Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
18569157194595396943.jpg

Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

دو روز پیش بود که تریلر کوتاهی با نام Phantom Pain منتشر شد و به خاطر شباهت های فراوانی که به عنوان جدید هیدئو کوجیما یعنی Metal Gear Solid Ground Zeroes داشت، موجب شد که حدس و گمانه زنی های فراوانی به دنبال آن شکل بگیرد.

وبسایت رسمی استودیوی Moby Dick امروز به همراه تصاویر و تریلر رسمی این عنوان بروز رسانی شد. نکته قابل توجه این است که طبق ادعای سازندگان، Phantom Pain نه تنها بر روی سخت افزاری مشابه کنسول های نسل حاضر یعنی PS3 و XBOX360 اجرا شده، بلکه این تریلر به همراه تمام جزئیاتش به صورت کاملا real-time اجرا شده است.

علاوه براین، آنها این تریلر را با کیفیت 1080P بر روی وبسایت شان منتشر کردند. نکته طنز در این مورد آن است که شبکه مخصوص Phantom Pain بر روی YouTube با نام Joakim Mogren ثبت شده است ! این کار تا حدی غیر معمول به نظر می رسد چرا که اکثر شبکه های رسمی YouTube با نام رسمی شرکت ها ثبت می شوند و هیچ گاه سازندگان اسم خودشان را بر روی شبکه رسمی بازی قرار نمی دهند. خب شاید Hideo Kojima بازهم قصد دارد هواداران را سرکار بگذارد!

در داخل وبسایت بازی هم اعلام شده تیم سازنده Phantom Pain یعنی استودیوی Moby Dick هیچگونه پیج رسمی در شبکه های اجتماعی مثل Facebook ، Twitter و ... ندارد؛ البته به جز YOUTUBE .

در پایین هم می توانید تصاویر رسمی Phantom Pain را با کیفت بالا مشاهده نمایید.

منبع

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
w612nzfqs7p0yplgmnqb.jpeg

خواهشا بالا منبر نرو و فکت صادر نکن .
شما مثل اینکه اصلا از داستان بازی خبر نداری و داری یه ریز میگی . اولا توی بازی BIG BOSS دو بار مورد حمله قرار میگیره و اسنیک هر دوبار به طرز فجیعی اونو
از پای در میاره ، یعنی دقیقا وقتی که Madnar رو میکشه و بعد از نبرد میدان مین دوباره با BIG BOSS رو در رو میشه ، از اونجا که اسنیک هیچ سلاحی در دستش
نداشتهبا یک فندک که همیشه همراهش بوده و یک اسپری گاز تمامی صورت و بدن BIG BOSS رو مورد عنایت قرار میده و برای بار دوم هست که اونو شکست میده
و بدون اینکه کمکش کنه رهاش میکنه و با Holly فرار میکنه . شما فکر کنم کلا سری MGS رو بازی کردی و حتی داستان سری MG قدیمیها رو نمیدونی !

شما اول ادبیاتت رو درست کن اینجا میدون جنگ نیست.
همون طورم که گفتم MG1 و MG2 رو بازی نکردم چون 21 سالمه و سال 67 زنده نبودم بازی کنم. این دو.
سوم اینکه بازم می گم طبق آرت ورکی که تو میان پرده ای تو MGS4 نشون داده می شه جسد بیگ باس بعد کشته شدن به دست اسنیک (بین حالت مرگ و زندگی بهتره گفت) بخش میانی شامل سینه و شکمش تیره ست و آسیب دیده، نه تیکه تیکه شده و نه صورتش سوخته و نه آتش باعث فلج شدنش شده، این مدرکی که می گم دقیقا پست اول دوستتون رو نقض می کنه که فرمودند! :
تو ی متال گیر اگر یک شخصیت MGS رو تیکه تیکه کنید و بعد با گوشتکوب بکوبید و هر تیکه ای رو بر سر کوهی قرار بدید ، به لطف
استاد کوجیما این تیکه ها به هم میچسبه و طرف زنده میشه و توی شماره ی بعد میاد خدمتتون !! تازه از اولشم قوی تر و بهتر
yahoo_4.gif

به داستان حضرت ابراهیم رجوع شود !
این بحثم از دید من خاتمه پیدا کرده چون از دارید چارچوب احترام دارید خارج می شید و اصل قضیه رو نمی گیرید (شایدم نمی دونید) من با چه مدرکی حرف می زنم.
آره توو متال گیر 2 اسنیک بیگ باس رو توو آتش سوزی رها می کنه و می ره بعدشم استعفا میده و گوشه گیر میشه
چون آخر همین بازی متال گیر 2 بیگ باس به اسنیک میگه که پدرشه
بله اینو که می دونم آقا امید، داستانش رو می دونم چون. ولی بازی نکردم دلیلشم اینه که دوست دارم رو خود کنسول و با کارتدریج خودش بازی کنم همون طور که دوست دارم MGS: TS رو روی خود گیم کیوب بازی کنم اونم در حالی که سیستم قوی دارم.
اینم که حتما دیدید تو MGS4 تو یه کات سین آرت ورک از جسد بیگ باس بعد کشته شدنش به دست اسنیک نشون می ده که قسمت میانی بدنش آسیب جدی دیده بود...بحث من سر اینه که آسیب به قسمت وسط بدن بیگ باس بوده و تیکه تیکه یا فلج نشده.
ممنون که گفتید...
پس نیا اینجا و به کسی تیکه بنداز ! اسنیک توی MG2 تا اواخر بازی اصلا نمیدونست BIG BOSS پدرش هست . حالا اینکه کاملا توی آتیش سوخت و چرا بعدا صورتش سالم بوده رو
برو از استاد کوجیما بپرس !
باز تکرار می کنم شما جوری حرف نزن که انگار اینجا کارگاه، تعمیرگاه یا مزرعه ست دوست من و منم شاگردتم، تجربه کار تو کارگاهش رو دارم و قشنگ بلدم لحنم رو تغییر بدم، شان فروم رو حفظ کن:
-من یک بار گفتم MG2 رو بازی نکردم (دلیلش تو همین پست هست) ولی گوش شما شنوا نیست انگار!
-دوم اینکه تو MGS4 جسد بیگ باس تو یه آرت ورک نمایش داده می شه که صحیح و سالمه و صورتشم سالمه فقط وسط بدنش تیره ست و آسیب دیده. اینم برای بار صدم.
حالا شما مورد دوم رو نمی گیری و گیر دادی که بیگ باس جزقاله شده و تو گرافیک 8 بیتی دیدی قشنگ سوخته و صورت سوخته بیگ باس رو با خال نسوخته ـش با کیفیت طبیعت! دیدی ایراد از من یا کوجیما که تو MGS4 کاملا شفاف سازی کرده در این مورد نیست.

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
داشتم تریلر این بازی را نگاه می کردم، به این موضوع پی بردم که واقعاً گرافیک این بازی در حد این نسل، فوق العاده است. اما می ترسم مثل بازی های یوبی سافت باشه که تو تریلر بازی ها گرافیک خوبی دارند اما تو نسخه اصلی ... :D

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
شما اول ادبیاتت رو درست کن اینجا میدون جنگ نیست.
همون طورم که گفتم MG1 و MG2 رو بازی نکردم چون 21 سالمه و سال 67 زنده نبودم بازی کنم. این دو.

پس نیا اینجا و به کسی تیکه بنداز ! اسنیک توی MG2 تا اواخر بازی اصلا نمیدونست BIG BOSS پدرش هست . حالا اینکه کاملا توی آتیش سوخت و چرا بعدا صورتش سالم بوده رو

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز نسخه 1080 تریلر رو دیدم. ازنظر انیمیشن هنوز خیلی قشنگه ولی یه مقدار تکسچرها و کلا جزییات محیط و بدن افراد تو ذوق میزنه. اینقدر ها که نسخه SD منو تحت تاثیر قرار داد این نسخه نداد.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482

مگه آخره یکش لیکوئید به سالید نمیگه که از بین کلون های بیگ باس ما بهترین ها بودیم.....

---------- نوشته در 10:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:43 PM ارسال شده بود ----------

from fox two phantoms were born
اینو تو اون تریلر MGS GZ گفت...
میتونه منظورش فاکس انجین و این دو بازی باشه میتونه هم نباشه.

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
دوستان به نظرتون کوجیما اصلا در حد و اندازه های این کار ها هست ؟ منظورم گرافیک هست . فوقش بتونه زور بزنه نهایت 50 درصد گرافیک بهتری نسبت به mgs4 میده بیرون

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان به نظرتون کوجیما اصلا در حد و اندازه های این کار ها هست ؟
MGS 4 وقتی اومد آوارد Best Graphic رو برد،Ground Zeroes هم که اون بود,بهتر از این:d؟

MGS 2 که اصن واویلا...کلا MGS 2 زمان خودش واقعا چیز شاخی بوده:d!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
MGS 4 وقتی اومد آوارد Best Graphic رو برد،Ground Zeroes هم که اون بود,بهتر از این:d؟

MGS 2 که اصن واویلا...کلا MGS 2 زمان خودش واقعا چیز شاخی بوده:d!

همون MGS3 در کنار GOW1,2 بهترین گرافیک کنسول PS2 رو داشت . ;;) کلا سطح گرافیک MGS3 چیزی فراتر از توانایی PS2 بود:d

MGS1 هم برای خودش خشتک پاره کن بود در اون زمان :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دوستان به نظرتون کوجیما اصلا در حد و اندازه های این کار ها هست ؟ منظورم گرافیک هست . فوقش بتونه زور بزنه نهایت 50 درصد گرافیک بهتری نسبت به mgs4 میده بیرون
حواستون هست که بازی GZ اپن ورلده و برای این نسل هم میاد یا صرفا برای مزاح فرمودید؟ حواس بقیه هم نیست و می فرمایند کیفیت فلان و فلان بد بوده!
این تریلر هم دیگه معلوم شده 99 درصد مال GZ ـست، صد در صد محیط بیمارستان وسیعه و شاید بیرونشم شامل بشه.
.
.
.
واقعا تلاش بعضیاتون تحسین برانگیزه:D کامنت بعدی: مقایسه گرافیک GZ با Crysis 4 :D

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بهترین بازی های عمرمو کوجیما ساخته :D
حیف که انحصاری نیست :D

بعضی از نظرات تاپیک هم خیلی عالیه ادامه بدید :))

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خب عکس جسد نیمه زنده بیگ باس رو هم که گفته بودم پیدا کردم، اینم همون بیگ باس قطعه قطعه شده و پودر شده :
68960787672471439941.jpg

همون طور که گفتم فقط قسمت بالای سینه اش شاید به خاطر رنگ سیاهی که استفاده شده آسیب دیده باشه و همین طور جاهای سیاه مشابه.
درست از بعد MG2 تا زمانی که رایدن و ایوا برش گردوندند (بین 2011 تا 2014 احتمالا) بدنش این شکلی بوده.
می تونید باز تکذیب کنید! :)
کوجیما دروغ می گه شماها راست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر