PlayStation Move

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان مثل اینکه قرار 1-2 روز دیگه یک پک بیاد و توش PS eye و Move یک دمو هست. کسی می دونه قضیه این چی هست؟ اون پک sports champions رو جایی نمیاره؟

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
الان داشتم سرچ می کردم دیدم یه سایت اورده برای فروش!!
پک رو می ده 240 .موشن کنترلر 85 و ساب 45!:-/:-w
----
قیمت زده ولی موجودی نداره!!!!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من از اروپا قیمت کردم 50 یورو با ps eye و بدون اون 35 یورو
قیمت اروپا به چه درد ما می خوره؟
دو تا پک از این move موجود هست. یکی PS Eye با Move به قیمت 50$ و یکی دیگه با همین محتویات به همراه بازی Sport Champions به قیمت 100$. حالا این قضیه نمی دونم چی هست که اون پک 50$ رو با یک سری دمو می خوان بدن. این نمی دونم از کجا در اومده. اگه کسی می دونه بگه. مرسی

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
قیمت اروپا به چه درد ما می خوره؟
دو تا پک از این move موجود هست. یکی PS Eye با Move به قیمت 50$ و یکی دیگه با همین محتویات به همراه بازی Sport Champions به قیمت 100$. حالا این قضیه نمی دونم چی هست که اون پک 50$ رو با یک سری دمو می خوان بدن. این نمی دونم از کجا در اومده. اگه کسی می دونه بگه. مرسی
جناب فکر کنم اشتباه به عرضتون رسوندن:d
من آمازون رو گشتم ولی اصلا چنین پکی وجود نداشت...اگر هم شما یدونه Move(همون که توپ روشه) با یه ps eye بخواید بخرید میشه 50$ + 32$ = 82$...(Navigation که 30$ـه رو حساب نکردم) با اون میشه 112 $

PS EYE
Navigation Controller
PS MOVE
-------------------------------------
به نظرم تهیه کردن move در حال حاضر کار عاقلانه ای نیست
1- به فروشندگان خیلی خوش میگذره
2- بازی درست و حسابی برای اون موجود نیست(البته HR و RE5 و..هستند ولی...)

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جناب فکر کنم اشتباه به عرضتون رسوندن:d
من آمازون رو گشتم ولی اصلا چنین پکی وجود نداشت...اگر هم شما یدونه Move(همون که توپ روشه) با یه ps eye بخواید بخرید میشه 50$ + 32$ = 82$...(Navigation که 30$ـه رو حساب نکردم) با اون میشه 112 $

PS EYE
Navigation Controller
PS MOVE
-------------------------------------
به نظرم تهیه کردن move در حال حاضر کار عاقلانه ای نیست
1- به فروشندگان خیلی خوش میگذره
2- بازی درست و حسابی برای اون موجود نیست(البته HR و RE5 و..هستند ولی...)
نه جناب اشتباه به عرض شما رسوندن:d
sub controller که بحثش جداست. کلا باید جدا بخری و رو هیچ پکی نیست. من این دو تا لینک رو الان گشتم و پیدا کردم.

1

2

در مورد خرید هم اصلا حرفتون رو قبول ندارم. وقتی یک فروشنده پک 100$ به من 120 تومن بده میشه خوش گذشتن به اون فروشنده؟ به نظر من این طور نیست.
بازی هم میاد کم کم نگران نباشید:d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
یه نکته رو من جا داره اینجا بگم که کسایی مثل خودم نمیدونستن مطلع بشن.......تو بلاگ Playstation اعلام شده که اون دسته از بازی ها قدیمی که قرار با Move سازگار باشن از 22 سپتامبر براشون پچ عرضه بشه.....مثل Heavy Rain و Eye Pet و.... هر چند که این بازیها بعدا هم به صورت Move Edition عرضه میشن...اما خب اگه کسی نسخه معمولی بازی ها رو هم داشته باشه با پچ هایی که میاد مشکلشون برطرف میشه .... :)

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
سلام دوستان من امروز از دبی برام گرفتن یک پک شامل : motion control 1 , 1 ps3 eye
ps move virtue starter , من یک بازی sport champion هم جدا خریدم کلش با هم شد 120 تومن به نظر من که عالیه دوستم اونجا ار همون پک اول که بازی sport champion همراهش بوده سوال کرده که گفتن سونی دیگه اون پک رو عرضه نمیکنه حالا راست و دروغشو من نمیدونم

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
نه جناب اشتباه به عرض شما رسوندن:d
sub controller که بحثش جداست. کلا باید جدا بخری و رو هیچ پکی نیست. من این دو تا لینک رو الان گشتم و پیدا کردم.

1

2

در مورد خرید هم اصلا حرفتون رو قبول ندارم. وقتی یک فروشنده پک 100$ به من 120 تومن بده میشه خوش گذشتن به اون فروشنده؟ به نظر من این طور نیست.
بازی هم میاد کم کم نگران نباشید:d
خوب شما اشتباهی به عرض من رسوندی دیگه:d
شما گفتی یه پکی با محتویات PS Move و PS eye به قیمت 50 دلار هست من گفتم اگر اینا رو جدا هم بخری از 82 دلار کمتر نمیشه:d

شما اگر همین اوایل عرضه شدنش Starter pack رو تونستی 120 گیر بیاری من هم دست شما رو میبوسم هم فروشنده:d
ولی حقیقت اینه که الان این پک رو دارن با قیمت 240 میفروشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر