نمایشگاه/رویداد PlayStation Showcase 2021

دوست دارید کدامیک از موارد پایین نمایش داده شود یا به حقیقت بپیوندد؟

• God of War Ragnarok

رای‌ها: 93 40.8%
  • Gran Turismo 7

رای‌ها: 8 3.5%
  • FF VII Remake Part 2

رای‌ها: 9 3.9%
  • Bloodborne 2

رای‌ها: 42 18.4%
  • Uncharted 5

رای‌ها: 50 21.9%
  • MGS Remake / MGS 6

رای‌ها: 51 22.4%
  • Silent Hill

رای‌ها: 50 21.9%
  • Half-Life 3

رای‌ها: 20 8.8%
  • Agent

رای‌ها: 11 4.8%
  • Bluepoint new remake

رای‌ها: 15 6.6%
  • Marvel Spider-Man 2

رای‌ها: 18 7.9%
  • GTA 6

رای‌ها: 42 18.4%
  • Abandoned

رای‌ها: 8 3.5%
  • Killzone 4

رای‌ها: 49 21.5%
  • TLOU MP / TLOU Remake

رای‌ها: 22 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    228
  • نظرسنجی بسته شده است .

Armin95

کاربر سایت
Sep 2, 2021
25
GFXHCJHVKG.jpg

درود بر همه. طبق اعلام شرکت سونی رویداد PlayStation Showcase 2021 این هفته با تمرکز بر آینده کنسول PS5 برگزار می شود.بر اساس بلاگ پلی استیشن آمریکا زمان این نمایش حدود 40 دقیقه خواهد بود و قرار است عناوینی از استودیوهای سونی و سایر توسعه دهندگان صنعت گیم در آن نشان داده شود. همچنین سونی اشاره کرده که اینبار خبری از نسل آینده PS VR نخواهد بود. شما میتونید از لینکهای Youtube و Twitch استریم PlayStation Showcase 2021 رو تماشا کنید.

20210908_181027.jpg

شروع استریم: جمعه 19 شهریور ساعت 30 دقیقه بامداد

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
به خوام به نمایش دیشب نمره بدم 6/10، بیشتر برای اسپادرمن و ولورین این نمره رو دادم.نمایش gow بدجور زد تو ذوقم.
پ ن : به نظرم بلادبورن بیشتر احتیاج به ریمستر داشت تا انچارتد 4 با اون گرافیک فوقالعاده،یه پچ 60 فریم هم کفایت میکرد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه سریا از فرط انتظار برای ترول کردن دشمنان (!) داشتن خود خوری میکردن که ظاهرا خودشون زخمی شدن این وسط.

نمایش ها خوب بود و عناوین خوبی معرفی شدن. حالا اینکه یه سری مثل همیشه توهم زده بودن که سونی قراره تخیلی ترین تخیلاتشون رو توی 40 دقیقه نشون بده، مشکل خودشونه و بهتره توی انتخاب ساقی، دقت بیشتری به عمل بیارن.

فقط کراس جن بودن بازیا مسئله سازه که خب بحث پول درآوردنه و شرکت ها از هر راهی که بتونن، این کارو میکنن. هر چی زودتر با این حقیقت کنار بیایین، زودتر اون گاردی که گرفتین رو میارین پایین.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
جا داره یه نکته‌ای رو یادآور بشم که، هر وقت سونی یه کنفرانس/نمایشگاه رو اسکیپ کرد، نگید نیازی نداره و لایک و ویو سوشال‌‌مدیاش رو بشمرید، بدونید محتوایی نداشته که بخواد کنفرانس بگذاره...

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
جا داره یه نکته‌ای رو یادآور بشم که، هر وقت سونی یه کنفرانس/نمایشگاه رو اسکیپ کرد، نگید نیازی نداره و لایک و ویو سوشال‌‌مدیاش رو بشمرید، بدونید محتوایی نداشته که بخواد کنفرانس بگذاره...
دقیقا از کجا و با چه منطقی؟

• Smile
Reactions: 360xbox

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
همه ناامید شدن من اتفاقا سورپرایز شدم اینقد چیز نشون دادن، اخه مگه SoP های قبلی یادتون نیست؟ چجوری انقد انتظارات تخیلی بهم میزنید؟
خیلی هم خوب بود نمایش.
اتفاقا GTA V هم نکته مثبتی داشت اونم اینکه نشون میده دیگه راکستار وقتی براش نذاشته و بیشتر دارن نسخه بعد رو میسازن. گرافیکش صرفا در حد Ultra کامپیوتر بود. فقط برام سواله چند میخوان بگیرن برای آپگرید کردن؟ بیشتر ده دلار نمیصرفه برا کسی که از قبل خریده.
گاد آف وار تریلرش عالی بود البته من اصلا اهلش نیستم نمیدونم بعضیا از چیش خوششون نیومده ولی خیلی خوب بنظر میومد.
اون Project eve هم شاید چیز خوبی در بیاد.
گرن توریسمو هم خوب بود هم بد نمیدونم چی بگم اگه میکردنش فقط نسل بعدی خیلی همه راضی تر بودن ولی شاید خواستن سریع بدنش بیرون خیلی طولانی نشه ساخت و فاصلش با Sport لعنتی ها حداقل Hud تغییر بدین مدرن تر بشه :D
اما در کل معلوم بود چیز خوبی هست جدا از گرافیکش که پابند PS4 شده.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
گاد عالی بود گران توریسمو عالی بود پروجکت ایو گرافیک فنی خارق العاده داشت البته مولتی پلت است و نمیدونم بازی چه خواهد شد . اسپایدی هم هیچ وقت دوست نداشتم نظری ندارم نمیدونم اصلا بازیهاش چی هستن .ولی گاد خارق العاده به نظر می امد. گرافیک فنی درجه یک طراحی هنری محیط ها دقیقا باز خارق العاده باز اکتینگ کریتوس خارق العاده. گرپلینگ هوک و سکانس های راندن ارابه در نورث خارق العاده. سطح تسلیشن مرحله استوایی گونه شبیه محیط های دزدان دریایی بود وحشتناک بود .افکت ها انمیشن اون اختاپوس که خزید روی دست طرف و ...در کل دلیل اصلی خرید پی اس فایو همین بود .بدون شک .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
که کار درستی هم هست قطعا

و احتمالا سال 2023 با توجه به معرفی ها شاهد رقابت سنگینی بین xbox وplaystation باشیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: spartanX

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
گاد فقط یک مشکل داشت اساسی که متاسفانه با این چپی های حاکم نمیشه کاریش کرد اونم اون دختر بچه رنگین پوست اخر نمایش بود که اومد بگه black lives matter!! معلوم نیست چه نژادی بود دقیقا ولی هیچ دلیلی نداره اون رنگین پوست تو افسانه نورث باشه این اصلا ربطی به نژاد پرستی نداره خنده دار میکنه ستینگ رو متاسفانه .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
Gta v رو هر چی من دقت کردم بجز اینکه باید تریلر رو ۴کا نگاه کنید که شارپ تر باشه تفاوت خاصی ندیدم بعضی از ماد های گرافیکی خیلی قوی تر کارشدن از دید گرافیک حالا افزایش فریم ریت و رزلوشن خوبه ولی به نظرم این محتوی و ارتقا باید رایگان باشه من که متوجه تغییر خاصی نشدم شاید یکم تکسچر ها شارپتر بودن همین .راک استار از نسل ۳۶۰و پس اس تری تغییرات اساسی داد این دفعه انگار شل کرده 😂
گویا من راست میگفتم و نقدهای زیادی به راک استار شده برای این نسخه به اصطلاح اپدیت . پس من حق داشتم قدتر تشخیص گرافیک هام هنوز جواب میده ،😜😜

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
گاد فقط یک مشکل داشت اساسی که متاسفانه با این چپی های حاکم نمیشه کاریش کرد اونم اون دختر بچه رنگین پوست اخر نمایش بود که اومد بگه black lives matter!! معلوم نیست چه نژادی بود دقیقا ولی هیچ دلیلی نداره اون رنگین پوست تو افسانه نورث باشه این اصلا ربطی به نژاد پرستی نداره خنده دار میکنه ستینگ رو متاسفانه .
ممکنه به مصر ربط داشته باشه (و بعد این نسخه برن مصر). بالاخره اون فاجعه فالن گاد باید زمینه چینی برای چیزی باشه

• Like
Reactions: darksider666

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ممکنه به مصر ربط داشته باشه (و بعد این نسخه برن مصر). بالاخره اون فاجعه فالن گاد باید زمینه چینی برای چیزی باشه
فکر نکنم حالا در نهایت اگر هم‌بخواد بره مصر که اخر بازی یک‌چیزی نشون میده نه تو اولین تریلر بازی یک سال قبل از عرضه بگه خوب پنج سال دیگه میریم‌مصر بچه ها‌. همانطور‌که جنگل های ویچر پر بود از الف سیاه پوست و‌سریال ارباب حلقه ها هم‌قطعا همینطور خواهد بود و وقتی نگهبان در ازگارد سیاهه متاسفانه ادم‌ خندش میگیره من اصلا مخالف حضور اینها نیستم ولی جا داره خنده دار میشه وسط وایکینگ‌ها سیاهپوست وسط نورث سیاه وسط انگلستان قرون وسطا تو دربار سیاه وسط غرب وحشی که برده ها رو از هفت دروازه اویزون میکردن طرف هفت تیر کش سیاه. هفت دلاور سیاه. هفت سامورایی سیاه چرا سرخ پوست نمیارن؟ اجاش نیست اینجا بحث پیش بیاره ادم ولی این برمیگیرده به این چپی های ابله حاکم که خروجی‌کارهاشون همیشه خنده داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر