PlayStation Plus

nvd127

کاربر سایت
Dec 27, 2015
1
با سلام
بچه ها پسورد psn من عوض شده و وقتی change password رو میزنم یه لینک به ایمیلم میزنه و وقتی به اون لینک میرم و تاریخ تولدم رو میزنم که change کنه این ارور رو میده:

An error occurred while changing the password. If the problem persists, please contact Customer Services.

در ضمن وقتی از pc خودم change password رو میزدم که لینک رو به ایمیلم ارسال کنه هم این ارور رو میداد ،منم از کنسول change password رو زدم ولی مرحله ی بعد که مجبورم با pc بزنم این ارور رو میده
با چند تا نت دیگه هم امتحان کردم بازم این ارور رو میده

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
دوستان یه نسخه از LBP3 هست تو استور تخفیف خورده شده شده 14 که تمام پکای مارول توش هست ارزش داره اینو بگیرم یا همون نسخه معمولی 8 دلاری رو بخرم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان این flash sale ادامه داره بازم؟
یعنی سری جدیدم داره ؟
یا بعد ۲۸ ام کلا تمومه؟

Sent from my iPad using Tapatalk

شايد تخفيف هاي جديد اعلام كنن ( كه فكر نمي كنم ) ولي flash sale ديگه 28 ام تموم ميشه يعني اگر بازي خاصي توي FS مي بينيد شايد اگر تخفيف ديگه اي دفعه بعد هم باشه ديگه بازي حضور نداشته باشه

راستی دوستان تخفیف های روز های اول سال میلادی هم داریم؟؟؟

معلوم نيست
اونور هم كه فعلاً تعطيله و بلاگ ها به روز رساني نشدن ولي شايد برن ديگه براي تخفيف هاي بهاره
واقعاً چيزي هم نمونده تخفيف نزده باشن !

دوستان یه نسخه از LBP3 هست تو استور تخفیف خورده شده شده 14 که تمام پکای مارول توش هست ارزش داره اینو بگیرم یا همون نسخه معمولی 8 دلاری رو بخرم

شما اينو كجا ديدي :| ميشه لينك بدي ؟

من چند دقيقه فقط داشتم فحش ميدادم سوني كه چر همزمان تخفيف روي دوتا نسخه هاش ندادن و من به جاي 14 دلار و نسخه فول مارول رفتم 8 دلار و خود بازي روخريدم
هر چي توي استور US و UK رو گشتم همچين چيزي اصلاً نبود !
نسخه فول مارول 60 دلار

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
کلا معترضی ها :| آخه چرا تخفیف ها بده؟! الان ما استاروارز گرفتیم 40 دلار که قیمت خیلی خوبیه با توجه به اینکه 2 ماه ایناست بازی اومده. یا مثلا Taken King رو داره میده 30 دلار. بده این؟ و خیلی عناوین دیگه. قرار نیست که هر چی مثلا شما دلتون میخواد رو با قیمتی که شما مد نظر داری بهتون بدن :biggrin1:
نه بابا معترض کجا بود دیگه
شما مطلب منو کامل نخوندی یا احتمالا اینقدر از خرید استار وارز ذوق زده هستی که متوجه منظور من نشدی:d
من گفتم تخفیفهایی که در ماههای قبل تحت عناوین Flash Sale یا Black Friday دیده بودیم به مراتب چرب و چیلی تر از این تخفیفهای پفکی هالیدی بود
بطور مثال در بلک فرایدی خیلی از بازیهای روز رو داشت با قیمت 35 دلار میداد یعنی خیلی کمتر از همین 40 دلاری که شما ازش نام بردی تازه همین استار وارزی که گفتی تو تخفیفهای فلش سیل هست و نه هالیدی;)
یا در تخفیفهای Flash Sale خیلی از بازیهای خوب مثل ریمن یا موتور تریال با تخفیف 60 درصدی به فروش رفتند
در ضمن اگر دقت کرده باشی تخفیفهای هالیدی نهایت 20 تا 40 درصد هست و بیشترش هم 10 درصد هست ولی تخفیفهای فلش سیل یا بلک فرایدی تا 80 درصد هم بود
تازه بازیهایی که در اون مقاطع تخفیف خورده بود بازیهای به مراتب درجه یک تری از بازیهایی هست که الان میبینیم
آخه این بازیهایی که تخفیف خورده هم شد بازی؟;)
هر وقت بازیهای درجه یک مثل فیفا یا ساکر تخفیف 60 درصدی خورد میشه گفت تخفیف خوب
به هر حال امیدواریم در هفته اخر حداقل شاهد یه تخفیف خوب باشیم با یه بازی بدرد بخور و نه از این بازیهای زیر 6 سال:d

آخرین ویرایش:

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23

من چند دقيقه فقط داشتم فحش ميدادم سوني كه چر همزمان تخفيف روي دوتا نسخه هاش ندادن و من به جاي 14 دلار و نسخه فول مارول رفتم 8 دلار و خود بازي روخريدم
نسخه فول مارول 60 دلار

آقا من اشتباه کردم این 14 دلار بازی اصلی توش نیست فقط پکای ماروله البته اینجوری با بازی اصلی جمعا میشه 22 دلار که خیلی بهتر از اون پک 60 دلاری هست
https://store.playstation.com/#!/en-us/games/addons/lbp-3-marvel-dlc-super-pack/cid=UP9000-CUSA00473_00-LPB3MARVELDLCBUN

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بطور مثال در بلک فرایدی خیلی از بازیهای روز رو داشت با قیمت 35 دلار میداد یعنی خیلی کمتر از همین 40 دلاری که شما ازش نام بردی تازه همین استار وارزی که گفتی تو تخفیفهای فلش سیل هست و نه هالیدی;)
استار وارز توی هالیدی هفته 2 بود واینجا دوباره توی فلش سیل اضافه کردن. من خودم دو هفته پیش خریدم :|

کامل هم نوشته هاتون رو خونده بودم الانم خوندم بازم سر حرفم هستم. قرار نیست همیشه تخفیف های خفن و 80% ـی بزنن. یه موقع خوب میشه یه موقع مطلوب میشه یه موقع اصلا نمیصرفه.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شايد تخفيف هاي جديد اعلام كنن ( كه فكر نمي كنم ) ولي flash sale ديگه 28 ام تموم ميشه يعني اگر بازي خاصي توي FS مي بينيد شايد اگر تخفيف ديگه اي دفعه بعد هم باشه ديگه بازي حضور نداشته باشه

معلوم نيست
اونور هم كه فعلاً تعطيله و بلاگ ها به روز رساني نشدن ولي شايد برن ديگه براي تخفيف هاي بهاره
واقعاً چيزي هم نمونده تخفيف نزده باشن !

نسخه فول مارول 60 دلار
نسخه کنسول ویتاست اون

- - -ویرایش - - -

نسخه کنسول ویتاست اون

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
امروز هم تخفیفای جدید خیلی خوبی برای ps4 اومده ....

سونی که ویتا رو انداخته سطل اشغال حتی تو تخفیف هاش ... تیراوی و اکیبا استریپ رو برای ps4 تخفیف زده .. برای برای ویتا .. ده تا بازی اشغالی ps1 رو داده ... حداقل نکرده یه فاینال فانتزی .. رزیدنت یا سیفون ***** بندازه داخلش .. بازی psp که هیچی...

شطرنج ps1 خخخخخ

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
دو تا بازی مجانی پلاس برای ژانویه هنوز مشخص نشدن؟ :(

بعضی سایتا نوشتن Grim Fandango و Hardware Rivals ، البته هنوز تایید رسمی نشده.
GF : شبیه Broken Age و Walking Dead
HR : شبیه World of Tanks و Twisted Metal

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر