Prey

نوشته شده توسط 789:
یعنی با کارت FX5200 اجرا نمیشه در حالی که دوم اجرا شد؟:eek:
نگران نباش اجرا میشه محمد رضا هم چند صفحه قبل گفت که اجرا کرده
خب درست مثل دوم3 باید جزئیات رو پایین بزاری

نوشته شده توسط amir_driver:
خیلی خیلی ببخشید . آخه تو شهر ما همدان بازیها خیلی دیر دیر میرسه . از تاریخ میلادی هم عقب افتاده بودم !

به به.رضا جون.كجايي؟سر به ما نميزني؟
رستي رضا.اين بازيو گرفتي؟

نوشته شده توسط SUPERMHR:
اسلحه هاش همه با هم خیلی فرق دارن!!!
من از اون نارنجکها خوشم میاد!!!
اسم مرحله ای که توش گیرم Posseisson هستش.بعد از اینکه دختر بچه هه پسر بچه رو کشت میریم توی یدونه از اون پورتر ها.بعدش پرت میشیم پایین(جاذبه وارونه میشه)
میفتیم یه جایی که یه شارژر برای اسلحه مون هستش و سه تا چیز سبز هستش که ازشون بخار میاد بیرون که مشابهشون روی درو دیوار هستش.
اینم عکسش.

باتشکر......
سلام
محمد حسین جان اینجا خیلی هم سخت نیست رد کردنش
یکم دقت میخواهد
اطراف خودت رو نگاه کن یه تله پورت میبینی
شما با شلیک کردن به اون چیزهای سبز که ازش بخار بلند میشه میتونید جاتون رو عوض کنید
اگه به اون چیزه سبزه که نزدیک اون تله پورت است شلیک کنی میری پیشش
باید بری تو اون تله پورته همین
خیلی سخت نیست یه چند تا شلیک کنی میاد دستت کار باهاش
از این کارها خیلی باید انجام بدی در ادامه بازی

سلام خدمت دوستان

من نظرم در باره بازی Prey همونی هست که گفتم و بدون هیچ گونه تغییری.

خوب میخواستم این مطلب رو بدم به مدیران عزیز که برای سایت بزارن.برای همین یکم مختصر میگم.

بازی Prey یعنی یه تلفیقی از بازی HL2 و دوم3.ولی در کل نه این بازی به دوم نزدیک شده و نه به HL2.

Gravity Gun رو در بازی HL2 به یاد می یارین.حالا این کار در بازیPrey قرار گرفته شده و یا به طور شاخص موتور بازی دوم3.

در این بازی تا الان که من حدود 20 تا Auto Save بازی رو رفتم تنها 4 نوع دشمن دیدم.یکی که او حیونات گرد که بعد بازی میشن و میشن یک حیوان 4 پا.یک سری ادم های فضایی و یک سری حیون که مثل عروس دریایی میمونه (یا به شکل اون وسیله هادر فیلم ماتریکس) و یک ادم پرنده که زیرش حالتی موتور گونه داره و این دشمن دقیقا کپی برداری از بازی کوئک4 هستش.

این تا اینجا از تنوع دشمن ها که به نظرتون خوبه ؟؟؟

من که میگم افتضاحه.

حداقل در HL2 این عدد بیشتر بود و یا در دوم3 تعداد دشمن ها به عدد 15 میرسید.(اگه اشتباه نکنم 13-14 بود) .

در مورد AI بازی هم بازی در حد متعادلی هستش و خیلی شاهکار نیست.

در مورد نکات مثبت بازی به نظرم این جور بگم :

تیم HumanHead گفته خوب ما داریم از موتور دوم3 استفاده میکنیم و اینکه نمیخوایم مثل دوم بشیم .بهتره یه تغییری در بازی بدیم.خوب چی کار کنیم ؟؟؟

بیایم از قابلیت TelePort و تغییر جاذبه و این Spirit Mode که با دکمه E فعال میشه استفاده کنیم.
من اصلا نمیگم این کار بد بوده ولی میشد از این ایده بهتر استفاده کرد.

در مورد جاذبه و تغییر اون باید بگم خوب کار شده ولی میشد بهتر باشه.شما در بازی اصلا دچار مشکل نمیشین و مسیر و راه بازی دقیقا برای شما مشخصه.

در مورد Spirit Mode که اقا فرزاد گل گفتن این رو بگم که این ایده خوبه ولی اصلا اونقدر نمیشه بهش اتکا کرد و گفت به به به به عجب چیزی ؟؟!!!!

در مورد تنوع اسلحه ها:

من نمیدونم دلیل دادن این آچار برای چی بود ؟؟؟؟

اصلا چرا آچار ؟؟؟

شما اونقدر توی بازی خشاب دارین که به آچار لنگ نمیمونین.

و تعداد اسلحه ها در بازی بسیار کمه.

و اینم برای من یه سواله ؟؟؟

ما توی این بازی اصلا نمیمیریم؟؟؟

یعنی ما حتی وقتی مردیم و رفتیم به سرزمین روح ها .و باز با جسم خود برگشتیم به جای اولیه.پس ما کی توی این بازی میمیریم.کی به ما میگه Load کنم بازی رو؟؟؟ اصلا دکمه Load رو به جزء وقتی که وارد بازی میشیم کی میشه استفاده کرد ؟؟؟؟

اقا علی رضا میشه به من جواب بدی؟؟؟ یا اقا فرزاد گل جواب بده ؟؟؟

من نمیگم این بازی خیلی بده.و نکات مثبتی هم داره.ولی نکات منفی هم داره.شاید اون ایراداتی که به دوم3 گرفتن به این بازی هم بشه گرفت ولی من به نظرم دوم از این بازی سرتره.

در دوم حداقل یه ترسی به شما القاء میشد( هر کی بگه من در بازی دوم نترسیدم من باورم نمیشه.چون اگه مثل من در ساعت 3-4 نصفه شب با یه Speaker 5.1 و صدای زیاد و در اتاق رو هم ببیندین و این بازی رو کرده باشین غیر ممکنه از این بازی ترسی به شما القاء نشده باشه)
ولی در این بازی این عامل رو میخواسته نشون بده ولی گم کرده که چه جوری.

در اولین فرصت اگه مدیران موافقت کنن و نقد من رو قبول کنن کل نظرم رو میدم که اگه صلاح دونستن بزارن توی سایت( شاید به نظر دوستان نظرات من کمی جانب گرایانه باشه) ولی من نظرمو میگم هر جور صلاح دونستن

خداحافظ

در این بازی تا الان که من حدود 20 تا Auto Save بازی رو رفتم تنها 4 نوع دشمن دیدم.یکی که او حیونات گرد که بعد بازی میشن و میشن یک حیوان 4 پا.یک سری ادم های فضایی و یک سری حیون که مثل عروس دریایی میمونه (یا به شکل اون وسیله هادر فیلم ماتریکس) و یک ادم پرنده که زیرش حالتی موتور گونه داره و این دشمن دقیقا کپی برداری از بازی کوئک4 هستش.
و روح دختر بچه ها.
چند سیدی هست؟؟؟؟
3

نوشته شده توسط amir_driver:
خیلی خیلی ببخشید . آخه تو شهر ما همدان بازیها خیلی دیر دیر میرسه . از تاریخ میلادی هم عقب افتاده بودم !

من کرمانشاه هستم حالا شما خوبین اول بازی به شما میرسه بعد 3 ساعت طول میکشه که از گردنه اسد اباد رد بشه بیاد کرمانشاه :cheesygri:cheesygri:cheesygri

اقایون یک سوال این بازی برای Ati چه کارت گرافیکی ساپورت می کنه

مطمئن باش با x800 تو راحت اجرا میشه:)

SUPPORTED VIDEO CARDS: ATI Radeon 9600 series
ATI Radeon 9700 series
ATI Radeon 9800 series
ATI Radeon X300 series
ATI Radeon X550 series
ATI Radeon X600 series
ATI Radeon X700 series
ATI Radeon X800 series
ATI Radeon X850 series
ATI Radeon X1300 series
ATI Radeon X1600 series
ATI Radeon X1800 series
ATI Radeon X1900 series
NVIDIA GeForce 3/Ti series
NVIDIA GeForce 4/Ti series
NVIDIA GeForce FX 5800 series
NVIDIA GeForce FX 5900 series
NVIDIA GeForce 6200 series
NVIDIA GeForce 6600 series
NVIDIA GeForce 6800 series
NVIDIA GeForce 7300 series
NVIDIA GeForce 7600 series
NVIDIA GeForce 7800 series
NVIDIA GeForce 7900 series

سلام

این امتیازات بازیه Prey هست ببینید:

و این هم ریز امتیازاتی که Game Spot به این بازی داده.

اینم نظر Game Spot:

خوب: گرافیک خوب. در بعضی مواقع ایده های گیم پلی جالبی دارد

بد: کمبود تنوع. دشمن های فضایی انگلیسی صحبت میکنند. صدای بازی گنگ است. از نظر حالت اکشن خسته کننده و یکنواخت است.

دقیقا منم به این موضوع توی مراحل اولیه بازی رسیدم. مثلا ما رفتیم توی یه کره دیگه و آدمهای مثلا فضایی ما رو کش رفتن در حالی که روی تمام در و دیوار ها ، کنترل ها و مانیتور ها انگلیسی نوشته شده و زبان اصلی اونجا هم انگلیسی هست. عجب !!!!

و حالا بیاید این بازی رو در برابر Doomی قرار بدیم که متور گرافیکی یکسانی داره و 2سال پیش ساخته شده

خب. میشه خیلی راحت فهمید که این بازی سطحش از Doom3 خیلی پایینتره.

این هم امتیازهایی هست که من چند روز پیش به بازی دادم. شاید یه کم مهربانانه برخورد کردم.

گرافیک 8.5
صدا 7.5
گیم پلی 8.5
ارزش بازی 8
کل بازی : 8.1 تا 8.3

نمیدونم چرا میخوام این بازی رو با دووم مقایسه کنم . دووم ویا حتی HLی که از بعضی از پارامتر های اون در این بازی استفاده شده و یا حتی Quake4 ی که با هم بعضی از پارامتر های اون توی این بازی هست. شاید علت اون این باشه که این بازی داره از موتوری استفاد ه میکنه که خوب روش کار شده بود. دیشب هنگام بازی به یه نکته ای رسیدم. داشتم از یه راهروی باریک رد می شدم که یه هو یکی از اون حیوون 4 پاها از سمت چپ بهم نزدیک شده . با خودم فکر کردم اگه این صحنه رو توی دووم 3 بازی میکردم مطمئنا مقداری ضربان قلبم بالا میرفت ( شاید من آدم ترسویی باشم ) ولی توی همون صحنه در بازیه Prey هیچ حس خاصی از ترس و یا نشانه ای از ترس به من القا نشد. تا الان تعداد دشمن ها به عدد 6 رسیده و 28 تا Auto Save از باری رو رفتم و زن تامی رو نجات دادم و بعد از اون 5 تا Auto Save دیگه هم رفتم. نحوه نجات دادن زن تامی بسیار بچه گانه بود. فقط یک دکمه رو زدم و زنه آزاد شد. نه درگیری نه مبارزه با هیولایی.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
یعنی ما حتی وقتی مردیم و رفتیم به سرزمین روح ها .و باز با جسم خود برگشتیم به جای اولیه.پس ما کی توی این بازی میمیریم.کی به ما میگه Load کنم بازی رو؟؟؟ اصلا دکمه Load رو به جزء وقتی که وارد بازی میشیم کی میشه استفاده کرد ؟؟؟؟

اقا علی رضا میشه به من جواب بدی؟؟؟ یا اقا فرزاد گل جواب بده ؟؟؟

من نمیگم این بازی خیلی بده.و نکات مثبتی هم داره.ولی نکات منفی هم داره.شاید اون ایراداتی که به دوم3 گرفتن به این بازی هم بشه گرفت ولی من به نظرم دوم از این بازی سرتره

سلام
کاملا درست است محمد رضا جان واقعا بعضی از چیزهای بازی خیلی مسخره است مثل همین آچار یا اینکه اصلا نمیمیریم واقعا یه چیز مسخره است;)
ولی از حق نگزریم گیم پلی بازی خیلی خوبه و نو آوری هایی که داره ولی نکات منفی هم زیاد داره;)
منم موافقم که نقد آقا محمد رضا رو تو سایت بزاریم

خب. میشه خیلی راحت فهمید که این بازی سطحش از Doom3 خیلی پایینتره.

این هم امتیازهایی هست که من چند روز پیش به بازی دادم. شاید یه کم مهربانانه برخورد کردم.
این که کاملا مشخصه که به دوم3 نمیرسه بازم میگم شاید اگه با دوم3 میومد خیلی بهتر بود نمره بالاتری میگرفت ولی برای سال 2006 نمیشه گفت که بازی خوبی است در کل بازی اصلا به دوم3 نمیرسه ولی چون منو یاد دوم3 میندازه بازیش میکنم:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or