PlayStation Move

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
دوستان من رو اگه میشه راهنمائی کنید.هیچی نمیدونم موو چه بسته بندی ها و پک هائی داره؟چه فرقی دارن؟قیمتشون چند هست؟ واسه یک نفره بازی کردن و یا دو نفره بازی کردن چه چیزهائی مورد نیاز هست؟ تو فضای کم (مثل اتاق خواب) هم میشه بازی کرد یا فضای زیاد مورد نیاز هست؟ بازی رقص و کلا بازیهائی که احتیاج به حرکت زیاد داشته باشن چی داره و آیا به خوبی kinect هست در این زمینه؟ یه سوال خیلی مسخره دیگه : با کنسول هک شده سازگار هست دیگه ، نه؟ :D
امیر جان .. موو دو نوع داره .. با بازی اصل بدون بازی اصل .. قیمت از 85 تا 120 ببین بازیها فرق دارن مثلا من اسپورت رو بازی کردم توی تنیس هر نفر یه موو میخواست ولی توی مثلا والیبال و اینا هر نفر دوتا موو داشته باشه دقیقتر عمل میکنه فضا فاصله 2.5 باید حتما داشته باشی .. ولی خب نزدیکم بری جواب میده کلا مثل کینکت خر نمیشه. بازیهارو لیستشو سرچ کن امیر دیه و .. از کینکت دقیق تره.. خیلی دقیق تره.. اللخصوص تنیس بازی کردم .. بدجور حال داد .. کیکنت . به این دقت نبود . آره .. کنسول هک شده بازیهاش باید براش بیان دیگه .

retnecizab

کاربر سایت
Dec 26, 2011
17
به نام خدا سلام دوستان بنده یک موو دست دو از یکی گرفتم وقتی دکمه ی روشن خاموش اش رو میزنم ... موقع خاموش کردن همونجا که موو کنترل ستینگز هم میاد که باید انتخاب کنی دسته شماره چند باشه چپ و راست که نداره اما بالا و پایین هم نمیشه نوی گیشن نو هم خریدم با اون نمیشه یعنی نویگیشنه میشه اما اون نمیشه متوجه منظورم شدید ؟ میخوام ببینم طبیعی است یا موو ه خرابه ؟!

retnecizab

کاربر سایت
Dec 26, 2011
17
به نام خدا سلام دوستان بنده یک موو دست دو از یکی گرفتم وقتی دکمه ی روشن خاموش اش رو میزنم ... موقع خاموش کردن همونجا که موو کنترل ستینگز هم میاد که باید انتخاب کنی دسته شماره چند باشه چپ و راست که نداره اما بالا و پایین هم نمیشه نوی گیشن نو هم خریدم با اون نمیشه یعنی نویگیشنه میشه اما اون نمیشه متوجه منظورم شدید ؟ میخوام ببینم طبیعی است یا موو ه خرابه ؟!

بچه ها منتظر جوابم...

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
احیانا شما دکمه T رو نگه می دارید دیگه ؟؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
بابا این move من یک مدتی هست سریع باطی خالی میکنه علتش چیه ؟

شما موو رو بد شارژ کردی حتما سری اول....
الان بعد از چند ساعت خالی میکنه؟

---------- نوشته در 11:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

یکی به من بگه چرا اسم PES2012 توی لیست بازیهای موو هست..؟
PlayStation®Move Games – PlayStation®Move Required and Compatible Game Info

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
سلام میشه چند تا بازیه ورزشی از موو و رقص معرفی کنید؟ لطفا بهترین هارو بگید. البته برای ۳.۵۵ و هک شده میخوام. اگر بازی هم هست که دو تا موو میخواد لطفا بگید.

یه بازیم اگگر باشه که حرکاتش زیاد باشه عرق کنم خیلی خوبه:d بازیه جنگی:d هم اگر هست ممنون میشم بگید. منتظرم. با تشکر:d

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
سلام میشه چند تا بازیه ورزشی از موو و رقص معرفی کنید؟ لطفا بهترین هارو بگید. البته برای ۳.۵۵ و هک شده میخوام. اگر بازی هم هست که دو تا موو میخواد لطفا بگید.

یه بازیم اگگر باشه که حرکاتش زیاد باشه عرق کنم خیلی خوبه:d بازیه جنگی:d هم اگر هست ممنون میشم بگید. منتظرم. با تشکر:d

آقا ما لایک نخواستیم جواب سوالامون رو بدید:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا ما لایک نخواستیم جواب سوالامون رو بدید:d

اخه من عادت دارم لایک یزنم ولی دو بازی هست یکی کیل زون 3 که جنگی و اون یکی هم اویل 5 نسخه طلایش که اینها جنگی هستند و میتونی با مو بازی کنی

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
اخه من عادت دارم لایک یزنم ولی دو بازی هست یکی کیل زون 3 که جنگی و اون یکی هم اویل 5 نسخه طلایش که اینها جنگی هستند و میتونی با مو بازی کنی

آقا دستت درد نکنه. فقط یه بازی رقص و ورزشیه توپ رو بهم معرفی میکنی؟‌؟‌؟‌؟

با تشکر.........

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
آقا دستت درد نکنه. فقط یه بازی رقص و ورزشیه توپ رو بهم معرفی میکنی؟‌؟‌؟‌؟

با تشکر.........

سلام
Dance Dance Revolution New Move
Dance Its your stage
Dance on Broadway
Michael Jackson The Experience
تا اونجای که میدونستم این چندتا فقط هک شدن خود منم شخصا اینارو بازی نکردم!!!

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم

جدیدا عشق لایک گرفتته حسین ها ! :d

بچه ها کسی میتونه یه لیست از بازیهاش که برای cfw 3.55 هک شده بده؟

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

سلام
Dance Dance Revolution New Move
Dance Its your stage
Dance on Broadway
Michael Jackson The Experience
تا اونجای که میدونستم این چندتا فقط هک شدن خود منم شخصا اینارو بازی نکردم!!!

برای cfw 3.55 هک شدن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر