PlayStation Move

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
سلام

کسی خبر نداره Move با رنگ سفید هم عرضه می شه یا نه ؟ یعنی سونی برای مایی که کنسول سفید رنگشو خریدیم فکری نکرده !!؟ پس غلط کرده کنسول سفید داده بیرون :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستانی که بازی SC رو تست کردن یک سوال داشتم ازشون. آیا بازی هایی مثل تیرکمان که نشون میدادن با دو تا move طرف داره انجام میده رو میشه با یکدونه انجام داد یا نه؟

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
دوستانی که بازی SC رو تست کردن یک سوال داشتم ازشون. آیا بازی هایی مثل تیرکمان که نشون میدادن با دو تا move طرف داره انجام میده رو میشه با یکدونه انجام داد یا نه؟

آره برهان جان همه ورزش هاش رو میشه با یدونه بازی کرد ولی با 2 تا یه حال دیگه ای داره:d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

سلام و علیکم...........مثل اینکه برای تیرکمان باید 2 تا کنترلر داشته باشید...........
http://www.ps3blog.net/2010/09/20/playstation-move-sports-champions-impressions/

Too bad that for Archery you need TWO move controllers. :(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببینم این MOVE شُک هم داره ؟! :D
آره شک هم داره:d ویبره هم داره:dlol

آره برهان جان همه ورزش هاش رو میشه با یدونه بازی کرد ولی با 2 تا یه حال دیگه ای داره:d
سلام و علیکم...........مثل اینکه برای تیرکمان باید 2 تا کنترلر داشته باشید...........
http://www.ps3blog.net/2010/09/20/playstation-move-sports-champions-impressions/

Too bad that for Archery you need TWO move controllers. :(
الان حرف کی درسته؟:d تو خودت تست کردی سامان جان؟ اگه تست کردی و میشه که پس حتما میشه دیگه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
resume نداره ؟ اگه هنگام دانلود برق بره باید از اول dl کرد ؟:-/
نه اگه به صورت patch باشه این قابلیت رو نداره. البته اگر اکانت plus رو داشته باشی می تونی از قابلیت automatic download استفاده کنی و به صورت تیکه تیکه دانلودش کنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

الان اون دوست همیشه در صحنه میاد میگه چقدر تبلیغ این plus رو میکنی:))

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خیلی ببخشید که اینو میگم چون یه سری ها خوششون نمیاد تو این تاپیک از این سوالات بپرسم !
الان قیمتش تو تهران چقده ؟!

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
سلام

کسی خبر نداره Move با رنگ سفید هم عرضه می شه یا نه ؟ یعنی سونی برای مایی که کنسول سفید رنگشو خریدیم فکری نکرده !!؟ پس غلط کرده کنسول سفید داده بیرون :d

یادمه یه جا عکسشو دیده بودم :-?

شاید فیک بود !

اما امیدوار باش چون اسلیم هم یه سری داره سفید احتمالا میاد

ps3@xbox360

کاربر سایت
Sep 20, 2010
7
من فردا می خوام برم یه ps3 slim بگیرم از نوع کپی خور می خواستم بدونم که اگه دستگاه من کپی باشه بازی های که با ps move میشه بازی کردو میتونم بازی کنم یا نه اگر هم لازم باشه که اپدیت کنم میتونم اپدیت کنم یا نه و سوال اگر تو پکی که شما میگین ps eye هست و خود move و یک چیز دیگه هم بود که در برخی بازی ها استفاده میشد که میتونستی با ان هرکت کنی ان را هم تو خودش داره یا نه بعد اگر من برم یه move دیگه اضافه بگیرم اینها هم دوباره توش هست یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر