PlayStation Plus

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
بازی های رایگان این ماه پلاس ( ماه October ) :

• Broken Age برای PS4 و PS Vita
  • Super Meat Boy برای PS4 و PS Vita
  • Unmechanical Extended برای PS4 و PS3
  • Kickbeat برای PS3 و PS Vita
  • Kung Fu Rabbit برای PS3 و PS Vita
  • Chariot برای PS3

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام دوستان یه سوال داشتم
میخام اکانت پلاس بخرم
یه سایت هست میده ۳ماهه رو ۴۵ تومن اما سایتا دیگه میدن ۶۵ تا ۷۰ تومن
یا مثلا یکساله ۹۹ تومن میده سایتادیگه میدن ۱۶۰ تومن یکم تفاوت قیمت زیاده
میخام ببینم میشه اطمینان کرد؟
یکی اینکه کنسولم ریجین ۱ هسته
یه بازی بتمن دارم ریجین ۲ هسته میتونم بازی کنم آنلاین؟
قبلا پی اس ۳ داشتم اکانتم رو از همون برداشتم فکر کنم کانادا باشه
مشکلی نیست باهاش پلاس بخرم یا برم اکانت آمریکا بخرم؟
بهترین کشوری که میتونم انتخاب کنم حالا برا بازیهای بهتر رایگان یا سرعت خوب چیه؟
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان یه سوال داشتم
میخام اکانت پلاس بخرم
یه سایت هست میده ۳ماهه رو ۴۵ تومن اما سایتا دیگه میدن ۶۵ تا ۷۰ تومن
یا مثلا یکساله ۹۹ تومن میده سایتادیگه میدن ۱۶۰ تومن یکم تفاوت قیمت زیاده
میخام ببینم میشه اطمینان کرد؟
یکی اینکه کنسولم ریجین ۱ هسته
یه بازی بتمن دارم ریجین ۲ هسته میتونم بازی کنم آنلاین؟
قبلا پی اس ۳ داشتم اکانتم رو از همون برداشتم فکر کنم کانادا باشه
مشکلی نیست باهاش پلاس بخرم یا برم اکانت آمریکا بخرم؟
بهترین کشوری که میتونم انتخاب کنم حالا برا بازیهای بهتر رایگان یا سرعت خوب چیه؟
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز شما خودت حساب کن چطوری میشه اکانت یکساله US 49$ را بشه 100 تومان فروخت، من جای شما بودم بهشون اطمینان نمی کردم با توجه به اینکه از این پلاس های با Credit Card های هک شده خیلی بفروش می رسه اما در بعضی از موارد اکانت طرف بن میشه . به نظر من از یک جای مطمئن خرید کنید با قیمت دقیق خودش خیلی بهتره.

ریجن کنسول هیچ گونه دخالتی در بازی ها نداره ، یعنی شما می توانید هر ریجنی را بزارید و راحت از بهش انلاینش استفاده کنید (البته بتمن اصلا بخش آنلاین نداره فقط LeaderBoard هست).
اگر اکانتتون ماله کانادا باشه فکر نمی کنم بتوانید Us بزنید روش .درمورد بازی های رایگان هم که همه کسانی که plus دارند هر ماه دارند ازش شکایت می کنند چون بازی درست و حسابی را قرار نمی ده. بهترین کشور برای خرید از Store با توجه به نرخ دلار در کشور ما ماله امریکاست بنابراین شما باید اکانتتون ماله Us باشه اگر تصمیم دارید در آینده از Store خرید کنید. بازی های رایگان EU , US معمولا یکی هستند و فقط بازی های Jp هست بعضی اوقات متفاوت خواهد بود.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
من میخوام پلاس بگیرم یه سوال داشتم .
نت من 4 مگ هست سرعت دانلود 450-500 ولی پینگم حدود 250 هست . حالا با این نت میشه بازی کرد ؟ این اکانتهای کاهش پینگ که مثلا فعال میکنی پینگ میشه 140 اینها تاثیر داره تو بازی یا الکیه ؟
البته اینجا نت وایرلس با پینگ خوب گیر میاد منتها 400-500 تومنی هزینه تجهیزات میشه .
ممنون

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
من میخوام پلاس بگیرم یه سوال داشتم .
نت من 4 مگ هست سرعت دانلود 450-500 ولی پینگم حدود 250 هست . حالا با این نت میشه بازی کرد ؟ این اکانتهای کاهش پینگ که مثلا فعال میکنی پینگ میشه 140 اینها تاثیر داره تو بازی یا الکیه ؟
البته اینجا نت وایرلس با پینگ خوب گیر میاد منتها 400-500 تومنی هزینه تجهیزات میشه .
ممنون
جای شما بودم از وایرلس استفاده میکردم. اعصابت هم راحته.و تایم اوت بسیار کم و پینگ مناسب داره چون تعداد اندکی از این سیستم استفاده میکنند.بعدش بازی آنلاین خیلی بهت میچسبه

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام
بچه ها آخرین راه PS Plus رایگان، همون 2روز رایگان از طریق منوی Saved Data هستش؟!
من فقط همینو بلدم اگر روش جدید بلدین خوشحال میشیم :)

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
سلام خدمت دوستان گل.آقا من اکانتمو پلاس 1 ساله کردم میخواستم بدونم میشه یوزرنیم پسوردمو بدم به دوستم اونم وارد کنه تو کنسولش و پرایمری کنه بعد هردومون باهم آنلاین بزنیم؟

rezajh

کاربر سایت
Mar 5, 2012
7
نام
رضا
سلام خدمت دوستان، علاوه بر سوال دوست عزیز در بالا یک سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه یه بازی مثل فیفا رو از استور بخرم امکان استفاده از اون بازی به صورت هم زمان رو یه کنسول دیگه هم وجود داره یا نه...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خدمت دوستان، علاوه بر سوال دوست عزیز در بالا یک سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه یه بازی مثل فیفا رو از استور بخرم امکان استفاده از اون بازی به صورت هم زمان رو یه کنسول دیگه هم وجود داره یا نه...
هر اکانت میتونه رو دو کنسول فعال بشه :)

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

سلام.بله میشه به اینصورت که یک نفر اکانت رو اکتیو میکنه و رو اکانت خودش بازی میکنه و کسی که اکتیو نکرده باید روی همون اکانت بازی کنه و به صورت انلاین.

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان گل.آقا من اکانتمو پلاس 1 ساله کردم میخواستم بدونم میشه یوزرنیم پسوردمو بدم به دوستم اونم وارد کنه تو کنسولش و پرایمری کنه بعد هردومون باهم آنلاین بزنیم؟

سلام.بازهم میگم یک نفر اکتیو میکنه و برای همه ی اکانت هاش شیر میشه و یک نفر که اکتیو نمیکنه فقط باید روی همون اکانت بازی کنه تا بتونه از پلاسش استفاده کنه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر