نمایشگاه/رویداد PlayStation Showcase 2021

دوست دارید کدامیک از موارد پایین نمایش داده شود یا به حقیقت بپیوندد؟

• God of War Ragnarok

رای‌ها: 93 40.8%
  • Gran Turismo 7

رای‌ها: 8 3.5%
  • FF VII Remake Part 2

رای‌ها: 9 3.9%
  • Bloodborne 2

رای‌ها: 42 18.4%
  • Uncharted 5

رای‌ها: 50 21.9%
  • MGS Remake / MGS 6

رای‌ها: 51 22.4%
  • Silent Hill

رای‌ها: 50 21.9%
  • Half-Life 3

رای‌ها: 20 8.8%
  • Agent

رای‌ها: 11 4.8%
  • Bluepoint new remake

رای‌ها: 15 6.6%
  • Marvel Spider-Man 2

رای‌ها: 18 7.9%
  • GTA 6

رای‌ها: 42 18.4%
  • Abandoned

رای‌ها: 8 3.5%
  • Killzone 4

رای‌ها: 49 21.5%
  • TLOU MP / TLOU Remake

رای‌ها: 22 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    228
  • نظرسنجی بسته شده است .

Armin95

کاربر سایت
Sep 2, 2021
25
GFXHCJHVKG.jpg

درود بر همه. طبق اعلام شرکت سونی رویداد PlayStation Showcase 2021 این هفته با تمرکز بر آینده کنسول PS5 برگزار می شود.بر اساس بلاگ پلی استیشن آمریکا زمان این نمایش حدود 40 دقیقه خواهد بود و قرار است عناوینی از استودیوهای سونی و سایر توسعه دهندگان صنعت گیم در آن نشان داده شود. همچنین سونی اشاره کرده که اینبار خبری از نسل آینده PS VR نخواهد بود. شما میتونید از لینکهای Youtube و Twitch استریم PlayStation Showcase 2021 رو تماشا کنید.

20210908_181027.jpg

شروع استریم: جمعه 19 شهریور ساعت 30 دقیقه بامداد

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
3 انتخاب خیلی ظلمه :/
برای همین مجبور شدم 3 تا از اونایی که بودنشون معلوم نیست رو انتخاب کنم..
Silent Hill
Grand Theft Auto VI
Killzone 4
بلوپوینت نیو ریمیک و بلادبورن 2 هم جا نشد :/ دوست دارم بلادبورن یونیک و تک نسخه ای بمونه.. ای پی جدید به نظرم بهتره.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
یعنی امروز هم یه نمایش درست حسابی از گاد نباشه دیگه 100 درصد باخته تا حالا فقط یه لوگو نشون دادن همین‌طور بازی بعدی اسپایدرمن

بعدش میخوام سونی یه خودی نشون بده و کونامی رو آدم کنه هر چی باشه بهشون نزدیک‌ترن. انتظار کسلوانیا و متا‌ل گیر دارم

• Like
Reactions: Armin95

Armin95

کاربر سایت
Sep 2, 2021
25
من که هیچ دلیل منطقی پیدا نمیکنم مدیران Take Two حتی در صورت رسیدن پیشنهادهای بالا از سمت شرکتهایی مانند MS Sony یا Tencent راضی به فروش شرکتشون بشن. وقتی با راکستار نوک قله صنعت گیم قرار داری و یکه تازی میکنی چه دلیلی وجود داره بری زیر دست یک شرکت دیگه! البته میشه روی قراردادهای انحصاری یا انحصاری زمانی راکستار با هر کدوم از کنسول سازها حساب کرد که چند بار این اتفاق افتاده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام

از همین فامیلاست که توُ ایرانم هس؟ و از نقشه ها و جلسات فوق سّری سیاسی خبر دارن؟ :D بهش سلام برسون بگو خواب دیدی خیر ِ :D

حالا الکی هایپ کنید با متال گیر مارو بکشونید اینجا آخرش یه ریمستر و چهارتا لگو نشون میدن میرن، چند سال و چندبار باید زخمی بشید؟ خسته نشدیم؟ :D
یادت نیست من چندبار با کراش زخمی شدم؟ ولی بالاخره بهش رسیدم:-"

تو هم بزار زخمی بشی...بالاخره بهش میرسی>:)

• Like
Reactions: Arima Kishou

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
یادت نیست من چندبار با کراش زخمی شدم؟ ولی بالاخره بهش رسیدم:-"

تو هم بزار زخمی بشی...بالاخره بهش میرسی>:)

میبینم که سالها منتظر بودی و تایم فور ریونجت فرا رسیده :D

چرا یادمه، البته اونی که بهت زخم میزد آدم مهربونی بود وگرنه دووم نمیاوردی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
میبینم که سالها منتظر بودی و تایم فور ریونجت فرا رسیده :D

چرا یادمه، البته اونی که بهت زخم میزد آدم مهربونی بود وگرنه دووم نمیاوردی :D
>:) >:) >:)
میگن که گهی زین به پشت و گهی پشت به زین >:)

بالاخره نوبت منه نظاره گر MGS و سایلنت هیل فن ها باشم>:) :-"

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
چندین بار این بحث های مسخره خرید Take2 مطرح شده و هنوزم ادامه داره
قطعا هیچ شرکتی نمیتونه Take2 رو بخره حتی اگه پولشم داشته باشه... الان بازی های T2 دارن میلیاردی میفروشن و تو دوران اوج خودش بسر میبره و قطعا حاضر نمیشه بره زیر دست سونی یا کسی دیگه تا فقط انحصاری بسازه

قضیه بتسدا اما فرق داره بتسدا از اول DNA ش با ایکس باکس سازگار بود و بازی هاش هم اکثرا فروش خیلی بیشتر و کیفیت بهتر رو xbox داشتن و یا حتی انحصاری بودن... خیلی وقتا هم مشکل بودجه برای ساخت بازی هاش داشت و راحت قبول کرد توسط مایکروسافت خریداری بشه

• Like
Reactions: Armin95

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام

از همین فامیلاست که توُ ایرانم هس؟ و از نقشه ها و جلسات فوق سّری سیاسی خبر دارن؟ :D بهش سلام برسون بگو خواب دیدی خیر ِ :D

حالا الکی هایپ کنید با متال گیر مارو بکشونید اینجا آخرش یه ریمستر و چهارتا لگو نشون میدن میرن، چند سال و چندبار باید زخمی بشید؟ خسته نشدیم؟ :D
اره امید جان فکر کنم یک روز اینسایدر یک روز نقاد یک روز مهندس سخت افزار یک روز قراره ملت از نا امیدی نجات بده .:))

• Smile
Reactions: Boss

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
نمایش‌ GT7 و GoW:R و GTA V و H2 و Kena رو که باید قطعی بدونیم.
نمایش Spiderman 2 و فاینال ۱۶ رو ۵۰-۵۰ می‌دونم.
احتمالا معرفی ۳ تا تایتل AAA انحصاری جدید رو داشته باشیم که کار جدید استودیو جید ریموند و استودیو بند می‌تونه جزوشون باشه.
------------------
خرید T2 رو هم که کلا غیرمحتمله و شیرین‌زبانی فن‌های xbox هست در این تاپیک :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
vs رو بستن...(حالا کار ندارم اونی که بست از خودشون بود)

ولی قشنگ هرکی بیاد اینجا حس میکنه که بعضیا رفتن تو فازه...

خودگویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

این لوده بازیا جاش تو همون گروه های تلگرامی هست... اگه نمی تونید تو هر تاپیکی باید چجور پست بدید...؟!!!!
.
.
به اون رفیقتون بگید vs رو باز کنه... تا همه باهم بگیم بخندیم...

موفق باشید

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
Twisted Metalتوی نظر سنجی نبود ! برای من نسخه جدید Twisted Metal رو معرفی کنه و تاریخ انتشار GOW جدید و تریلر گیمپلی به همراه کنسول باندل GOW راضی میشم از نمایش.

• Like
Reactions: Gotham Knight

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
یعنی امروز هم یه نمایش درست حسابی از گاد نباشه دیگه 100 درصد باخته تا حالا فقط یه لوگو نشون دادن همین‌طور بازی بعدی اسپایدرمن

بعدش میخوام سونی یه خودی نشون بده و کونامی رو آدم کنه هر چی باشه بهشون نزدیک‌ترن. انتظار کسلوانیا و متا‌ل گیر دارم
بنظرم بهترین کار برای سونی اینه که کونامی رو بخره ولی از اون جایی که کونامی زیر بار نمیره حداقل ای پی هاش رو بخره
این طوری هر سه تا بازیه متال گیر سایلنت هیل و کسلوانیا میتونن کاملا احیا بشن و برای انحصاری بودن هم مناسب هستن

شاید خیلیا بگن Ubisoft هم خوبه ولی بنظرم سبک بازی سازی یوبیسافت و ای پی هاش اصلا مناسب سونی و حتی مایکروسافت هم نیستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Armin95 and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر