PlayStation Plus

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,014
نام
نـــــــویـــــــــد
بسیار مهم:

برای ریدیم کردن کد پلی استیشن به هیچ عنوان از آی پی ایران استفاده نکنید. کدها را فقط از طریق وی پی ان و از وبسایت پلی استیشن ریدیم کنید.

احتمال باطل شدن کد با استفاده از آی پی ایران وجود دارد.

اینو تو یه کانال دیدم

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

اینو از خودش دراورده این دوستمون چون من دیروز گیفت ریدیم کردم بدون مشکل

يسوال دارم من الان از اشتراك پلاسم ٦ ماه ديگه مونده .. الان چقدر بايد بدم مابقيشو و تبديلش كنم به اكسترا ؟؟

شما ۴۰ یا ۶۰$ باید بدی تا به سطح مورد نظرت ارتقا پیدا کنی

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
اینو از خودش دراورده این دوستمون چون من دیروز گیفت ریدیم کردم بدون مشکل
این مشکل واسه من پیش اومد کد با ip ایران وارد نشد،از سایت با ip امریکا وارد کردم .
البته اینترنت من در حالت عادی هم بدون dns گوگل وارد استور نمیشه.

• Wow
Reactions: NaViiDii

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
احتمالا مشکل از dns هایی هست ک isp شما استفاده میکنه مثلا خود من یه مدت بدون فیلتر شکن یوتیوب برام باز میشد! بعد دوباره بسته شد
همین الان که اینو نوشتم سایت های داخلی برام با فیلتر شکن باز میشه خدایی گل و بلبله:-??=))
امیدوارم همین‌ باشه که میگین.
این مشکل من مال اسفند پارسال بود بعد از اون 2 بار کد وارد کردم برای احتیاط از سایت با vpn ریدیم کردم ، بعد الان دیدیم دوستان اشاره کردن گفتم شاید سونی هم داره سخت میگیره.

• Like
Reactions: Rodan

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,265
نام
Mansour
حالا ما رفتیم PS now یه ساله خریدیم حتما تبدیل به پلاس پرمیوم میشه؟:D
نه که ما دلمون رو صابون زدیم 20 روز دیگه مرده بیاد بگه ایموشنال دَمِج :)) :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بسیار مهم:

برای ریدیم کردن کد پلی استیشن به هیچ عنوان از آی پی ایران استفاده نکنید. کدها را فقط از طریق وی پی ان و از وبسایت پلی استیشن ریدیم کنید.

احتمال باطل شدن کد با استفاده از آی پی ایران وجود دارد.

اینو تو یه کانال دیدم

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
شبکه psn اصلا برای ایران تحریم نیست برعکس سرویس ماکروسافت که برای ایران فیلتره
من بارها با خود کنسول خرید انجام دادم و هیچ مشکلی هم نبوده فقط مهم اینه قانونی خرید کرده باشید و پای کردیت دزدی و هکی در بین نباشه که متاسفانه در ایران زیاده و این کانال ها می خوان در صورت مشکل تقصیر رو به گردن یوزر بندازن

• Like
Reactions: Cptamir69

Cptamir69

کاربر سایت
Apr 8, 2022
14
شبکه psn اصلا برای ایران تحریم نیست برعکس سرویس ماکروسافت که برای ایران فیلتره
من بارها با خود کنسول خرید انجام دادم و هیچ مشکلی هم نبوده فقط مهم اینه قانونی خرید کرده باشید و پای کردیت دزدی و هکی در بین نباشه که متاسفانه در ایران زیاده و این کانال ها می خوان در صورت مشکل تقصیر رو به گردن یوزر بندازن
خوبی ای که گیفت کارت ها دارن کاملا قانونیه چون کد غیر معتبر ریدیم نمیشه ینی طرف رفته باشه گیفت کارتو دزدیده باشه از گیم استاپ هم به ما ربطی نداره😁 ولی اکانتایه ظرفیتی رو میتونن با کردیت دزدی هم خرید کرده باشن و این بده

آخرین ویرایش:

Cptamir69

کاربر سایت
Apr 8, 2022
14
اقا میگم این اکسترا رو با گیفت کد هم میفروشن؟ یا فقط باید دلار بگیریم از خود استور بخریم؟ اگه گیفت کد باشه ممکنه مثل پلاس ارزون تر بدن سایتا
اگرم نه که بریم بخریم تا دلار گرون تر نشده تا دوشنبه هفته بعد😨

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,014
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا میگم این اکسترا رو با گیفت کد هم میفروشن؟ یا فقط باید دلار بگیریم از خود استور بخریم؟ اگه گیفت کد باشه ممکنه مثل پلاس ارزون تر بدن سایتا
اگرم نه که بریم بخریم تا دلار گرون تر نشده تا دوشنبه هفته بعد😨

به نظر ازون سوالاس که نمیشه انتظار جواب درست و قطعی داشت چون کسی نمیدونه فروشنده‌ها مخصوصا روزای اول، چه بلایی میخوان سر ملت بیارن. ولی خب به طور قطع هر ۳ سطح پلاس به صورت گیفت به فروش خواهند رسید مثل پلاس و ناو.

• Like
Reactions: Cptamir69

Cptamir69

کاربر سایت
Apr 8, 2022
14
به نظر ازون سوالاس که نمیشه انتظار جواب درست و قطعی داشت چون کسی نمیدونه فروشنده‌ها مخصوصا روزای اول، چه بلایی میخوان سر ملت بیارن. ولی خب به طور قطع هر ۳ سطح پلاس به صورت گیفت به فروش خواهند رسید مثل پلاس و ناو.
قطعا گرون تر که نمیتونن بدن چون هیشکی نمیخره و میره از استور خود سونی میخره ولی بقول شما ممکنه به همین قیمت دلاریش بدن ممکنه دلارم تا اون موقع بره بالا پس بنظرم الان بخرم بهتره

• Like
Reactions: NaViiDii

Cptamir69

کاربر سایت
Apr 8, 2022
14
حالا از چه تاریخی فعال میشه و میشه خرید کرد؟؟
شما میتونی همین الان اکانتتو شارژ کنی وقتی اومد بخری یا وایسی از سایتا بخری
دوشنبه هفته دیگه میاد اگر اکانتت امریکا هست ریجنش اگر اروپا که میوفته 1 تیر

• Like
Reactions: marco dest

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,014
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان سلام در صورت استفاده از مدل extra مشخص شده اگه شیر بشه دو طرف میتونن هر کدوم از اون ۴۰۰ بازی رو دانلود کنن ؟

سلام
بله ۲ تا اکانت بدون مشکل میتونن تمام سطح‌های پلاس رو با هم شِیر کنن مثل پلاس و ناو در حال حاضر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر