PlayStation Plus

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
ممنون
میشه لطف کنی آدرس ایران گت رو بفرستی؟
چقدره تحویلت داد و چه اطلاعاتی از اکانت رو ازت خواست؟
دکتر گیم کانالش این هست؟@DokiDokiShop
https://iranget.com/
یه ۵۰۰ لیری برام شارژ کرد ۱۶۰۰ در امد برام.خیلی سریع انجام داد. اکانت پسورد کد دو مرحله ای بهش میدی چند مرتبه وارد اکانت میشه.

Doctor Game | دکتر گیم دکتر گیم
قیمتا بپرس حتما ببین به صرفه تره

• Like
Reactions: Arash.RG and db07

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
دوستان سایت یا کانالی رو سراغ دارید که پلاس ترکیه تمدید کنه؟
خودم از ترکیه کالا گرفتم ولی مثل اینکه یکی از بچه ها باهاشون به مشکل برخورده و کار خرید پلاس رو براش انجام ندادن
سلام اگه خاستین در خدمتم .
پ خ کنید

• Like
Reactions: Arash-S212 and db07

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
منم همینجور ولی یکی از دوستان داخل تاپیک پرسش و پاسخ نوشته که بعد از 3 روز هنوز بهش تحویل ندادن
قیمت ترکیه کالا بهتره ولی ی وقت خواستی بهش بدی تمدید کنه حتما شرط کن که ظرف چند ساعت تحویلت بده البته اگه جواب بدن
3 روز دیگ هم اضافه کن به اون سه روز. یه اکانت ساختم دوباره، هرچی شماره موبایل بود خرج کردم واسه اینا ، باز میگه صبر کنید ببینیم مشکل از کجاس :|||| واسه اکانت های دیگه زدیم مشکلی نبوده!
میگه باید اکانت ترکیه باشه ، شما ترکیه زدید؟ حالا خوبه وارد اکانت شده دیده قیمتا به لیر هست، چجور پس سوال میکنی ترکیه زدی منطقه رو یا نه :|

اصلا من بلد نیستم کاری که بچه 4 ساله هم دیگه بلده انجام بده، بعد از این همه سال اکانت ساختن و خرید و فروش هنوز یاد نگرفتم چیزی. یکی بیاد به من توضیح بده چطور ممکنه یه اکانت ساده خرید واسش انجام نشه و ارور بده مگر همچین چیزی شدنیه ؟؟ والا خودمم داره باورم میشه مشکل از منه :| :D

• Smile
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,345
نام
مهدی
3 روز دیگ هم اضافه کن به اون سه روز. یه اکانت ساختم دوباره، هرچی شماره موبایل بود خرج کردم واسه اینا ، باز میگه صبر کنید ببینیم مشکل از کجاس :|||| واسه اکانت های دیگه زدیم مشکلی نبوده!
میگه باید اکانت ترکیه باشه ، شما ترکیه زدید؟ حالا خوبه وارد اکانت شده دیده قیمتا به لیر هست، چجور پس سوال میکنی ترکیه زدی منطقه رو یا نه :|

اصلا من بلد نیستم کاری که بچه 4 ساله هم دیگه بلده انجام بده، بعد از این همه سال اکانت ساختن و خرید و فروش هنوز یاد نگرفتم چیزی. یکی بیاد به من توضیح بده چطور ممکنه یه اکانت ساده خرید واسش انجام نشه و ارور بده مگر همچین چیزی شدنیه ؟؟ والا خودمم داره باورم میشه مشکل از منه :| :D
بهشون بگو نخواستم پولم رو برگردونید
متاسفانه جایی زندگی میکنیم که افراد نه وجدان کاری دارن نه ثبات اخلاقی
این سایتها و کانالها هم با این اوضاع نمیشه روشون حساب کرد
ی مدت خوب کار راه میندازن و بعد ی مدت مشتری مداری رو دایورت میکنن

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,051
دوستان سلام

تفاوت اکانت PS Plus با شارژ گیفت کارت چیه؟‌ با کدومش میشه بازیهایی که عرضه میشن رو همون روز دانلود کرد؟‌ ممنون میشم فرقشو توضیح بدین.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
بهشون بگو نخواستم پولم رو برگردونید
متاسفانه جایی زندگی میکنیم که افراد نه وجدان کاری دارن نه ثبات اخلاقی
این سایتها و کانالها هم با این اوضاع نمیشه روشون حساب کرد
ی مدت خوب کار راه میندازن و بعد ی مدت مشتری مداری رو دایورت میکنن
آره تا امشب ندادن میگم پولو بدین. بدبختی برگشت زدن پولشم دردسره، کارت ملیو باید ثبت کنیو شماره شبا و ... تازه زده 15 هزارتومن هم کم میکنیم و بعد از دو سه روز میزنیم به حسابتون :| انگار ما گناهی کردیم یا ضرر زدیم بشون . حالا 15 تومن چیزی نیست ولی منظورم کلیه. به قول شما وجدان کاری صفر

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
ترکیه کالا من خواستم برام پلاس بخره نتونست. اطلاعات کارتشو داد خودم خرید بزنم خودمم نتونستم بیخیال شدم.
کِی ؟ به من هی میگه تو 3،4 روز اخیر برا چند نفر انجام دادیم واسه اکانتای شما فقط خرابه :))))
پولتو دادن ؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
منم دیشب ساعت 12 اکانت دادم iranget پیش خودم گفتم تا فردا شب شاید تحویل بده، دو ساعت گذشت ساعت 2 اوکی کرد واسم پلاس رو دمش گرم و ممنون از دوست عزیزمون porfesor که معرفی کرد این سایت رو. کلا همیشه ایشون حلال مشکلات ماس دمت گرم :D

در نقطه مقابل ترکیه کالا همچنان حتی نتونسته سفارش رو لغو کنه پولو برگشت بزنه :))))) دوستان اصلا سمت این سایت دزد نرید، حتی پولو برگشت بزنه هم به اعصاب خوردیش نمیارزه و خیلی رودارن و حاضر نیستن ر*دمان خودشونو گردن بگیرن، اگه همون اول یه عذرخواهی میکردن که مشکلی داریم و نمیتونیم انجام بدیم ایرادی نداشت ولی ماشالا سنگ پا قزوینن! همچنان اصرار داره اکانت من مشکل داره و روزانه برای ده ها نفر انجام میدن اینکارو !! همون اکانتو تو دو ساعت ایران گت اوکی کرد واسم حلالشون باشه

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان سایت یا کانالی رو سراغ دارید که پلاس ترکیه تمدید کنه؟
خودم از ترکیه کالا گرفتم ولی مثل اینکه یکی از بچه ها باهاشون به مشکل برخورده و کار خرید پلاس رو براش انجام ندادن
فقط دوکی دوکی
مواظب افراد سود جو باشید

• Like
Reactions: db07

amirtaji10

کاربر سایت
May 15, 2015
13
فقط دوکی دوکی
مواظب افراد سود جو باشید
داداش دوکی دوکی همین @DokiDokiShop هستش؟

پ.ن
دوستان واقعا از هرجایی خرید نکنید جدا از پریدن پول به اعصاب خوردیش نمی ارزه
از شیده خریدم 6 روز گذشته هنوز که هنوزه کد دو مرحله ایو نداده انقدر انتظار کشیدم از هرچی بازی بدم اومد دیگه هیچیشونم جواب نمیدن.قبلا خوب بود ولی دیگه نمیدونم چرا اینجوری شدن؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,345
نام
مهدی

پ.ن
از شیده خریدم 6 روز گذشته هنوز که هنوزه کد دو مرحله ایو نداده انقدر انتظار کشیدم از هرچی بازی بدم اومد دیگه هیچیشونم جواب نمیدن.قبلا خوب بود ولی دیگه نمیدونم چرا اینجوری شدن؟
شیده گیم از همون وقتی که صاحب اولیش عوض شد دیگه بدرد نمیخوره

• Like
Reactions: amirtaji10

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726

پ.ن
اره چند بار خرید داشتم درجا جواب میدن تو ساعت کاریشون
کنسولم رو عوض کردم بدون هیچ اذیت یا در خواست پولی برام درجا اکانت رو دی اکتیو کرد رو کنسول جدید اوکی کرد
واقعا پاسخ گویی و قیمتشون خوبه

• Like
Reactions: amirtaji10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر