PlayStation Plus

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
این باقیمانده سرویس رو چطوری حساب کرده من یه now یکساله خریدم ولی تاریخ انقضا رو زده 12/6/2023 که حدود 5 ماه بیشتره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان سیستم بازیهای رایگان جدید مثل بازی‌های پلاس‌ قبلیه؟ ینی اگه تا مدتی که هست به لایبرری اضافه بشه، تا هر زمان پلاس اکسترا داشته باشیم میشه ازشون استفاده کرد؟ یا فقط برای مدت محدودی میشه بازیشون کرد و بعد کلا حذف میشن؟

• Like
Reactions: milad2mars

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان سیستم بازیهای رایگان جدید مثل بازی‌های پلاس‌ قبلیه؟ ینی اگه تا مدتی که هست به لایبرری اضافه بشه، تا هر زمان پلاس اکسترا داشته باشیم میشه ازشون استفاده کرد؟ یا فقط برای مدت محدودی میشه بازیشون کرد و بعد کلا حذف میشن؟
بازیای ماهانه که اسنشال باشن همونطور میمونن. یعنی شما ادشون میکنی و همیشه میمونن توی لایبرری ولی بازیای اضافی که به اکسترا و پرمیوم اضافه میشن تاریخ محدود دارن که برای همه یکی نیس اما اصولا حداقل ۳ماه داخل سرویس میمونن. بازیای انحصاری هم دائم میمونن. مثلا الان رد دد۲ تا ۳ماه رو سرویس میمونه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
حواستون باشه بعضی از بازی ها توی لیست کلی نمیاد مثلا من مافیا 2 رو فقط توی بخش ریمستر ها میبینم
من که تا یکسال آینده نیازی به خرید هیچ بازی ندارم تازه قید بعضی بازی ها مثل والهالا رو هم باید بزنم
متاسفانه سرویس استریم نه با ADSL جواب داد نه با نت موبایل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر