Playstation Plus | PS Vita

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
شما برای اینکه عضو psn بشی که به صورت رایگان یه حساب کاربری در سایت پلی استیشن درست میکنی .
برای ریختن پول هم باید بری psn card بخری که مثل کارت شارز هست و یه کدی وارد میکنی و به اندازش دلار تو حساب کاربریت دریافت میکنی و با حسابت بازی میخری.
اگه می خوای عضو پلاس بشی که باز به دو صورت هست
1.کارت psn plus بخری و وارد اکانتت کنی
2. با همون حسابت که توش قبلا پول رختی از طریق psn عضویت پلاس رو بخری که قیمتا به شرح زیره
عضویت 1 ماهه 9.99 دلار
3 ماهه 17.99 دلار
1 ساله 49.99 دلار
اینا مال اکانت رجین 1 یا امریکا هست:)
پلاس برا چیه؟برای بازی خریدن حتما باید عضو پلاس باشی؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
پلاس برا چیه؟برای بازی خریدن حتما باید عضو پلاس باشی؟
پلاس یه جور عضویت ویزه هست شما با پرداخت مبلغی که تو صفحه ی قبلی بهش اشاره کردم عضو پلاس میشی در عوض چندتا بازی مثل انچارتد وغیره رو به صورت مجانی دانلود میکنی و تا پایان عضویت پلاست ازش استفاده میکنی در حال حاضر 7 تا بازی برای اعضای پلاس امریکا به صورت مجانی در دسترس هست اینم اضافه کنم که کاربران پلاس از مضایای دیگری مثل تست نسخه ی ازمایشی بازی ها و تخفیف در خرید برخی از بازی ها بحره مند میشن:)

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
توی تخفیف های اخیر استور US بابت تعطیلات و ... ، Dragon Crown و Spelunky کاهش قیمت خیلی خوبی داشتن،مخصوصا Spelunky که برای پلاس حدود 4 دلار شده و واقعا ارزشمند هست برای کسی که به این سبک بازی علاقه مند هست.
US با کاهش قیمت ریمن افسانه ها و Spelunky بد حال داد....

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
امیدی هست پرسونا 4 برای ریجن 2 تخفیف بخوره یا مجانی بشه ؟

42765992294260359108.jpg

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
plus یکساله شده بود 39.99 ولی الان دوباره برگشته همون 49.99 متاسفانه. چقدر زود دیر میشه!

- - -ویرایش - - -

بازیای پلاس ژانویه ریجن 2

دوتا اولی پلی3
دوتا دومی ویتا
آخری پلی4

از کجا میشه لیست بازیهایی رو که میاد یا الان با تخفیف خورده با قیمتشون یکجا دید؟ میدونم تک تک ببینم ولی لیست گونه هست؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,829
نام
مرتضی
plus یکساله شده بود 39.99 ولی الان دوباره برگشته همون 49.99 متاسفانه. چقدر زود دیر میشه!

- - -ویرایش - - -

از کجا میشه لیست بازیهایی رو که میاد یا الان با تخفیف خورده با قیمتشون یکجا دید؟ میدونم تک تک ببینم ولی لیست گونه هست؟
PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
میخوام یک اکانت us جدید بسازم. اینکار با pc شدنیه درسته؟ باید از چیز پی ان آمریکا استفاده کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

اینم یادم رفت: Creditcard های کشورهای دیگه رو میتونم اونوقت تو استورش استفاده کنم؟

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
پلاس یه جور عضویت ویزه هست شما با پرداخت مبلغی که تو صفحه ی قبلی بهش اشاره کردم عضو پلاس میشی در عوض چندتا بازی مثل انچارتد وغیره رو به صورت مجانی دانلود میکنی و تا پایان عضویت پلاست ازش استفاده میکنی در حال حاضر 7 تا بازی برای اعضای پلاس امریکا به صورت مجانی در دسترس هست اینم اضافه کنم که کاربران پلاس از مضایای دیگری مثل تست نسخه ی ازمایشی بازی ها و تخفیف در خرید برخی از بازی ها بحره مند میشن:)

خوب من الان 3 ماه اش رو میگیرم و فقط توی این 3 ماه میتونم رایگانها را بگیرم ولی هرچی بگیرم لایسنسش میره تو اکانتم دیگه درسته؟ بعد از 3 ماه که باطل نمیشه؟ و اگر اپدیتی واسه ان برنامه ها بیاد میتونم رایگان باز بگیرم؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خوب من الان 3 ماه اش رو میگیرم و فقط توی این 3 ماه میتونم رایگانها را بگیرم ولی هرچی بگیرم لایسنسش میره تو اکانتم دیگه درسته؟ بعد از 3 ماه که باطل نمیشه؟ و اگر اپدیتی واسه ان برنامه ها بیاد میتونم رایگان باز بگیرم؟

ببین دوست من:)
شما تو این سه ماه هر بازی که رایگان بشه رو میتونی دانلود کنی و ازش استفاده کنی ولی بعد از این که عضویت پلاست تمام شد دیگه نمی تونی بازی کنی . نگران بازی های مجانی شده نباش اگه در مدت عضویتت دانلودشون کنی میرن تو لیست دانلود هات که در این صورت اگه بازم عضو پلاس شدی اون بازی هایی که قبلا به صورت مجانی دانلود کردی رو میتونی باز هم دانلود کنی و بازی کنی:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میخوام یک اکانت us جدید بسازم. اینکار با pc شدنیه درسته؟ باید از چیز پی ان آمریکا استفاده کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

اینم یادم رفت: Creditcard های کشورهای دیگه رو میتونم اونوقت تو استورش استفاده کنم؟
دادن اطلاعات Credit Card اجباری نیست .
دادن اطلاعات مهمه مثل Credit card به صورت الکی گاها باعث بن شدن اکانت هم شده !
PC شدنیه ! میری سایته PSN و Sign Up رو میزنی و اطلاعات مربوطه رو وارد میکنه
باد داشته باش اطلاعاتی مثل تاریخ تولد بسیار مهم هست.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
در ادامه ی حرف ارمان منم اضافه کنم که با خود ویتا هم میشه ساخت من برای خودم و دوستم دوتا اکانت us به راحتی ساختم فقط بعد از اینکه مراحل زدن پسورد و ایمیل تمام شد اونجا که به قسمت پر کردن کد پستی و اینا رسیدی پایین صفحه یه گزینه هست که نوشته skip اونو که بزنی دیگه نمی خواد که کد پستی رو وارد کنی.
موفق باشی:)

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
سلام میگم واسه بازی آنلاین Ps4حالاهربازی حتما بایدازین کارت ها داشت؟میشه توضیح کامل بدید چون اکانتوکه رایگان ساختیم . اماواسه multiبازی کردن داستانش چه جوریاست؟؟؟#:-s
بایدپلاس بگیرم واسه آنلاین یا از این

PSN Card 10$

بعداینکه بازی آنلاین کنیم ازشارژکم میشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر