Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG
یعنی میخوام ببینم کدوم بازی امسال میخواد حریف این بشه!
goty بی چون و چرای امسال.

بازی خیلی قشنگ و بامزه و خنده داری بود در این شکی نیست اما کلی بازی دیگه در راهه تا پایان سال باید منتظر شد و دید چی پیش میاد و الان خیلی زوده.

فقط دوستاني كه زياد تمايل نشون نميدن به بازي و علاقه اي ندارن خواهش ميكنم تا تست يا مرحله 24 صبر كنن و بعدش داستان اصلي بازي شروع ميشه و محيط بازي هم كلا تغيير ميكنه.مطمئنم خوشتون مياد

رفقا اون آپدیتی رو که دوسته خوبمون داد رو ریختم فایل COOP رو اجرا ککردم با یه دستگاه هاست شدم با اون یکی دستگاه جوین شدم ولی فقط میره تو منویه بازی و دکمه ای به اسمه play یا همچین چیزی ندیدم
راستی وقتی گزینه 1 جوین رو میزنم مینیویسه HOST : PORT که من 1 میزنم درسته؟
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

آخرین ویرایش:
سلام من در چپتر 7 گیر کردم باید چیکار کنم اینجا
rfk08b6snazdixvq276x.jpg
[/URL][/IMG]
3ykkeymieykugs568jw0.jpg
[/URL][/IMG]

می ری اون بالا بعد از اون جا 2 تا پرتال روی زمین درست می کنی یکی این ور یکی اون ور بعد می پری از اون یکی که در اومدی سریع به دیوار رو به روت می زنی بعدم پرت می شی جایی که باید بری

ادیت اشتباه فکر کنم راهنماییت کردم یه پرتال دیوار بغلت درست کن یکیم اون بالا که توی عکس دوم هست قبلش فقط باید رنگ سفید رو روی کل دیوار پخش کنی همون عکس دوم

رفقا! نیاز به راهنمایی توی یکی از مراحل چپتر 6 دارم:

خب همه رو حل کردی که! یه پورتال باز کن رو اون دیواره، از ارتفاع بپر تا از اون پورتالی که رو دیوار باز کردی رد بشی و بخوری به اون ماده ابیه بعد دیگه کار تمومه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or