PlayStation Move

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
سلام من یه جا پیدا کردم همون پکی که یک move و play station eye داره با یک disk که demo بازی داره قیمتش 105 تومن خواستم بپرسم خوبه بعد شما جای ارزون تر سراغ داریدد و از این play station move خودش تنها پک نه جدا جایی نداره لطفا بگید چند جاشم تو پیام خصوصی همینطور navigation controller رو بگید مر30 ممنون;)
خوب میگه ، قیمتش دلاریش نزدیک 90 تومنه.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز تورو خدا یکی به ما هم کمک کنه و بگه کدوم مدلشو بگیرم بعضی از این پک ها بازیهم داخلش داره من نمیدونم کدوماشو بگیرم که بازیش از همه بهتر باشه :-s

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان عزیز تورو خدا یکی به ما هم کمک کنه و بگه کدوم مدلشو بگیرم بعضی از این پک ها بازیهم داخلش داره من نمیدونم کدوماشو بگیرم که بازیش از همه بهتر باشه :-s
یه پک اصلی داره تا اونجایی که من میدونم که یه BD توش هست به نام Starter Pack این BD دارای 9تا دمو هست که به MOVE مربوط میشه توی پکش هم به جز این BD به دسته MOVE و یه PSEye و دفترچه هاش هست !

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
آخرین ویرایش:

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523

اگر دوربینش را نداری استارت پکش را بگیر و بازیها دمو است

کجاش ؟
کدومو؟!

من خودم از بچه ها گرفتم + نت !
190 پایین تر قیمت بود!

شارژر موو
میگم یعنی باید یه پایه برای شارژ اینا بگیریم ؟!

عکسی از وسائدل داخل Playstation MOVE

پایه برای شارژ اجباری نیست یک خوبی که داره لازم نیست با usb ps3 شارژش کنی

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
آقایون اساتید! سلام! ببینم اینم که مثه خود دسگا و بلوریا...رجیون رجیونه...الانم توی بازار مطابق معمول جملگی رجیون سه موجود دارن که بیشتر روش بخورن...حالا ما اگه به اجبار همینو بخریم...عب میب نداره ینی؟
من پک Included رو 150 قیمت گرفتم که با ناویگیتور میشه 200...بازی کونگ فوو ریدر هم توش هس با یه بلوری دمو...بخرم؟نخرم...نظر شما چی باشه اون وخ؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
آقایون اساتید! سلام! ببینم اینم که مثه خود دسگا و بلوریا...رجیون رجیونه...الانم توی بازار مطابق معمول جملگی رجیون سه موجود دارن که بیشتر روش بخورن...حالا ما اگه به اجبار همینو بخریم...عب میب نداره ینی؟
من پک Included رو 150 قیمت گرفتم که با ناویگیتور میشه 200...بازی کونگ فوو ریدر هم توش هس با یه بلوری دمو...بخرم؟نخرم...نظر شما چی باشه اون وخ؟
یعنی چی !!
اینم PAL NTSC اینجور چیزا داره؟!

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
یعنی چی !!
اینم PAL NTSC اینجور چیزا داره؟!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bnc جان ینی زمان مام که عضو جدید بودیم همین شکلی بود
من اونجا نوشتم رجیون...پال و انی اس سی رو تو از کجا درآوردی آخه داداش من؟
آقا یکی بیاد جواب منو بده جان عزیزتون...موندم توی توپخونه ها (دونخطه دی)

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bnc جان ینی زمان مام که عضو جدید بودیم همین شکلی بود
من اونجا نوشتم رجیون...پال و انی اس سی رو تو از کجا درآوردی آخه داداش من؟
آقا یکی بیاد جواب منو بده جان عزیزتون...موندم توی توپخونه ها (دونخطه دی)
اهه! راس میگی منم موندم :D
نمیشه پست و DELETE کرد !؟ شبیه اسپام شده!!

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
دیروز تو توبخونه دوتا مغازه کنار هم اورده بودند یکی میگفت 170 یکی دیگه 185 (مغازه باریک کنار باساژ):((در ضمن بک موو با دوربین و بازی Kunf fu Rider بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر