم هست.
شاید اگه الان دووم ریلیز میشد ( بعده اومدن کواک و prey ) امتیازش در همین حد فعلی prey میشد.
نمیدونم منظورم رو میفهمی یا نه؟:blushing:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نگفتم بهتره ولی من فکر میکنم در حد دووم هست و امتیاز پایینش به خاطر اینکه بازی هایی مثل دووم و کواک قبلا اومدن:)
به قوله خودت انقلابی نکرده که بخواد نمره بالاتری از دووم بگیره;) ولی در حد دووم هست.
شاید اگه الان دووم ریلیز میشد ( بعده اومدن کواک و prey ) امتیازش در همین حد فعلی prey میشد.
نمیدونم منظورم رو میفهمی یا نه؟:blushing:
سلام
ببین امین جون من منظور تو رو فهمیدم ولی تو منظور منو نفهمیدی:cheesygri
من میگم چرا یه بازی بعد از 2 سال از یه انجین و یه موتور گرافیکی یه بازی دیگه استفاده میکنه ؟؟؟؟
بعدش هم تغییر زیادی در بازی به جز چند نوآوری نمیده؟؟؟؟
تازه چند مشکل اساسی هم پیدا میکنه؟؟
شاید مثلا دوم3 اگه قرار بود بعد از کوئک 4 وprey میومد خیلی فرق میکرد با prey
چون از آیدی بعید است بازی رو بده بیرون که شبیحه یه بازی دیگه است:cheesygri
من نگفتم بازی بدی است ولی میتونست خیلی بهتر از اینا باشه
بعدش هم امین مگه تو بازی کردی؟؟
اگه نکردی برو بازی کن ببین من چی میگم یا محمد رضا چی میگه:cheesygri
فکر کن اصلا در بازی نمیمیری این یعنی چی آخه اصلا معنی نمیده؟؟؟؟؟
این که دیگه بازی نمیشه:cheesygri
ولی بازم بگم که من با وجود این مشکلات بازم باهش حال کردم:cheesygri

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
علیرضا جان نمیدونم میدونی که من چه مرضی دارم؟
هر سوالی بپرسم قبل از جواب معمولا خودم پیداش میکنم!!
امروز هم یک چیزی بهم الهام کرد و رفتم سر بازی و همینجوری وایسادم روی اون "تغییر جاذبه" و شلیک کردم به بعدی!!البته بعد هم متوجه شدم نیازی نیست روشون وایسیم!!
واقعا چیزای باحالی هستند....الان هم خیلی جلو رفتم.کلا بازی همش اکشن هست و نکته Horror ی من که ندیدم!!
یه عکس جالب که موندم چرا زودتر به ذهنم نرسید!!

الان دو سه مرحله جلو رفتم...اسمشون رو نمیدونم!!
اینطور که معلومه ما خیلی سخت توی این بازی میمیریم.یعنی وضعمون باید فوق العاده از نظر روحی!!خرای باشیم....اسنکار بازی رو دیگه واقعا ساده کرده.
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه مقدار هم در مورد یه چیز دیگه توضیح بدم:
من خودم بازی رو با 5200 بازی میکنم.و ناراضی هم نیستم چون گرافیک برام به قدر چیزای دیگه اهمیت نداره!!(در جواب سوالدوستمون)
در مورد نقد محمدرضا هم بگم که برخلاف بقیه مطالبت خیلی عجولانه و نا دقیق(بهرتین کلمه بود!!) تنظیم شده.
در مورد مرگ من حدس میزنم اگر قدرت روحی تموم شده باشه شما کاملا میمیرین..و فقط حدس میزنم.حدس....
Spirit Mode هم در واقع SpiritWalk هستش.البته هیچ فرقی ندارن.همینجوری گفتم!!
بازی المانهای جالبی داره ولی اگه همچین چیزی با دووم ترکیب میشد معرکه از آب درمیومد.
اونها به مساله بی وزنی خوب اشاره کردن.ولی یادشون رفته که توی فضا هوا نیست؟؟سفینه یک محیط وکیوم نیست و در اول بازی دیدیم که درش بازه وما میریم تو سفینه....
فشار چطور؟هممون اول بازی ما باید منفجر میشدیم!!
تنها المان ترسناک شاید در مواجهه با موجودات سریع و قوی باشه که نکنه ما رو بکشن...اما دوستانمون با دنیای مردگام این ترس رو هم از بین بردن!!البته این از نظر من نکته منفی نیست.تا کی باید هرچی اول شخص بازی میکنیم باید بترسیم؟یعنی اینا راه دیگه ای برای نشون دادن قدرت گرافیکیشون ندارن؟
حرف زیاد دارم.صبر میکنم تا بازی تموم شه و اونوقت نظرم رو میدم.
باتشکر....

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بالاخره این بازی رو تموم کردم
اما نظر من:گرافیک بازی نسبت الان یه مفدار ضعیف و خشک بود
داستان بازی بد نبود
صدا گذاری بازی چنگی به دل نمیزد
روند بازی فوق العاده زیبا بود و نواوریهای زیادی رو نشون داد
در کل نظر کلی من اینه که این بازی رو میشه در حد یه بازی متوسط رو به بالا حساب کرد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در مورد نقد محمدرضا هم بگم که برخلاف بقیه مطالبت خیلی عجولانه و نا دقیق(بهرتین کلمه بود!!) تنظیم شده.

نمیدونم چرا این برداشت رو کردین!؟!؟!؟

ببین بزار یکم توضیحمو بیشتر کنم.دیلم توی بازی HL2 رو یادتونه.همون وسیله اولیه و مهم بازی HL2.این بازی خواسته دقیقا از روی این نکته برداشت کنه و اومده چی داده به تامی : آچار

این یک تقلید.اون دعوا که توی اون کافه در اول بازی اتفاق افتاد و اون دو تا مشتری به خاطر دو تا شیشه ناقابل به زن شما پریدن و بعد شما باهاشون درگیر شدین و گرفتن اسلحه بچه گانه ترین حالت برای گرفتن اون آچار بود.شما چند بار از آچار استفاده کردین ؟؟؟ فقط 2 بار.این حدس منه.یک بار اول بازی و یک بارم بعد از اینکه وارد اون سیاره شدین و اولین اسلحه رو گرفتین.

در مورد AI: این کارو رو که میگم بکن.وقتی با اون ادم فضایی ها رو برو می شی بهشون شلیک نکون.با کله برو تو شیکمشون.میدونی عکس العملشون چیه ؟؟؟

اونا اصلا از تو فاصله نمیگیرن و بهت میچسبن .حالا تو شروع کن به شلیک کردن.انگار دارین دو تا تون تو شیکم هم شلیک میکنین.این همون نقطه ضعفی بود که توی بازی دوم 3 بهش گرفته شده بود.

در مورد اسلحه ها :چرا همه ادم فضایی ها توی این بازی همون اسلحه اول رو دارن؟؟؟

اصلا من ادم فضایی ندیدم که یکی از اون اسلحه های دیگه رو دستش گرفته باشه؟؟؟؟ و نکته جالب اینه که توی این بازی کلی برات خشاب از اسلحه های دیگه گذاشته.در صورتی که هیچ کدوم از ادم های اون سیاره از اون اسلحه ها استفاده نمیکنن.انگار فقط اون خشاب ها برای شما گذاشته شده و نه کسی دیگه.

به این نکات دقت کرده بودی ؟؟؟ یا من خیلی دقتم بالاس ویا من خیلی عجولم؟؟؟

این همه خشاب توی اون سیاره رو فقط ما باید استفاده کنیم؟؟؟؟ عججججبببببب !!!!!؟؟؟ بقیه کشکن ؟!!!!!!!

در مورد این سیاره.خیلی حالبه.اصلا انگار تو خود زمین هستی.وقتی میری بیرون هوا کاملا برات وجود داره.؟؟؟؟؟ اینم از عجایب این سیاره هستش.مردمش که انگلیسی حرف میزنن و هوا هم که توش هست.پس این سیاره کجاس؟؟؟؟

حداقل توی دوم وقتی توی محیط باز میرفتی هوا نبود و باید سریع کار میکردی و یه کپسولی برای زنده موندن میگرفتی.

در مورد مرگ من حدس میزنم اگر قدرت روحی تموم شده باشه شما کاملا میمیرین..و فقط حدس میزنم.حدس....

در مورد حدستون هم کاملا در اشتباهین.شما وقتی روح نداشته باشین وقتی در اون سیاره با دکمه E به حالت روح برین فقط فقط فقط اون تیر کمون رو ندارین.همین و بس و اصلا نمیمیرین.برای رفع این کار هم باید خودتونو از بالا مالا پرت کنین پایین تا برین به دنیای مردگان و بعدش روح بگیرین و بعدن برگردین به کارتون برسین.همین.یا با اسلحه به دشمن ها شلیک کنین و روحشونو بگیرین.
من دیشب به یه مشکل خوردم برام بازی رو سیو نمیکرد.منم گفتم به درک که سیو نمیکنه من که توی بازی نمیمیرم بی خیال سیو.؟؟؟؟ ببین چه حس خوبی داشتم؟؟؟

بعد فهمیدم تعداد AutoSave هام زیاد شده و نمیتونه سیو کنه و بعد اوتوسیو هامو پاک کردم و بعد سیوهام درست شد.اینم از اون تیکه های مثبت بازی.یعنی شما اگه بشینین پای بازی میتونین بازی رو تمون کنین.حتی بدون یک دونه سیو خالی ؟؟؟
Spirit Mode هم در واقع SpiritWalk هستش.البته هیچ فرقی ندارن.همینجوری گفتم!!

کاربرد Spirit خوبه ولی خیل سادس.هر جا یه دیوار نوری دیدین بی معطلی برین تو حالت روح و یا هر جا روی زمین و دیوار اون ارم خورشید رو دیدین معطل نکنین برین تو حالت روح.

اونها به مساله بی وزنی خوب اشاره کردن.ولی یادشون رفته که توی فضا هوا نیست؟؟سفینه یک محیط وکیوم نیست و در اول بازی دیدیم که درش بازه وما میریم تو سفینه....
فشار چطور؟هممون اول بازی ما باید منفجر میشدیم!!

کاملا درسته.معلوم نیست این سیاره چه جوریه ؟؟؟؟ هر کاری توش میشه کرد.

اول اینکه تعداد بازی های اول شخص ترسناک رو من تا اینجا که مخم یاری میکنه میگم :

Condemned
FEAR البته این بازی رو من ترسناک نمیدونم.
DOOM
Undying
و شاید یکی دو تا عنوان دیگه.

در ضمن گرافیک بازی چه ربطی به ترسوندن داره.معمولا برای ترسوندن میشه گرافیک خوبی نداشت ولی صدای خوبی رو به کار برد.معمولا صدا و گرافیک باید کنار هم باشن تا بشه گفت بازی داره ادم رو میترسونه.در ضمن عناصر داخل بازی هم میشه اون جور تو رو سر جات میخکوب کنن که ندونی جی به چیه ؟؟؟!!!!

بازی گیم پلی خوبی داره و بسیار روونه.نباید از بعضی نکات اون بدون نگاه گذشت که در این بازی خیلی خوب کار شده.اینو من میدونم.

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
سلام.

در مورد این سیاره.خیلی حالبه.اصلا انگار تو خود زمین هستی.وقتی میری بیرون هوا کاملا برات وجود داره.؟؟؟؟؟ اینم از عجایب این سیاره هستش.مردمش که انگلیسی حرف میزنن و هوا هم که توش هست.پس این سیاره کجاس؟؟؟؟

میگم محمد رضا خب دلیلی نداره از رو سیاره ی واقعی الهام گرفته باشن :confused:
شاید سیاره اش توش هوا باشه ;) بازیش مگه تخیلی نیست؟؟؟ :)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

منم بازی رو در 5 ساعت 36 دقیقه تموم کردم.تایم خوبی نبود.چون میشه حدودا توی 4 ساعت تا 4:30 تموم کرد.

انتهای بازی و نحوه مبارزه با Keeper خوب بود ولی نه خیلی سخت.اخر های بازی هم مثل Serious Sam شده بود و توی یک محیط بسته باید میزدی فک دشمن ها رو در می یاوردی.از زمین و هوا رو کلت میریختن.
+++++++++++++++++++++++
امین نمیدونم چی بگم به این پستت.لطفا بازی رو بگیر و بعد من منتظر نظرت هستم.اگه بازی کرده باشی میفهمی چی میگم.اصلا امین تو این بازی رو گرفتی؟؟؟ کجای بازی هستی ؟؟؟؟ اگه نرفتی و بازی نکردی چرا در بارش نظر میدی ؟؟؟؟( از حرفم ناراحت نشو ) نمیدونم چرا مثلا با علی رضا یا با من در مورد این بازی بحث میکنی ؟؟؟اصلا وقتی بازی رو نکردی، نمیتونی نظری هم داشته باشی !!!!!!!

چون یادمه تا دیروز ساعت 7 هنوز بازی نکرده بودی.از روی پست قبلیت معلومه.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر