PlayStation Move

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان دقت کنند 2 تا پک هستش. یکی اسمش starter pack هست که توش move و ps eye و یک دیسک دمو هست. پک دیگه هم starter bundle هست که دقیقا مثل پک قبلی هست با این تفاوت که به جای دیسک دمو بازی Sport Champions توش قرار داره. برای خرید شارژ کننده move که جنبه زیبایی داره و مثل یک دستگاه هست و همین طور sub-controller هم جدا باید اقدام به خرید بکنید

• Like
Reactions: aidin0000

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دوستان دقت کنند 2 تا پک هستش. یکی اسمش starter pack هست که توش move و ps eye و یک دیسک دمو هست. پک دیگه هم starter bundle هست که دقیقا مثل پک قبلی هست با این تفاوت که به جای دیسک دمو بازی Sport Champions توش قرار داره. برای خرید شارژ کننده move که جنبه زیبایی داره و مثل یک دستگاه هست و همین طور sub-controller هم جدا باید اقدام به خرید بکنید

نه فقط SC نیست من kung fu rider و start party رو دیدم که خودمم SP دارم.
---
برا من بعضی اوقات قرمز میشه !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه فقط SC نیست من kung fu rider و start party رو دیدم که خودمم SP دارم.
---
برا من بعضی اوقات قرمز میشه !
ممکنه جاهای دیگه بازی های دیگه رو هم به انتخاب خودتون بهتون به جای SC بدن ولی پک اصلی این هست که من گفت چون این bundle تنها bundle رسمی بدون کنسول برای move هست که تو amazon یا سایت رسمی سونی هم فقط این پک رو مشاهده می کنید. البته من سایت رسمی uk رو دیدم و us رو ندیدم. ممکنه اونجا فرق بکنه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یک دلیلی داره که پستشون پاک میشه دوباره پست ندید. این برای بار آخر هست که میگم اینجا محل گرفتن آدرس و خرید و فروش و قیمت گرفتن و ... نیست. دفعه بعدی برخورد میشه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام بر دوستان
من میخوام چندسوال بپرسم مبنی بر اینکه الان این دسگته move با دستگاههایی که هک شدن کار میکنه با همینذفریمور ۳.۴۱
سوال دوم اینه که اگر کار میکنه با بازیهای کپی چطور
الان حدود قیمتش توی بتزتر چند هستش آیا بازیهای خوبی براش اومده یا نه
ممنون میشم پاسخ بدید

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام بر دوستان
من میخوام چندسوال بپرسم مبنی بر اینکه الان این دسگته move با دستگاههایی که هک شدن کار میکنه با همینذفریمور ۳.۴۱
سوال دوم اینه که اگر کار میکنه با بازیهای کپی چطور
الان حدود قیمتش توی بتزتر چند هستش آیا بازیهای خوبی براش اومده یا نه
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام.......اجرا شدن که تا اونجایی که میدونم بله اجرا میشن البته بازی هایی که تا الان و مخصوصش اومدن......ولی یه نکته هست و اونم اینه که برای مثال بازی یا بازی های دیگه ای مثله Eye pet که الان موجوده و به پچ نیاز داره تا بتونه از move پشتیبانی کنه....با توجه این سیستم هک و اینکه نمیشه پچ و ... رو به بازی اصلی اضافه کرد دچار مشکل میشه......اما میتونید نسخه های Move Edtion اونها رو دانلود کنید.......و در ضمن اگر سونی اپدیت های جدید فریموری برای تنظیمات و کارای جدیدی که میشه تو محیط xmb باهاش کرد رو اضافه کنه بازم اونایی که کنسول رو هک کردن فعلا نمیتونن ازش استفاده کنن.......
در کل بازی های بسیار خوبی براش میاد مثل کیلزون 3 .....لیتل 2 ..... وSocom 4 و.....
الان تو بازار هم قیمتش معلوم نیست چون به صورت انبوه وارد نشده و یه عده ادم کلاش و بی انصاف اونو با چندین برار قیمت به خورد مردم میدن........حتی جالبه این کار داره توسط شرکتهای معروفی که تو زمینه واردات بازی و وسایل جانبی انجام میشه صورت میگیره..........ولی در کل پک Starter که دوربین و موو و یه دیسک که 5-6 تا دمو توش هست رو میبایست حدود 100-90 بتونی بخری............بالاتر از این قیمت اصلا نمیصرفه.........:)

• Like
Reactions: mehdi keshvari

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی heavy rain & r e 5 رو update کرده ؟ من باید بدونم حجمش چقدر بوده
من دیشب تو store uk رفته بودم یک بخشی به اسم move اضافه شده بود که دمو، بازی ها و آپدیت مربوط به سازگاری با move بازی ها رو نوشته بود ولی چیزی از HR و RE نبود. البته HR یک دموی قابل بازی داشت. جالبه برای eye pet و یک بازی بولینگ تنها یک فایل 100kb باعث فعال شدن move میشد.

• Like
Reactions: SaDrA-HhH

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
قيمتش بالاتر90-100 تومن بيشتر اصلا به صرفه نيست
تو شيراز هم پرسيدم ميگن سفارش دادن هفته ديگه ميارن

• Like

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان یه چند تا سوال
اینکه شارژر move جنبه ظاهری دره یعنی چی ؟ جریانش چیه ؟ بعد آخه مگه میشه شارزر دستگاه تو پکش نباشه
به نظرتون کدوم پک بهتر هستش ؟ پک دمو یا SC ؟
دوستانی که هم وی دارن هم move کدومشون با حالتر بود در مجموع ؟

• Like

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان یه چند تا سوال
اینکه شارژر move جنبه ظاهری دره یعنی چی ؟ جریانش چیه ؟ بعد آخه مگه میشه شارزر دستگاه تو پکش نباشه
به نظرتون کدوم پک بهتر هستش ؟ پک دمو یا SC ؟
دوستانی که هم وی دارن هم move کدومشون با حالتر بود در مجموع ؟

اول اینکه منظور برهان از جنبه ظاهری به این معناست که نیاز مبرمی برای استفاده از اون ندارید و تنها با همون کابل iLink (برای شارژ دسته استفاده میکنید) هم میتونید کار شارژ رو انجام بدید..
مسلما با توجه به پولی که میخواید بدید پک SC.......البته اگه احیانا میخواین یه تجربه برای امتحان کردن بازی ها دیگه داشته باشید و امکان دانلود این دمو ها رو ندارید میتونید همون پک دمو رو بگیرید...که من به هیچ وجه توصیه نمیکنم......(چون مقدار زیادی از پولتون رو دور میریزید).....:)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
این بازی R.U.S.E. هم PSMOVE رو ساپورت میکنه ؟!
آخه وقتی رفتم تو دموش یه سری نکته برای استفاده کردن از MOVE نوشت :D

بله اتفاقا امتیازات خوبی هم بابت ساپورت موو گرفته........:) و از اولین بازیهای که با موو سازگارن.....:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من دیشب تو store uk رفته بودم یک بخشی به اسم move اضافه شده بود که دمو، بازی ها و آپدیت مربوط به سازگاری با move بازی ها رو نوشته بود ولی چیزی از HR و RE نبود. البته HR یک دموی قابل بازی داشت. جالبه برای eye pet و یک بازی بولینگ تنها یک فایل 100kb باعث فعال شدن move میشد.

Heavy Rain رو بذاری تو دستگاه خودش یه Patch حدود 1 گیگ دانلود میکنه که قابلیت Move رو به بازی اضافه میکنه. من الان دارم دانلود میکنم.

• Like
Reactions: FrankinG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر