PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سی دلار که عمری ولی ده دلار حاضرم بدم پاش... متال گیره به هرحال... :x:d
الان گرمی نمیفهمی من که کرایه اش کردم یه روز ولی ارزش یه روز رو هم داشت کار خدا توی عید نوروز بود عصر مهمان داشتیم وگرنه تموم شده بود میخواستم دیسکشو عوض کنم یه بازی دیگه بذارم :d

بچه ها سلام
ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم ولی جوابشو خیلی لازم دارم,من با
psx downl;oad helper
یه بازی 4.6 گیگی رو از فروشگاه پلاس با کامپیوتر 4 گیگشو ذان کردم ولی اون 600 مگ باقیش مونده نمیدونم لینک اون 600 مگ چطور پیدا
کنم اگه کسی میدونه بگه دقیقا باید چی کار کنم هر کی بگه واقعاااا دمش گرمممم
<3

بازیش 45 دقیقه بیشتر نیست الان گرمی نمیفهمی داری چیکار میکنی وقتی بازیو خریدی و بازی کردی میبینی عجب اشتباهی کردی :d
45 دقیقه؟! شاید با کات سن ها به این رقم برسه ولی اگه گیمر حرفه ای باشه و
سر مکان گروگان ها گیج بازی در نیاره)
،
گیم پلیش رو میشه 10 دقیقه ای تموم کرد.

ویرایش: چون بازی رو هاردم نصب شده و از استور نخریدمش فکر نکنم کس دیگه ای بتونه بازیش بکنه.

آخرین ویرایش:
45 دقیقه؟! شاید با کات سن ها به این رقم برسه ولی اگه گیمر حرفه ای باشه و
سر مکان گروگان ها گیج بازی در نیاره)
،
گیم پلیش رو میشه 10 دقیقه ای تموم کرد.

Barca For Ever@
میخوای اکانتم رو یه روز بهت بدم بازی کنی؟ داستان قشنگی داره ولی ارزش پول خرج کردن رو نداره.
بعله اگه کسی با یوتوب بره شاید به 10 دقیقه هم نرسه ولی دیگه بدون یوتوب و ویدئو فک نکنم 10 دقیقه بشه :d

بعله اگه کسی با یوتوب بره شاید به 10 دقیقه هم نرسه ولی دیگه بدون یوتوب و ویدئو فک نکنم 10 دقیقه بشه :d
من که خودم بیشتر از یک ساعت بازی برام طول کشید:d
گروگان دوم رو خیلی طول کشید تا پیدا کنم. میدونستم باید نزدیک پرچم و دروازه باشه ولی بی دقتی میکردم.

من که خودم بیشتر از یک ساعت بازی برام طول کشید:d
گروگان دوم رو خیلی طول کشید تا پیدا کنم. میدونستم باید نزدیک پرچم و دروازه باشه ولی بی دقتی میکردم.
والا گیم پلی اش یه جوری بود با 4 تفاوت داشت :d
من همون 45 دقیقه طول کشید بعدشم مهمون اومد خاموش کردم ماموریت های جانبی رو هم رفتم تازه فرداش بازیو پس دادم :d

والا گیم پلی اش یه جوری بود با 4 تفاوت داشت :d
من همون 45 دقیقه طول کشید بعدشم مهمون اومد خاموش کردم ماموریت های جانبی رو هم رفتم تازه فرداش بازیو پس دادم :d
من این اولین متال گیری بود که بازی میکردم :d چهار رو بعدا بازی میکنم.
مراحل فرعیش خیلی بیخود بود. من یکیش رو رفتم، فکر کردم داستان داره ولی فقط باید دو نفر رو میکشتی، مثل بعضی از ماموریت های فرعی بی عمق AC.

من این اولین متال گیری بود که بازی میکردم :d چهار رو بعدا بازی میکنم.
مراحل فرعیش خیلی بیخود بود. من یکیش رو رفتم، فکر کردم داستان داره ولی فقط باید دو نفر رو میکشتی، مثل بعضی از ماموریت های فرعی بی عمق AC.
یه کاری کرده بودند کشکی بازی طولانیتر بشه اون مراحل که باید یه نفرو پیدا میکردی و میکشتی که خیلی مضخرف بودند ولی بهرحال کوجیماست و این کارا ازش بعید نیست:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or