PlayStation Plus

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مگه قرار نبود درایور کلوپ واسه پلاس رایگان باشه؟؟؟
همچنان هم قراره عرضه بشه ولی دلیل تاخیرش اینه :

مثل اینکه دوستانی که بازیو دارند در اتصال به سرورهای مولتیپلیر مشکل دارند و تیم dc داره روی یک آپدیت کار میکنه تا این مشکل حل بشه و برای این که فشار روی سرور کمتر بشه فعلا dc+ رو نمیدن تا این قضیه درست بشه !
این موضوع تنها به نسخه پلاس مربوط نمیشه بلکه به DC Companion App هم مربوط میشه و اونم هنوز برای دانلود قرار ندادند .

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
این بازی Dc فری پلاسش کی میاد؟

دوست عزیز ظاهرا سرورهاشون مشکل داره اعلام کردن نسخه پلاس رو نمیدن تا مشکل سرور ها حل بشه و اونایی که پول دادن بتونن به سرورها وصل بشن!
البته به نظر من اینکارو کردن تا فروش بره بالا تر و مشکلات سرور ها رو کمرنگ کنن... چند وقت دیگه که تب و تاب بازی خوابید میدن... البته اگه باز دبه نکنن!
ویرایش:
پاسخ دوستمون تو صفحه بعد بود ندیدم...
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
رفقا این dust چطوریاس فردا اخرین روز پلاسمه خوبه دانلود کنم؟
یکی از بهترین بازیهای پلتفرمر نسل قبلی رو ایکس باکس بود
پلاست رو دوباره تمدید کن خیلی ارزش داره
من به خاطر همین ماه پلاس خریدم

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان می دونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست دلی خب جای دیگه نبود:دوستان سایتی یا شخصی رو می شناسید که psn card ارزون بفروشه؟ خواهشن راهنمایی کنید.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
14 روز از اکتبر گذشت ، 7 روز هم ار عرضه Drive Club هنوز خبری از نسخه پلاس نیست :|

دوست عزیز

سرور های سازنده بازی مشکلو دارند سرورها را تعمیرا می کنند بخاطر همین فعلا نسخه پلاس آنر ار ندادند که سرور ها زیاد شلوغ نشده .

در صورت تعمیر سرور ها نسخه پلاس هم قرار می دهند.

wwe.spen

کاربر سایت
Mar 5, 2011
50
دوستان می دونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست دلی خب جای دیگه نبود:دوستان سایتی یا شخصی رو می شناسید که psn card ارزون بفروشه؟ خواهشن راهنمایی کنید.
در بخش خرید و فروش کنسول سایت Persian tools یکی هست که به قیمت بهتری نسبت به جاهای دیگه میفروشه . میتونی از اونجا تهیه کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر