Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
18569157194595396943.jpg

Phantom Pain به صورت کاملا Real Time اجرا شده است

دو روز پیش بود که تریلر کوتاهی با نام Phantom Pain منتشر شد و به خاطر شباهت های فراوانی که به عنوان جدید هیدئو کوجیما یعنی Metal Gear Solid Ground Zeroes داشت، موجب شد که حدس و گمانه زنی های فراوانی به دنبال آن شکل بگیرد.

وبسایت رسمی استودیوی Moby Dick امروز به همراه تصاویر و تریلر رسمی این عنوان بروز رسانی شد. نکته قابل توجه این است که طبق ادعای سازندگان، Phantom Pain نه تنها بر روی سخت افزاری مشابه کنسول های نسل حاضر یعنی PS3 و XBOX360 اجرا شده، بلکه این تریلر به همراه تمام جزئیاتش به صورت کاملا real-time اجرا شده است.

علاوه براین، آنها این تریلر را با کیفیت 1080P بر روی وبسایت شان منتشر کردند. نکته طنز در این مورد آن است که شبکه مخصوص Phantom Pain بر روی YouTube با نام Joakim Mogren ثبت شده است ! این کار تا حدی غیر معمول به نظر می رسد چرا که اکثر شبکه های رسمی YouTube با نام رسمی شرکت ها ثبت می شوند و هیچ گاه سازندگان اسم خودشان را بر روی شبکه رسمی بازی قرار نمی دهند. خب شاید Hideo Kojima بازهم قصد دارد هواداران را سرکار بگذارد!

در داخل وبسایت بازی هم اعلام شده تیم سازنده Phantom Pain یعنی استودیوی Moby Dick هیچگونه پیج رسمی در شبکه های اجتماعی مثل Facebook ، Twitter و ... ندارد؛ البته به جز YOUTUBE .

در پایین هم می توانید تصاویر رسمی Phantom Pain را با کیفت بالا مشاهده نمایید.

منبع

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
الكي جَو نديد كه همون GZ ـه .
اون يارو گفت كه اين بازي رو تا حالا قبلا نشون نداده بودن ، به احتمال زياد يه MGS ديگس.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
حالا نه اینکه شما هم MG1 و MG2 رو بازی کردید!:)
همین حضرتعالی و زننده پستی که نقل قول کردید اصلا نمی دونید برای چند سال پیشن اینا، چه برسه به باس فایت بیگ باس و اسنیک تو MG2 !

اون موقع که ما توی بازیدات و بعدها در بازیکده و دارینوس داشتیم در مورد این بازیها بحث میکردیم ، حضرت عالی نمیدونم کجا تشریف داشتی !
برو به کسی این حرفا رو بزن که بقیه نشناسنش و حرفاتو باور کنن ... در ضمن وقتی چیزی رو نمیدونی بیخود نپر وسط ...

------------------------
در ضمن اون حرف من هم در رابطه با این سری شوخی بود ، مگر نه من خودم عاشق بازیهای کوجیما هستم و شما حتی یک پست هم نمیتونی از من
پیدا کنی که از این بازی بد گفته باشم ....

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خو ميترسم تا وقتي اين بازي بياد كنسولهاي نسل بعد اومده باشن :(
نه از این خبرا نیست:dاین نسل فعلا بازی بزرگ زیاد داره تا همشون نیاد نسل بعدی نمیاد
همین گوریلا سازنده ی کیلزون ریسک داره می کنه داره برای این نسل بازی یک کیلزون می زنه که هنوز معرفی نشده این هم قبل از اون ها بیاد حالا هم نسل بعد بیاد بعد این بازی هم میاد ما که دستگاه رو نمی دازیم دور می ریم می خریمش بازی می کنیم>:d<

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
تو ی متال گیر اگر یک شخصیت MGS رو تیکه تیکه کنید و بعد با گوشتکوب بکوبید و هر تیکه ای رو بر سر کوهی قرار بدید ، به لطف
استاد کوجیما این تیکه ها به هم میچسبه و طرف زنده میشه و توی شماره ی بعد میاد خدمتتون !! تازه از اولشم قوی تر و بهتر :d
به داستان حضرت ابراهیم رجوع شود !
جز بیگ باس که اونم یک بار مرد،چند دفعه این اتفاق "برگشتن" اتفاق افتاده؟!

این تک و توک اغراق هایی که توی متال گیرن بسیار عالی و خلاقانه طراحی شدن تا بازی از اون هندی شدن درآد بیرون!

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
جز بیگ باس که اونم یک بار مرد،چند دفعه این اتفاق "برگشتن" اتفاق افتاده؟!

این تک و توک اغراق هایی که توی متال گیرن بسیار عالی و خلاقانه طراحی شدن تا بازی از اون هندی شدن درآد بیرون!

فهمیدنش سخت نبود که .:N!MA:. داشت شوخی میکرد :d

من آخرش نفهمیدم که این بازی همون GZ هست یا خیر ؟ آخرش مشخص نشد ؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اون موقع که ما توی بازیدات و بعدها در بازیکده و دارینوس داشتیم در مورد این بازیها بحث میکردیم ، حضرت عالی نمیدونم کجا تشریف داشتی !
برو به کسی این حرفا رو بزن که بقیه نشناسنش و حرفاتو باور کنن ... در ضمن وقتی چیزی رو نمیدونی بیخود نپر وسط ...

------------------------
در ضمن اون حرف من هم در رابطه با این سری شوخی بود ، مگر نه من خودم عاشق بازیهای کوجیما هستم و شما حتی یک پست هم نمیتونی از من
پیدا کنی که از این بازی بد گفته باشم ....
خوندی چی نوشتم اصلا؟ :
اصلا به فرض اینکه با آتش انداز بیگ باس رو آتیش زده باشه! کنسول چند بیتی 20 و اندی سال پیش می توتنسته نمایش بده بیگ باس سوخته؟
آره تو دهه شصت شمسی شما داشتی تو دارینوس و بازیکده در مورد این بازی ها حرف می زدی ما تو قنداق یا عالم ذر! بودیم، لول...
خوبم به من مربوطه چون فن متال گیرم و شما ترولر، بهتره ترول می کنی این همه ضایع نباشه عزیزم. وگرنه دشمنی که با شما یا کس دیگه ندارم، ترول کلا چیز رو اعصابیه اونم اینطوری که زیر سوال بردن استاد کوجیماست.
جراحت دیدن با آتش انداز لزوما به معنی جزغاله شدن نیست. بیگ باس هم پیر بوده، بخاطر همین راحت به زانو دراومده. سالید اسنیک هم که بیگ باس در اصل پدرش بوده هیچ وقت نمی خواسته جزقاله کنه پدرش رو! بلکه مجروحش کرده و کشتتش از جراحت، بخاطر همینم از کلیه فعالیت های شغلیش تا MGS1 استفعا می ده.
پ.ن: البته من متال گیر2 قدیمی رو بازی نکردم چون سنم قد نمی ده.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دیشب متالگیر 4 رو تموم کردم واخرشو دیدم و کف و خون قاطی کردم :D
من یه احتمال میدم :D مثل نسخه بین 2 و 4 که با بیگ باس بازی کردیم بین 4 و 6 هم دوباره با بیگ باس بازی میکنیم بعد تو 6 دوباره سالید رو بهمون میدن که باید جلوی لیکویدو بگیره :D احتمالا ایندفعه لیکویید بره تو بدنه " نِیومی:D " فقط شوخی کردم ناراحت نشید من عاشق متالگیرم :D
خیلی جالب میشه اگه دوتا mgs تو یه سال بیاد :D ( یه دونه هم بدن باز هم خداروشکر میکنیم :D )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه از این خبرا نیست:dاین نسل فعلا بازی بزرگ زیاد داره تا همشون نیاد نسل بعدی نمیاد
همین گوریلا سازنده ی کیلزون ریسک داره می کنه داره برای این نسل بازی یک کیلزون می زنه که هنوز معرفی نشده این هم قبل از اون ها بیاد حالا هم نسل بعد بیاد بعد این بازی هم میاد ما که دستگاه رو نمی دازیم دور می ریم می خریمش بازی می کنیم>:d<
شما مطمئن باش e3 امسال كنسولهاي نسل بعد رونمايي ميشن;)

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
خوندی چی نوشتم اصلا؟ :

آره تو دهه شصت شمسی شما داشتی تو دارینوس و بازیکده در مورد این بازی ها حرف می زدی ما تو قنداق یا عالم ذر! بودیم، لول...
خوبم به من مربوطه چون فن متال گیرم و شما ترولر، بهتره ترول می کنی این همه ضایع نباشه عزیزم. وگرنه دشمنی که با شما یا کس دیگه ندارم، ترول کلا چیز رو اعصابیه اونم اینطوری که زیر سوال بردن استاد کوجیماست.
جراحت دیدن با آتش انداز لزوما به معنی جزغاله شدن نیست. بیگ باس هم پیر بوده، بخاطر همین راحت به زانو دراومده. سالید اسنیک هم که بیگ باس در اصل پدرش بوده هیچ وقت نمی خواسته جزقاله کنه پدرش رو! بلکه مجروحش کرده و کشتتش از جراحت، بخاطر همینم از کلیه فعالیت های شغلیش تا MGS1 استفعا می ده.
پ.ن: البته من متال گیر2 قدیمی رو بازی نکردم چون سنم قد نمی ده.

گرافیک MG 2 به این صورت بوده :

images

بعد حتما باید جزییات صورت رو به شما نشون بدن تا بدونی که BIG BOSS این همه توی آتیش باید چقدر سالنم مونده باشه ؟ :d صورتشو کسی ندیده
داستانشو که همه میدونن . توی mgs کم از این چیزا نیست . لطفا اینقدر جوگیر نشین و ترول ترول راه نندازین و بحث رو بی راهه نبرین .

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
گرافیک MG 2 به این صورت بوده :

images

بعد حتما باید جزییات صورت رو به شما نشون بدن تا بدونی که BIG BOSS این همه توی آتیش باید چقدر سالنم مونده باشه ؟ :d صورتشو ندیدم
داستانشو که میدونیم

ببخشید ضمیر مخاطبم نمی گم-آدم باباش رو آتیش می زنه؟
بعدشم که کسی رو به این طریق نفرت انگیز می کشه و آخرشم یه شعله می گیره روی صورتش! بعد میاد افسردگی می گیره چند سال استفعا می ده؟ با عقل جور در میاد چنین چیزی؟ کشتن با اکراه=آتش زدن صورت و کل بدن!!!؟
عکستم برای من نمیاد و حرف زدن در مورد چنین چیز بدیهی (اینکه بیگ باس بخاطر جراحت مرده نه سوختگی شدید) برای من کاملا روشنه. تو یکی از میان پردهای آخر MGS4 هم که بیگ باس خودش در مورد برگشتنش به زندگی صحبت می کنه می گه اجزام رو با بدن لیکوئید و سالیدوس عوض کردن آرت ورک بدن بیگ باس رو هم زمان نشون می ده که بخش میانی بدنش آسیب دیده. (البته درست یادم نیست شایدم این آرت ورک رو تو میان پرده اکت4 جایی که ایوا داشت از نجات دادن بیگ باس حرف می زد نشون داد)
هرکس MGS4 رو تموم کرده می تونه حرفمو تصدیق کنه.
کاش می شد همین الان هنوز بلوری MGS4 دم دستم بود سیو اون دو جا رو لود می کردم آرت ورک بدن بیگ باس تو حالت مرده رو عکس می گرفتم می ذاشتم اینجا برای شما و دوستتون.
بله تو داستان هیلو و بعضی FF ها هم چنین چیزی هست و همه شون منشا دارن (مثل قدرت اسپارتان ها تو هیلو و قدرت کلود تو FF7) و کسی که ندونه یا بخواد مسخره کنه میاد ترول می کنه.

آخرین ویرایش:

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
بعدشم که کسی رو به این طریق نفرت انگیز می کشه و آخرشم یه شعله می گیره روی صورتش! بعد میاد افسردگی می گیره چند سال استفعا می ده؟ با عقل جور در میاد چنین چیزی؟ کشتن با اکراه=آتش زدن صورت و کل بدن!!!؟
عکستم برای من نمیاد و حرف زدن در مورد چنین چیز بدیهی (اینکه بیگ باس بخاطر جراحت مرده نه سوختگی شدید) برای من کاملا روشنه. تو یکی از میان پردهای آخر MGS4 هم که بیگ باس خودش در مورد برگشتنش به زندگی صحبت می کنه می گه اجزام رو با بدن لیکوئید و سالیدوس عوض کردن آرت ورک بدن بیگ باس رو هم زمان نشون می ده که بخش میانی بدنش آسیب دیده. (البته درست یادم نیست شایدم این آرت ورک رو تو میان پرده اکت4 جایی که ایوا داشت از نجات دادن بیگ باس حرف می زد نشون داد)
هرکس MGS4 رو تموم کرده می تونه حرفمو تصدیق کنه.
کاش می شد همین الان هنوز بلوری MGS4 دم دستم بود سیو اون دو جا رو لود می کردم آرت ورک بدن بیگ باس تو حالت مرده رو عکس می گرفتم می ذاشتم اینجا برای شما و دوستتون.
بله تو داستان هیلو و بعضی FF ها هم چنین چیزی هست و همه شون منشا دارن (مثل قدرت اسپارتان ها تو هیلو و قدرت کلود تو FF7) و کسی که ندونه یا بخواد مسخره کنه میاد ترول می کنه.

w612nzfqs7p0yplgmnqb.jpeg

خواهشا بالا منبر نرو و فکت صادر نکن .
شما مثل اینکه اصلا از داستان بازی خبر نداری و داری یه ریز میگی . اولا توی بازی BIG BOSS دو بار مورد حمله قرار میگیره و اسنیک هر دوبار به طرز فجیعی اونو
از پای در میاره ، یعنی دقیقا وقتی که Madnar رو میکشه و بعد از نبرد میدان مین دوباره با BIG BOSS رو در رو میشه ، از اونجا که اسنیک هیچ سلاحی در دستش
نداشتهبا یک فندک که همیشه همراهش بوده و یک اسپری گاز تمامی صورت و بدن BIG BOSS رو مورد عنایت قرار میده و برای بار دوم هست که اونو شکست میده
و بدون اینکه کمکش کنه رهاش میکنه و با Holly فرار میکنه . شما فکر کنم کلا سری MGS رو بازی کردی و حتی داستان سری MG قدیمیها رو نمیدونی !

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
میدان مین دوباره با BIG BOSS رو در رو میشه

اون FOX بوده که اسنیک توو میدون مین باهاش میجنگه

بعدشم که کسی رو به این طریق نفرت انگیز می کشه و آخرشم یه شعله می گیره روی صورتش! بعد میاد افسردگی می گیره چند سال استفعا می ده؟

آره توو متال گیر 2 اسنیک بیگ باس رو توو آتش سوزی رها می کنه و می ره بعدشم استعفا میده و گوشه گیر میشه
چون آخر همین بازی متال گیر 2 بیگ باس به اسنیک میگه که پدرشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر