PlayStation Plus

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
بچه ها یک سوال
در اون مدت که کیلزون مفتی شده بود من یک اکانت ژاپن درست کردم(مرده شور این زبان چینی را ببرند)بعد کیلزون پیدا کردم و بعد روی دانلود کلیک کردم که خود بازی با آبدیتش رفت تو قسمت نوتیفیکیشن_دانلود،من اون را قطع کردم که سر فرصت دانلود کنم
یکی از بچه ها داخل همین فروم گفته بود که نباید موقع دانلود بازی کیلزون توقف بخوره و باید پشت سرهم دانلود کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد،من هم از تو قسمت دانلودم اونا را پاک کردم که سر وقت پشت سرهم دانلود کنم
حالا دیشب که رفتم که دانلودش کنم اصلا داخل لابرری من نبود و تو خود استور هم پولی بود
الان من باید چیکار کنم

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بچه ها یک سوال
در اون مدت که کیلزون مفتی شده بود من یک اکانت ژاپن درست کردم(مرده شور این زبان چینی را ببرند)بعد کیلزون پیدا کردم و بعد روی دانلود کلیک کردم که خود بازی با آبدیتش رفت تو قسمت نوتیفیکیشن_دانلود،من اون را قطع کردم که سر فرصت دانلود کنم
یکی از بچه ها داخل همین فروم گفته بود که نباید موقع دانلود بازی کیلزون توقف بخوره و باید پشت سرهم دانلود کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد،من هم از تو قسمت دانلودم اونا را پاک کردم که سر وقت پشت سرهم دانلود کنم
حالا دیشب که رفتم که دانلودش کنم اصلا داخل لابرری من نبود و تو خود استور هم پولی بود
الان من باید چیکار کنم
رفیق مهلتش تمام شد و الان هیچ راهی نداری جز خریدش

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
یه سوال ، اگر یکی رو پیدا کنم با همین پروفایل ژاپنی Killzone رو گرفته باشه ، میتونم پروفایل رو دانلود کنم بعد روی کنسولم اکتیوش کنم ، و بازی اجرا کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال ، اگر یکی رو پیدا کنم با همین پروفایل ژاپنی Killzone رو گرفته باشه ، میتونم پروفایل رو دانلود کنم بعد روی کنسولم اکتیوش کنم ، و بازی اجرا کنم؟
مشکلی نداره بازی کردنش منتهی هر اکانت فقط یک بار primary میشه و روی دو دستگاه هم فعال میشه.

مگه وقتی بازی یا دمویی را دانلود میکنیم به صورت اتوماتیک وارد لیبرری نمیشه
توی library اکانت مروبطه ( که بازی خریداری شده یا گرفته شده ) اد میشه نه برای هر اکانتی
شما برای اینکه از این بازی استفاده کنی دوباره باید برای اکانتی که KZ توی Library ایش هست پلاس بخری

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
مگه وقتی بازی یا دمویی را دانلود میکنیم به صورت اتوماتیک وارد لیبرری نمیشه
به شرطی که اکانت پلاس داشته باشی و اکانتت مال همون ریجنی باشی که تو استورش بازی فری شده

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
ff722a040408cb83be4afd61919c5e0e.jpg

The Swapper
رو از دست ندین فوقالعادست

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
کلا خیر . با هر اکانت بازی پلاس گرفتی با همونم باید تمدید بشه .
دز کمال ناباوری الان اکانت آمریکام پلاس نداره ولی با برزیل پلاس مجانی first light را دارم رو اکانت آمریکام بازی میکنم.

PSN چقدر ترافیک اینترنت میبره ، ساده بگم برای یه بازیی مثل CoD اگر هاست نباشی ساعتی چقدر میبره ؟
بله...
واسه پلاسه؟؟

PSN چقدر ترافیک اینترنت میبره ، ساده بگم برای یه بازیی مثل CoD اگر هاست نباشی ساعتی چقدر میبره ؟
نفهميدم ولی اگه منظورت باز cod هست آنلاینش خیلی کم حجم کم میکنه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر