PlayStation Move

• Thread starter Thread starter Astiak
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نام خدا
دوستان دیروز یه موو گرفتم ولیی نمیدونم چرا شارژ شدنش خیلی بیشتر از دسته طول میکشه میخواستم بدونم برای شما هم به همین صورت هست(دیروز اون مووی رو که اول گرفته بودم به فروشنده دادم و یکی دیگه گرفتم ولی این یکی هم شارژ شدنش مثل قبله و خیلی طول میکشه نمیدونم شاید مثل موبایل شارژ اولیه دارند لطفا راهنمایی کنید)

من هم همین مشکل ( البته نمیشه گفت مشکل ) رو دارم خیلی طول می کشه شارژ شه
help us
ببین دو دوست عزیز شارژ اولی خیلی مهم وقتی موها را خریدیت باید 8ساعت توی شارژ اولی باشه و بعدم دیگه نمیخواد 8 ساعت بذارید اگر اینکار را نکنید عمر باطریش خیلی کم میشه و زودتر ار موعود تمام میشه عمرش

بچه ها یه راهنمایی میکنید برای خرید اولیه MOVE
میخوام Move بگیرم اما موندم یه پک بگیرم + اضافه یه Navigation یا .. یه MOVE اضافه دیگه و Navigation>!!!!
اگه نخوام 2نفره بازی کنم بازم به یه MOVE دیگه هم نیاز دارم؟!!!
کلا چندتا و چه جوریاس یه توضیح میدین؟
برای هر دست یکی باید داشته باشم!!
یعنی 2نفره بخوام بازی کنم 4تا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من دیشب یه پک خریدم،اسم پکش رو نمی دونم چیه،همون که یه موو و یه دوربین داخلش هست،و یه بازی Sport Champions رو هم جدا خریدم
میشه گفت فوق العادست>:d< هیچی نمی تونم راجع بهش بگم،این بازی هم که گرفتم حرف نداره،مخصوصا پینگ پونگ
دقتش خیلی بالاست،فکر نمی کردم انقدر دقیق و بدون تاخیر باشه
به نظر من همه باید یکی داشته باشن

دوستان من دیروز نشستم با دوستم با دو نا موو پینگ پونگ بازی کردم
برا موو متاسف شدم واقعا بد بود خودتو می کشتی هم نمی تونستی به اون لذتی که از بازی تک نفره می کنی برسی
ولی بازی والیبال ساحلیش عالی بود
فقط یکم فضای زیادی می خواد
وقت نشد بقیه بازی هارو دو نفره بازی کنم

دوستان من دیروز نشستم با دوستم با دو نا موو پینگ پونگ بازی کردم
برا موو متاسف شدم واقعا بد بود خودتو می کشتی هم نمی تونستی به اون لذتی که از بازی تک نفره می کنی برسی
ولی بازی والیبال ساحلیش عالی بود
فقط یکم فضای زیادی می خواد
وقت نشد بقیه بازی هارو دو نفره بازی کنم
خوب کالیبره نکرده بودی عزیز دیگه ...
من چهار نفره هم بدون مشکل بازی کردم
هرچند که آخرش دعوامون شد ... :d

به نام خدا
دوستان top spin 4 هم خیلی عالیه البته من نویگیشن ندارم از دسته به عنوان نویگیشن استفاده میکنم

بچه ها ببخشیدا من میخواهم موو بخرم اول این که موو شوک هم داره مثل دسته؟ و این شارجره ارزش خریدن داره؟ واین که با توجه به پولش پیشنهاد میکنین navigation هم بگیرم یا دسته رو بگیرم دست چپ؟

دوستان من رو اگه میشه راهنمائی کنید.هیچی نمیدونم
موو چه بسته بندی ها و پک هائی داره؟چه فرقی دارن؟قیمتشون چند هست؟
واسه یک نفره بازی کردن و یا دو نفره بازی کردن چه چیزهائی مورد نیاز هست؟
تو فضای کم (مثل اتاق خواب) هم میشه بازی کرد یا فضای زیاد مورد نیاز هست؟
بازی رقص و کلا بازیهائی که احتیاج به حرکت زیاد داشته باشن چی داره و آیا به خوبی kinect هست در این زمینه؟
یه سوال خیلی مسخره دیگه : با کنسول هک شده سازگار هست دیگه ، نه؟ :D

درود
یه سوال ! move و navigation باید از یه ریجن باشن حتمن ؟ من move رو ریجن ژاپن گرفتم ، navigation هم باید ژاپن بگیرم ؟

با سپاس

Back