PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان هر کسی یه جیزی میگه من شنیدم اگر زیاد اکانت ژاپن بسازی و 14 روز پلاس بگیری برای اکانت اصلیت ممکنه بن بشی
دوستان این خبر چقدر صحت داره ؟
اگر بن هم بشه اکانت بن میشه یا کنسول ؟

دوستان هر کسی یه جیزی میگه من شنیدم اگر زیاد اکانت ژاپن بسازی و 14 روز پلاس بگیری برای اکانت اصلیت ممکنه بن بشی
دوستان این خبر چقدر صحت داره ؟
اگر بن هم بشه اکانت بن میشه یا کنسول ؟

من خودم 3 ماهه دارم اکانت ژاپن میگیرم و فعلا خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده که هیچ سونی 10$ هم بهم داده. :d

به احتمال 90% اکانت بن میشه.

منم الان بيشتر 3 ماهه دارم ژاپن ميزنم اولين باره كه حرف از بن شدن مي شنوم :|
اصلا" سوني اجازه نداره اكانت ديگه رو به جرم يه اكانت ديگه بن كنه ! ميتونه دستگاه رو از بيخ و بُن بن كنه كه اين هم تا حالا نشنيديم :|

بچه ها یه سوال
این بازیهایی که هرماه free میشن همیشه رایگان میمونن برای پلاس ؟؟
یعنی الان injustice فیری شده,من اگه این ماه پلاس نباشم و دانلودش نکنم میتونم ماه دیگه برم سراغش و دانلودش کنم یا نه ؟؟
ممنون

بچه ها یه سوال
این بازیهایی که هرماه free میشن همیشه رایگان میمونن برای پلاس ؟؟
یعنی الان injustice فیری شده,من اگه این ماه پلاس نباشم و دانلودش نکنم میتونم ماه دیگه برم سراغش و دانلودش کنم یا نه ؟؟
ممنون
سلام عزیز
بازیهای برای پلاس که میان توی همون ماه وقت داری بگیری .
اگر این ماه مثلا injustice رو نداشته باشی دیگه ماه بعد بازیهای پلاس عوض میشه و نمیتونی بگیریش.
بازیهای پلاس هم تا زمانی قابل استفاده هست پلاس داشته باشید ! پس از اتمام پلاس قفل میشه و بایستی تمدید کنید پلاس رو تا بتونید استفاده کنید دوباره.

دوستان من یه پلاس 2 روزه گرفتم از gta
بعد رفتم سر بازی های رایگان پلاس و قبل از دانلود یه متن نشون داد و گفت فقط بازی طی زمانی که شما پلاس هستی رایگانه

یعنی من بعدش نمیتونم ؟؟؟پلاس یه ماه هم بگیریم بازی هاش همیجوری رایگان میمونه؟؟؟؟یا دائمیه

سلام عزیز
بازیهای برای پلاس که میان توی همون ماه وقت داری بگیری .
اگر این ماه مثلا injustice رو نداشته باشی دیگه ماه بعد بازیهای پلاس عوض میشه و نمیتونی بگیریش.
بازیهای پلاس هم تا زمانی قابل استفاده هست پلاس داشته باشید ! پس از اتمام پلاس قفل میشه و بایستی تمدید کنید پلاس رو تا بتونید استفاده کنید دوباره.
داش ارمان خیلی ممنون از پاسخگویی خوبت
یه سوال دیگه :
اگه با یه اکانت.مثلا اکانته ژاپن کیلزون رو دانلود کنیم میتونیم با اکانت اصلیمون بازی کنیمش یا حتما باید با اکانتی که دانلود کردیم بازی کنیم ؟؟
در اینده اگه اکانته ژاپن رو از پرایمری خارج کنیم یا پاکش کنیم و پلاسمون برای یه اکانت دیگه باشه بازم میشه بازی کردش ؟؟
مرررسی :bighug:

بعد رفتم سر بازی های رایگان پلاس و قبل از دانلود یه متن نشون داد و گفت فقط بازی طی زمانی که شما پلاس هستی رایگانه

یعنی من بعدش نمیتونم ؟؟؟پلاس یه ماه هم بگیریم بازی هاش همیجوری رایگان میمونه؟؟؟؟یا دائمیه

در آینده هر وقت پلاس بشی دوباره قابل بازیه

بازیهای پلاس همیشه توی لیست دانلود و دستگاه شما میمونه منتهی فقط در بازه زمانی فابل استفاده هست که شما plus داشته باشید و در صورت اتمام قفل میشه و پس از تمدید دوباره باز میشه
اگر میخوای انلاین بزنی و بازیا رو استفاده کنی پیشنهاده من بیشتر همون خریده 1 سال هست تا 1 ماه

داش ارمان خیلی ممنون از پاسخگویی خوبت
یه سوال دیگه :
اگه با یه اکانت.مثلا اکانته ژاپن کیلزون رو دانلود کنیم میتونیم با اکانت اصلیمون بازی کنیمش یا حتما باید با اکانتی که دانلود کردیم بازی کنیم ؟؟
در اینده اگه اکانته ژاپن رو از پرایمری خارج کنیم یا پاکش کنیم و پلاسمون برای یه اکانت دیگه باشه بازم میشه بازی کردش ؟؟
مرررسی :bighug:
اکانت رو primary کنی میتونی روی اکانت های دیگه استفاده کنی.

در اون مورد اطمینان کافی ندارم ولی در جواب این سوالت یکی از دوستان پیشتر پاسخ داده بود که پس از اتمامه پلاس 14 روز دوباره یک اکانت دیگه بگیری و بازی رو دانلود بزنی در واقعا جایگزین همون دانلود شده میشه و unlock میشه . حالا خودم امتحان نکردم .

بازیهای پلاس همیشه توی لیست دانلود و دستگاه شما میمونه منتهی فقط در بازه زمانی فابل استفاده هست که شما plus داشته باشید و در صورت اتمام قفل میشه و پس از تمدید دوباره باز میشه
اگر میخوای انلاین بزنی و بازیا رو استفاده کنی پیشنهاده من بیشتر همون خریده 1 سال هست تا 1 ماه

اکانت رو primary کنی میتونی روی اکانت های دیگه استفاده کنی.

در اون مورد اطمینان کافی ندارم ولی در جواب این سوالت یکی از دوستان پیشتر پاسخ داده بود که پس از اتمامه پلاس 14 روز دوباره یک اکانت دیگه بگیری و بازی رو دانلود بزنی در واقعا جایگزین همون دانلود شده میشه و unlock میشه . حالا خودم امتحان نکردم .
آرمان همش رو گفت دیگه فقط در باب قسمت دوم بستگی داره که هنوز بازی واسه پلاس قابل دانلود باشه یا نه.
اگه باشه میزنی و بازی رو آنلاک میکنی (از همون قسمت خرید بازی که برای این که شما پلاس ژاپنی برات مجانیه) غیر از این نمیشه.:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or