Playstation Plus | PS Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خب الان چجوری میتونم با دوستان ایرانی بازی کنم؟

درود
ID دوستان رو بردارید به لیست دوستان خودتون توی PSN اضافه کنید .
بعد می تونید از طریق Party Chat با هم قرار بزارید و بازی کنید .
داخل بازی هم یه قسمت هست دوستانتون رو که در حال بازی هستن رو نشون میده که می تونید بهشون بپیوندید .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اقا رامتین شما که نت تهران داری واسه انلاین زدن نامحدود توصیه میکنی یا محدود؟این بازی چقدر حجم میگیره؟

بازی حجم زیادی مصرف نمی کنه نگران نباشید !
اگر نامحدود بگیرید عالی است ولی حجمی هم مشکلی در بازی کردن ایجاد نمی کنه ! می تونید ساعت ها بازی کنید و مطمین باشید بیش از 1 گیگ مصرف نمیشه بعد از مدت بسیار زیادی بازی کردن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابک جان حساب کن بتل 4 در عرض نیم ساعت از 5000 تومن که معادل 1 گیگ میشه 100 تا تک تومنی کم میکنه. دیگه کیلززون که گنده تر از اون نیستش !

rezaya2014

کاربر سایت
Jul 12, 2012
10
سلام دوستان.
من چهار تا سوال در رابطه با تاپیک داشتم:
1.psn به طور میانگین ماهی چند تا بازی میزاره برا دانلود؟
2.سرعت دانلود بازیا از psn چطوره؟متلا من که شبانه با idm با سرعت 100 دانلود میکنم حدودا سرعتم چقدر میشه. اصن میتونم تو یه هفته چیزی دانلود کنم؟:d
3.استرالیا کدوم ریجن حساب میشه؟
4.با توجه به سرعت دانلود و تعداد بازیایی که گذاشته میشه اصلا می ارزه بخرم(یک ساله 150 تومن)؟
ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان.
من چهار تا سوال در رابطه با تاپیک داشتم:
1.psn به طور میانگین ماهی چند تا بازی میزاره برا دانلود؟
2.سرعت دانلود بازیا از psn چطوره؟متلا من که شبانه با idm با سرعت 100 دانلود میکنم حدودا سرعتم چقدر میشه. اصن میتونم تو یه هفته چیزی دانلود کنم؟:d
3.استرالیا کدوم ریجن حساب میشه؟
4.با توجه به سرعت دانلود و تعداد بازیایی که گذاشته میشه اصلا می ارزه بخرم(یک ساله 150 تومن)؟
ممنون
1.معمولا 2 تا میده
2.اگه ای دی ام 100 هست تو VITA حدود 70 تا 80
3.دقیق نمیدونم ولی فک کنم رجیون 3 محسوب شه!
4.صد در صد میارزه شک نکن

rezaya2014

کاربر سایت
Jul 12, 2012
10
1.معمولا 2 تا میده
2.اگه ای دی ام 100 هست تو VITA حدود 70 تا 80
3.دقیق نمیدونم ولی فک کنم رجیون 3 محسوب شه!
4.صد در صد میارزه شک نکن

خیلی ممنون فقط سه تا سوال دیگه هم داشتم:
1.بازیای ریجن 1 معمولا بهتره یا ریجن دو؟
2.شما مطمینی وقتی من سرعتم شبانه تو speed test 100 باشه شبانه میتونم با 70 80 دان کنم؟الان سرعت خودتون چقدره و با چه سرعتی دانلود میکنید؟
3.وقتی پلاسم تموم بشه بازیایی که قبلا دانلود کرده بودم رو نمیتونم دیگه بازی کنم؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خیلی ممنون فقط سه تا سوال دیگه هم داشتم:
1.بازیای ریجن 1 معمولا بهتره یا ریجن دو؟
2.شما مطمینی وقتی من سرعتم شبانه تو speed test 100 باشه شبانه میتونم با 70 80 دان کنم؟الان سرعت خودتون چقدره و با چه سرعتی دانلود میکنید؟
3.وقتی پلاسم تموم بشه بازیایی که قبلا دانلود کرده بودم رو نمیتونم دیگه بازی کنم؟
1.بعضی وقتا رجیون 1 بازی های پلاسش خیلی غوغا میکنه ولی به نظرم رجیون 2 در حالت کلی بازیای بهتری میزاره و من خودم هر دو رو تست کردم و رجیون 2 رو انتخاب کردم
2.من خودم سرعتم با کامپیوتر تا 500 هم میره اما تو VITA و PS3 سرعتش نهایتا 350 تا میره
3.نه تازمانی که پلاست رو تمدید نکنی نمیتونی.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
09124119372843614028.jpg

7 روز تا آخر ژانویه و آپدیت جدید پلاس ریجن دو باقی مونده اما هیچ خبر رسمی از بازی هایی که قراره فری بشند نیست !

شایعه
بازی های رایگان فوریه 2014 ریجن دو:

Dynasty Warriors Next و Modnation Racers

منبع

-------ویرایش--------

شایعه تایید شد؛ منبع رسمی خبر.

آخرین ویرایش:

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
09124119372843614028.jpg

7 روز تا آخر ژانویه و آپدیت جدید پلاس ریجن دو باقی مونده اما هیچ خبر رسمی از بازی هایی که قراره فری بشند نیست !

شایعه
بازی های رایگان فوریه 2014 ریجن دو:

Dynasty Warriors Next و Modnation Racers

منبع

اه :( من پلاس ندارم ولی خیلی از Dynasty Warriors Next خوشم میاد بخصوص بعد از بازی با دموش. میخواستم فیزیکیشو یگیرم....یا شاید بخاطر این بازی پلاس گرفتم :)

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من تازه ویتا گرفتم . پلاس داره ولی یک هفته از پلاسش باقی مونده و در حال دانلود uncharted هستم ایا اگه پلاس تموم شه میتونم uncharted رو بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر