PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
امير بتركه حافظه ات :|

زمان PS3 هم فقط سيزن 1 و 2 رو برا پلاس مجاني كردن و بقيه پولي بود !

الان هم اگر كل سيزن 2 رو بخوان بدن كه خيلي ميشه ! ولي حيف كه من فكر كردم هيچ وقت بازي رو نميخرم اخر سيزن 2 رو اسپويل كردم و ديدم :|
مطمئنی فقط ایپزود اول بود؟ یادمه یکبار ایپزود اول رو مجانی کرده بودن،ولی کل فصل هم فکر کنم چنین حرکتی رفتنا:-" حالا هرچی... :-"
حالا که دادن ولی خیلی نمیشه:-" بازی 25 دلاره...به هر مناسبتی هم که جزو تخفیف ها هستش! :d

به هر حال لیست کامل :

• The Walking Dead: Season 2, PS4
  • Magicka 2, PS4
  • Mass Effect 2, PS3
  • Beyond Good & Evil, PS3
  • Dragon Fin Soup, PS4, PS Vita (PS3 Cross-Buy when available)
  • Invizimals, PS Vita

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
این ماه عالیه !!
TWDS2 که بازی کردم قبلا
Magica 2 هم خیلی خووبه
Dragon Fin Scoup هم جالب به نظر میاد
راضی میباشیم کلا

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
TWD S2 ایا DLC ها رو هم داره یا خود بازی هست؟
پارسال یادمه نزدیک های سال نو میلادی قشنگ اتیش زده بود به مالش استور :D امسال هم از این خبرا هست اگه هست بگید که من صبر کنم فصل اول رو اونموقع بگیرم.
من هیچ کدوم از TWD ها رو بازی نکردم!!!:-o

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
پارسال یادمه نزدیک های سال نو میلادی قشنگ اتیش زده بود به مالش استور :D امسال فهم از این خبرا هست اگه هست بگید که من صبر کنم فصل اول رو اونموقع بگیرم.

فصل یک همین الانشم تخفیف خورده و تا پس فردا 7$ ــــــه قیمتش...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مطمئنی فقط ایپزود اول بود؟ یادمه یکبار ایپزود اول رو مجانی کرده بودن،ولی کل فصل هم فکر کنم چنین حرکتی رفتنا:-" حالا هرچی... :-"
حالا که دادن ولی خیلی نمیشه:-" بازی 25 دلاره...به هر مناسبتی هم که جزو تخفیف ها هستش! :d

به هر حال لیست کامل :

• The Walking Dead: Season 2, PS4
  • Magicka 2, PS4
  • Mass Effect 2, PS3
  • Beyond Good & Evil, PS3
  • Dragon Fin Soup, PS4, PS Vita (PS3 Cross-Buy when available)
  • Invizimals, PS Vita

من خودم بازي كردم :|
فصل اول ، قسمت هاي اول و دوم رو با هم دادن براي پلاس ! حدود 2-3 سال پيش بود

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
پارسال یادمه نزدیک های سال نو میلادی قشنگ اتیش زده بود به مالش استور :D امسال هم از این خبرا هست اگه هست بگید که من صبر کنم فصل اول رو اونموقع بگیرم.

داداش هر سال این آتیش رو به پا میکنه :d

من خودم 50 دلار شارژ کردم یه 10-15 تا بازی ارزون بگیرم باهاش:db-)

al.eng85

کاربر سایت
Oct 29, 2015
4
سلام دوستان بازی pes2016 و fifa16 تو استور 60 دلار قیمت دارن، دوستانی که پلاس دارید، آیا برای دانلود این دو تا بازی تخفیف دارید؟ می خوام ببینم اگه تخفیف قابل توجه داره و صرف میکنه قبل از خرید این دو تا بازی یه پلاس سه ماهه هم بگیرم
ممنون از شما

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان بازی pes2016 و fifa16 تو استور 60 دلار قیمت دارن، دوستانی که پلاس دارید، آیا برای دانلود این دو تا بازی تخفیف دارید؟ می خوام ببینم اگه تخفیف قابل توجه داره و صرف میکنه قبل از خرید این دو تا بازی یه پلاس سه ماهه هم بگیرم
ممنون از شما

فیزیکیش خیلی ارزون تر از این حرفاست

al.eng85

کاربر سایت
Oct 29, 2015
4
در جریان قیمت فیزیکیش هستم ولی چون می خوام روی کنسول یکی از دوستانم هم share کنم میخوام دیجیتالی بگیرم ، منتها میخوام ببینم روی پلاس تخفیف قابل توجهی داره و یا خیر

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
در جریان قیمت فیزیکیش هستم ولی چون می خوام روی کنسول یکی از دوستانم هم share کنم میخوام دیجیتالی بگیرم ، منتها میخوام ببینم روی پلاس تخفیف قابل توجهی داره و یا خیر

برای فیفا نمیدونم ولی برای PES نسخه ی Anniversary Editionـش شده 41 دلار ( برای پلاس دارها )

al.eng85

کاربر سایت
Oct 29, 2015
4
با تشکر. متاسفانه بدون پلاس با قیمت بالاتر pes2016 نسخه معمولی و fifa16 رو با قیمت هر کدوم 60 دلار خریدم، بدون پلاس این نسخه که فرمودین 70 دلاره... دوست عزیز الان اگه پلاس بخرم دیگه نمیتونم از تخفیف بازیهایی که به تازگی خریدم استفاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر