Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
18569157194595396943.jpg

Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

دو روز پیش بود که تریلر کوتاهی با نام Phantom Pain منتشر شد و به خاطر شباهت های فراوانی که به عنوان جدید هیدئو کوجیما یعنی Metal Gear Solid Ground Zeroes داشت، موجب شد که حدس و گمانه زنی های فراوانی به دنبال آن شکل بگیرد.

وبسایت رسمی استودیوی Moby Dick امروز به همراه تصاویر و تریلر رسمی این عنوان بروز رسانی شد. نکته قابل توجه این است که طبق ادعای سازندگان، Phantom Pain نه تنها بر روی سخت افزاری مشابه کنسول های نسل حاضر یعنی PS3 و XBOX360 اجرا شده، بلکه این تریلر به همراه تمام جزئیاتش به صورت کاملا real-time اجرا شده است.

علاوه براین، آنها این تریلر را با کیفیت 1080P بر روی وبسایت شان منتشر کردند. نکته طنز در این مورد آن است که شبکه مخصوص Phantom Pain بر روی YouTube با نام Joakim Mogren ثبت شده است ! این کار تا حدی غیر معمول به نظر می رسد چرا که اکثر شبکه های رسمی YouTube با نام رسمی شرکت ها ثبت می شوند و هیچ گاه سازندگان اسم خودشان را بر روی شبکه رسمی بازی قرار نمی دهند. خب شاید Hideo Kojima بازهم قصد دارد هواداران را سرکار بگذارد!

در داخل وبسایت بازی هم اعلام شده تیم سازنده Phantom Pain یعنی استودیوی Moby Dick هیچگونه پیج رسمی در شبکه های اجتماعی مثل Facebook ، Twitter و ... ندارد؛ البته به جز YOUTUBE .

در پایین هم می توانید تصاویر رسمی Phantom Pain را با کیفت بالا مشاهده نمایید.

منبع

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من نمیدونم چرا درباره ی MG بحث میکنین. :-/

به نظر من بهتره برای MGS داستان MG رو دور بریزین:| (اگر چه بازم میشه داستانشو توجیه کرد و تناقض نداره)

من خودمم داشتانشو قبول ندارم.

درمورد گرافیک باید بگم من دیشب 1080p رو دانلود کردم و دیدم. برخلاف بقیه دوستان که میگن زیاد فرقی نداشت برای من خیلی فرق داشت.

به نظرم در حال حاظر بهترین گرافیک Real Time این نسله (غیر از Crysis برای PC). حتی برق چشمای یه آدم هم معلومه اونم توو Real Time :-o و تازه مثل بعضی از بازی ها ثابت نیست و نسبت به نور پردازی محیط تغییر میکنه. مثلا وقتی اون آدمو زیر تخت جلوی چشمامون میکشه (اگه 1080p ببینین) برق چشماشو حس میکنین :> همه چی فوق العاده عالی ـه فقط کمی افکت آتش ضعیفه که اونم با تریلر کیفیت بالا خیلی بهتر شد و طبیعی تر :x

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
خب عکس جسد نیمه زنده بیگ باس رو هم که گفته بودم پیدا کردم، اینم همون بیگ باس قطعه قطعه شده و پودر شده :

نبودم که جوابتو بدم . اولا که من نگفتم قطعه قطعه شده و یا پودر شده ، اگر گفتم نشون بده و بیخود حرف تو دهن مردم نذار ! اینکه ایشون ( BIG BOSS ) چطور در آتش
سوختند و از اسنیک شکست خوردن و اینجا اینقدر سالم موندن رو باید بری از خود استاد کوجیما بپرسی که توی داستان باعث ایجاد این حس شد . ولی شما اگر
از داستان MG2SS چیزی میدونستی ، الان از این حرفا نمیزدی . ولی حتی توی عکس جدید هم که توجه کنی صورت رو سیاه کرده :

8y83eym929dmqns60tu4.jpg

هر چند صورت که هیچ پوششی نداشت ، باید بیشترین آسیب رو میدید ولی خب کوجیما شاید نخواسته چهره ی شخصیت محبوبش رو دستکاری کنه
و ترجیح داده بیشترین خسارت رو از چانه به پایین نشون بده . البته توی خیلی از بازیها اغراق هست و بازیهای معرف زیادی هستند که از لحاظ اغراق
متال گیر رو قورت میدن ، بد هم نیست من که دوست دارم .

نوشته شده توسط S0HÉIL
می تونید باز تکذیب کنید!
کوجیما دروغ می گه شماها راست!

چیو تکذیب کنیم ؟ اینهایی که گفتم داستانی سرایی خود کوجیما بوده و اگر شبهه ای هست بخاطر تناقض های روایت خود کوجیما هست .
و اما قسمتی که کاملا از زیرش در رفتی اشتباهات مکرر خودت به عنوان یک فن متال گیر هست که باعث تاسف هست و فقط تعصب فن بودن
رو داری ، مگر نه یک فن واقعی تمام نکات ریز بازی رو باید بدونه ، شمایی که میگی داستان بازی رو میدونی مثلا در زیر گفتی :

نوشته شده توسط S0HÉIL
بله اینو که می دونم آقا امید، داستانش رو می دونم چون.
نوشته شده توسط S0HÉIL
سالید اسنیک هم که بیگ باس در اصل پدرش بوده هیچ وقت نمی خواسته جزقاله کنه
پدرش رو! بلکه مجروحش کرده و کشتتش از جراحت،
نوشته شده توسط S0HÉIL
آدم باباش رو آتیش می زنه؟

شما اگر داستان MG2 رو بلد بودی هیچ وقت این حرف رو نمیزدی چون اسنیک اینو تا آخر بازی نمیدونست ( این 100 بار ) . مشخصه فقط اسم خودت رو فن متال گیر گذاشتی و
اطلاعاتت از زمان PS به بعد شروع میشه . در ضمن من خودم فن متال گیر هستم و لازم نیست ما رو ترول خطاب کنی .

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من حرفم رو پس می گیریم این چیزایی که رو سایت قرار دادن خیلی واضح تر کیفیت کار رو نشون می ده و واقعا گرافیک بالا و اما چرا دست چپش قطع شده !
کلا بنظر من هم همون MGS GZ هست .

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
MGS 4 وقتی اومد آوارد Best Graphic رو برد،Ground Zeroes هم که اون بود,بهتر از این:d؟

MGS 2 که اصن واویلا...کلا MGS 2 زمان خودش واقعا چیز شاخی بوده:d!
فکر کنم جایزه ها رو GEOW برد .

همون MGS3 در کنار GOW1,2 بهترین گرافیک کنسول PS2 رو داشت . ;;) کلا سطح گرافیک MGS3 چیزی فراتر از توانایی PS2 بود:d

MGS1 هم برای خودش خشتک پاره کن بود در اون زمان
در کنسول PS2 بنده گرافیک بالاتر از BLACK سراغ ندارم. واقعا در زمان خودش خیلی خوب بود هیچ بازی اول شخصی در اون زمان تخریب پذیری بهتر از BLACK نداشت
حواستون هست که بازی GZ اپن ورلده و برای این نسل هم میاد یا صرفا برای مزاح فرمودید؟ حواس بقیه هم نیست و می فرمایند کیفیت فلان و فلان بد بوده!
میگم دوست عزیز اگر بعدا دیدید که گرافیک بازی نصف اینم نیست چی؟ ( هر چند همین الان هم این گرافیکی که دیدم زیاد مال نبود*)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من اشتباه کردم اصلا:D
کسی کسیو اتیش نزده.بیخیال شید کمی دیگه تلفات میده.
ببخشید.ولی خوب:D
Having lost his equipment and with no weapons at his disposal, Snake is forced to improvise using the only items he can find, a lighter and aerosol can. Fashioning a makeshift flamethrower, Snake defeats Big Boss for the second time
ویکیپدیا:D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
میگم دوست عزیز اگر بعدا دیدید که گرافیک بازی نصف اینم نیست چی؟ ( هر چند همین الان هم این گرافیکی که دیدم زیاد مال نبود*)

اتفاقا دقیقا برعکسه. :d یعنی بعدا گرافیکش میره بالاتر (کوجیما همیشه اینجوری بوده)

در ضمن شما درک گرافیکی (!!) ندارید تقصیر ما نیست. :d اگه سال بعد بهترین گرافیک نشه ، حتما کاندید میشه. (به خاطر عناوینی مثل GoW و TLoU و Castlevania اگه نه جایزه مال خودش بود)

تازه مهمترین چیز اینه که گرافیک توو MGS هیچ اهمیتی نداره. چون ما به خاطر چیزای دیگه هست که MGS رو دوست داریم و هیچکس به خاطر گرافیک MGS رو نمیپرسته >:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نبودم که جوابتو بدم . اولا که من نگفتم قطعه قطعه شده و یا پودر شده ، اگر گفتم نشون بده و بیخود حرف تو دهن مردم نذار ! اینکه ایشون ( BIG BOSS ) چطور در آتش
سوختند و از اسنیک شکست خوردن و اینجا اینقدر سالم موندن رو باید بری از خود استاد کوجیما بپرسی که توی داستان باعث ایجاد این حس شد . ولی شما اگر
از داستان MG2SS چیزی میدونستی ، الان از این حرفا نمیزدی . ولی حتی توی عکس جدید هم که توجه کنی صورت رو سیاه کرده :

8y83eym929dmqns60tu4.jpg

هر چند صورت که هیچ پوششی نداشت ، باید بیشترین آسیب رو میدید ولی خب کوجیما شاید نخواسته چهره ی شخصیت محبوبش رو دستکاری کنه
و ترجیح داده بیشترین خسارت رو از چانه به پایین نشون بده . البته توی خیلی از بازیها اغراق هست و بازیهای معرف زیادی هستند که از لحاظ اغراق
متال گیر رو قورت میدن ، بد هم نیست من که دوست دارم .

چیو تکذیب کنیم ؟ اینهایی که گفتم داستانی سرایی خود کوجیما بوده و اگر شبهه ای هست بخاطر تناقض های روایت خود کوجیما هست .
و اما قسمتی که کاملا از زیرش در رفتی اشتباهات مکرر خودت به عنوان یک فن متال گیر هست که باعث تاسف هست و فقط تعصب فن بودن
رو داری ، مگر نه یک فن واقعی تمام نکات ریز بازی رو باید بدونه ، شمایی که میگی داستان بازی رو میدونی مثلا در زیر گفتی :

شما اگر داستان MG2 رو بلد بودی هیچ وقت این حرف رو نمیزدی چون اسنیک اینو تا آخر بازی نمیدونست ( این 100 بار ) . مشخصه فقط اسم خودت رو فن متال گیر گذاشتی و
اطلاعاتت از زمان PS به بعد شروع میشه . در ضمن من خودم فن متال گیر هستم و لازم نیست ما رو ترول خطاب کنی .

منم نبودم جواب بدم فقط دو چیز رو می گم و ختم کلام:
1-اون عکس با رزولوشن بالاترش هست که صورت بیگ باس کاملا سالم واضحه، البته تو همون عکس هم معلومه تو امداد ریشش سایه سزنی شده و با دقت می شه ادامه ریشش رو دید.
2-من فن MGS هستم نه MG بیست و چند سال پیش. سری MGS و MG با هم فرق می کنن اینم محض اطلاع شما. بقیه حرف ها هم بچه ها گفتند، سری MG اونم بازی MG2 اصلا یه چیز سوایی بوده با این حال کوجیما در مورد ربط دادن داستانشون به سری MGS کوچکترین اشتباهی نکرده.
در مورد سوتی که بزرگش کردی هم آره من اشتباه کردم چون فقط داستان MG2 رو می دونستم، خب بذار اینم جواب بدم که اسنیک این یکی رو از اول اینو خوب می دونسته که بیگ باس دوست و فرمانده شه.
فن متال گیر بودن یعنی سری MG هم با اجرای نسخه MSX2 با امولاتور زیاد افتخار نداره به نظرم.
ختم کلام.
فکر کنم جایزه ها رو GEOW برد .
دستت درد نکنه دلیل برای خودکشی بهمون دادی.
ضمنا GEOW تو سال 2008 آفتابه هم نبرد و MGS4 گوتی شد. اون منتقدی هم که گرافیک GEOW رو گوتی کرده کم داشته بدون شک.

آخرین ویرایش:

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
در مورد سوتی که بزرگش کردی هم آره من اشتباه کردم چون فقط داستان MG2 رو می دونستم، خب بذار اینم جواب بدم که اسنیک این یکی رو از اول اینو خوب می دونسته که بیگ باس دوست و فرمانده شه.
فن متال گیر بودن یعنی سری MG هم با اجرای نسخه MSX2 با امولاتور زیاد افتخار نداره به نظرم.
ختم کلام.
باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر