Prey

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
توی پست بالا در مورد این بازی و اینکه قراره در G4 یک پیش نمایشی از بازی ارائه بشه صحبت کردم.
خوب انگار اون تریلری که من منظورم بوده اومده.
من دیدمش.
زمانش خیلی کمه.
57 ثانیه.
اینم لینک اون صفحه.
من اان دستگام داغون شده.برا همین نمیتونم لینک مستقیم بدم.
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1918

حجم:
7.7
++++++++++++++++++++++++++++++++
من در یک مورد اشتباه کردم.
بحث در مورد موتور بازی Prey بود.که انگار اقا علی رضا درست گفته بود.منم بی خودی بحث کردم.
اینم خبرش:
showcasing the game powered by DOOM III engine and expected to be released in 2006 for PC and a next-generation console system.​
ولی بازم میگم که موتور، موتور بازی دوم هست ولی نه خود همون موتور.شاید یا تقویت یافتش یا اینکه.....
خب من اشتباه کردم.
مگه چیه!!!!!!

خداحافظ

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
توی پست بالا در مورد این بازی و اینکه قراره در G4 یک پیش نمایشی از بازی ارائه بشه صحبت کردم.
خوب انگار اون تریلری که من منظورم بوده اومده.
من دیدمش.
زمانش خیلی کمه.
57 ثانیه.
اینم لینک اون صفحه.
من اان دستگام داغون شده.برا همین نمیتونم لینک مستقیم بدم.
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1918

حجم:
7.7
++++++++++++++++++++++++++++++++
من در یک مورد اشتباه کردم.
بحث در مورد موتور بازی Prey بود.که انگار اقا علی رضا درست گفته بود.منم بی خودی بحث کردم.
اینم خبرش:
showcasing the game powered by DOOM III engine and expected to be released in 2006 for PC and a next-generation console system.​
ولی بازم میگم که موتور، موتور بازی دوم هست ولی نه خود همون موتور.شاید یا تقویت یافتش یا اینکه.....
خب من اشتباه کردم.
مگه چیه!!!!!!

خداحافظ
:cheesygri من 1 ماه داشتم خودمو میکشتم که موتور این بازی موتور دووم است شما هی میگفتی نه آخرش هم به حرف من رسیدی
ولی خوشحالم که به اشتباه خودتون اعتراف کردید
از ترایلر هم ممنون محمد رضا جان دوست دارم این تاپیک رو با عکسهای زیبا راه بندازی محمد جان

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
والا من از هر چی بازی که'گرافیکش شبیه به دوومه زده شدم...امیدوارم

این یکی دیگه مثل Quake IV و Doom III نباشه و حداقل یک داستان

درست و حسابی داشته باشه.......از داستان این بازی که خیلی تعریف می

کنند..اما شنیدن کی بود مانند دیدن....:cheesygri

اگه اینم بخواد اول بازی یک اسلحه بده دستت و بگه برو به امان خدا تا آخر

بازی اصلا بدرد نمی خوره...;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط farzadlion:
والا من از هر چی بازی که'گرافیکش شبیه به دوومه زده شدم...امیدوارم

این یکی دیگه مثل Quake IV و Doom III نباشه و حداقل یک داستان

درست و حسابی داشته باشه.......از داستان این بازی که خیلی تعریف می

کنند..اما شنیدن کی بود مانند دیدن....:cheesygri

اگه اینم بخواد اول بازی یک اسلحه بده دستت و بگه برو به امان خدا تا آخر

بازی اصلا بدرد نمی خوره...;)
من که چشم اب نمیخوره فرزاد جان.
اینا همشون از یه قماشن:cheesygrin:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
درسته که این بازی از گرافیک فوق الاده ای برخوردار هست ولی متاسفانه همیشه یک مشکل در موتور گرافیکش وجود داره که اونم چیزی نیست جزء بخش گیم پلی اون که همیشه شامل امتیازات کمی میشن ! همونطور که در Doom3 و Quake 4 شاهد اون بودیم.
دلیل این مشکل رو من نمیدونم ولی اینو میدونم که این موتور گرافیک کشش تصاویر شلوغ رو نداره ! که این خودش یک مشکل بزرگه در گیم پلی.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Amini:
درسته که این بازی از گرافیک فوق الاده ای برخوردار هست ولی متاسفانه همیشه یک مشکل در موتور گرافیکش وجود داره که اونم چیزی نیست جزء بخش گیم پلی اون که همیشه شامل امتیازات کمی میشن ! همونطور که در Doom3 و Quake 4 شاهد اون بودیم.
دلیل این مشکل رو من نمیدونم ولی اینو میدونم که این موتور گرافیک کشش تصاویر شلوغ رو نداره ! که این خودش یک مشکل بزرگه در گیم پلی.
دوست عزیز من فکر کنم گیم پلی بازی هیچ ربطی به موتور گرافیکی نداره قرار نیست که هر بازی از موتور گرافیکی دووم استفاده کنه گیم پلی بازی هم همونجوری باشه دضمن به نظر من که داستان بازی کوئک 4 خیلی هم خوب بود عالی نبود ولی خوب بود بهتر از دووم3 بود
امین جان دستت درد نکنه دوباره تاپیک رو زنده کردی

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دوست عزیز من فکر کنم گیم پلی بازی هیچ ربطی به موتور گرافیکی نداره

من منظورم این نبود درست متوجه نشدید شما...ببین وقتی یک موتور گرافیک کشش تصاویر شلوغ رو نداشته باشه 100% روی گیم پلی تاثیر بسزایی داره.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Amini:
من منظورم این نبود درست متوجه نشدید شما...ببین وقتی یک موتور گرافیک کشش تصاویر شلوغ رو نداشته باشه 100% روی گیم پلی تاثیر بسزایی داره.
به نظر من کشش رو داره این دستگاه های ماست که کشش رو نداره:cheesygri

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها به نظر شما چه کارت گرافيمي کي خواد؟؟؟
من يک تريلر از بازي ديدم خيلي هم کوتاه نبود اصلا کف کردم
تيکه اي که مکعب ها مي چرخي دند يا جايي که سفينه ها با سياره تصادف کرده و خاک بلد مي شد و يا اونجايي که دروازه ي زمان باز مي شد و اون هيولا مييومد بيرون بعد دروازه رو خورد مي کرد از همه باحال تر هم دوتا بچه ها×!!!!
اگر کسي تريلر رو نديده لينک بدم
در ضمن کسي از داستان خبري نداره؟؟؟؟
جز اينکه بگين "شکار يا شکارچي" يا بگين "قاطي شدن زمان گزشته با آينده توسط نيروهاي فکر و مديتيشن قبيله هاي سرخ پوستي×!!!!"
اگر کامل تر مي دونيد+والپيپير جديد و تاريخ انتشار رو خوشحال مي شم بدونم;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
بازیش گرافیکش بالاست و از همون موتور دووم استفاده میکنه و لی احتمالا از بازیه دووم گرافیکش بالاتره چون بالاخره روش کار کردن و موتور رو برزوش کردن پس کارتی میخواد که حداقل دووم رو به راحتی اجرا کرده باشه...
در ضمن هر عکس و یا تریلر جدیدی دیدم براتون میزارم.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
خب چیزه دیگه تا اومدن این شاهکار نمونده گفتم یه چند تا شات از بازی بزارم بریم تو حال و هوای این بازی تا اون موقعی که باید فکر کنم 17 روه دیگه بیاد:cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من كه ميگم اين بازي يه بازي خيلي معمولي بيده كه در حد همون كويك 4 يا دوم 3 ظاهر ميشه نه چيزي بيشتر از اينها البته بهترين بازي اباين موتور كويك 4 بوده كه اقاي اميني گفتن در جاهي شلوغ افت فريم داشته و كم مياورده - اما من كه هم هردوتاي اين بازي ها رو بازي كردم البته از دوم خوشم نمياد و لي كويك 4 رو بهترين گيم پلي برا يه بازي ميدونم چون واقعا مثل COD2 بي همتاست . درضمن من با سيستمم اصلا دچار افت فريم يا هنگ بازي نميشديم شمارو نميدونم سيستمتون چيه؟;)
من ميدونم كه شايد اگه يه چيز هم درprey موفق بشه اونهم gameplay بازي خواهد بود:)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط HL2-GF:
من كه ميگم اين بازي يه بازي خيلي معمولي بيده كه در حد همون كويك 4 يا دوم 3 ظاهر ميشه نه چيزي بيشتر از اينها البته بهترين بازي اباين موتور كويك 4 بوده كه اقاي اميني گفتن در جاهي شلوغ افت فريم داشته و كم مياورده - اما من كه هم هردوتاي اين بازي ها رو بازي كردم البته از دوم خوشم نمياد و لي كويك 4 رو بهترين گيم پلي برا يه بازي ميدونم چون واقعا مثل COD2 بي همتاست . درضمن من با سيستمم اصلا دچار افت فريم يا هنگ بازي نميشديم شمارو نميدونم سيستمتون چيه؟;)
من ميدونم كه شايد اگه يه چيز هم درprey موفق بشه اونهم gameplay بازي خواهد بود:)
معمولی:eek: :eek: :eek:
انتظار این حرف رو نداشتم بازی به این باحالی بعد شما میگید معمولی
کلا کسانی که از دووم و کوئک خوششون نمیاد اصلا نباید دنبال این جور بازیها بروند چون همشون تو یک سبک است یه محیط تاریک و ترسناک البته در کوئک کمتر بود
منم سیستمم هیچ وقت کم نیاورد تو اون بازیها تو این بازی هم کم نخواهد آورد من اون موقع 5700 داشتم مشکلی نداشتم الان 6600 دارم حتما مشکلی نخواه داشت:cheesygri
آن چیزی که مسلم است اینه کهgameplay بازی خیلی موفق خواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر