Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
خب پرتال درست کن. درست زیر پای خودت روی سطح سفید یه پرتال درست کن تا تو رو به اونطرف ببره.
[/QUOTE]

خوب نمیتونه درست کنه چون اگه درست کنه اون یکی از بین میره فقط میتونه یکی پورتال درست کنه.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
نه اقا اونجا رد شد همونطوری که گفتن رد شد اخه به در و دیوار میزدم هیچجا درست نمیشد فقط همونجا زیر پا میشد که من ندیده بودم!
اینجایی که تو عکس قبلی هست و باید چیکار کنم؟

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
خیلی حال کردم

فقط یه جا صحبت از بلک میسا شد ؟

این valve خیلی حال میکنه بپیچونه

اون Half life که رفته مسافرت
همش دعا دعا میکردم وقتی میرسه سطح زمین از اون ساختمونه بیگانه ها تو HL2 در میومد . :(

کلی هم از دست این یارو رباطه خندیدم اسمش چی بود
اها wheatly درسته ؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
اگه کسی دوتا آهنگ آخر بازی(یکی اونی که مثلا رباط ها اجرا کردن و یکی هم آهنگ بخش credit بازی)رو گیر آوورد روی سایت قرار بده ازش ممنون میشیم.
اگه ***** هم نباشه بهتر میشه.
اگر اسم آهنگ ها رو هم کسی میدونه (بخصوص آهنگ اولی) رو بگه.

آخرین ویرایش:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام
تو چپتر 3 اینجا میدونم که باید بپرم توی پرتال تا پرش کنه و اون دکمه قرمز رو بزنم و مکعب بیفته پایین ولی مشکل اینجاس که وقتی از پرتاله میرم نمیپره! کلا من با این پرشش مشکل دارم....چه کنم دوستان؟
http://uploadfa.com/t33lat8ajkei
http://uploadfa.com/t33lat8ajkei

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
بله می تونید از طریق لن دو نفره بازی کنید. اگه آپدیت شماره 3 رو نصب کنید و با اجرای فایل coop.cmd خیلی راحت میتونید تحت شبکه دو نفره بازی کنید.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بازی خیلی قشنگ و بامزه و خنده داری بود در این شکی نیست اما کلی بازی دیگه در راهه تا پایان سال باید منتظر شد و دید چی پیش میاد و الان خیلی زوده.
من که بعید میدونم. یه بازی تقریبا بدون ایراد و به شدت خوش ساخت کار هر سازنده ای نیست یا حداقل کار سازنده های فعلی فکر نمیکنم باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر