PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
کاملا درسته و ما خودمون رو پاره کردیم تو توییتر .. من خودم امسال چقدر به ایتا فیدبک دادم سر این داستان و فرهاد گرامی و کاربر های کل جهان !! ولی تیم سازنده ؟؟!! اهمیتی نمیده !

استادیوم کریتور رو وقتی گذاشتن دیگه مثل اپشن فایل بخشی از این قسمت بشه و ما دیگه حتی استادیوم هم خودمون زحمت ساختش رو به خودمون نمیدیم و سازنده های پچ میسازنش و ما مثل کیت ها ایمپورتش میکنیم به بازی و خلاص !

حالا خودمون هم دوست داشتیم استادیومی بسازیم اون به کنار . ولی درست مثل کیت ها دیگه . قابلیت ایمپورت و .... که اصلا براشون کاری نداره ولی اینا فکر میکنن خیلی زرنگن و میتونن تو لایسنس با EA رقابت کنن که خب EA دهنشون رو رسما زد سرویس کرد و حالشون رو گرفت و دیگه داره دیر میشه ! خیلی وقت پیش ها باید این قابلیت ها رو اضافه میکردن به بازی .

مثلا یکم فکر کن اپشن فایل استادیوم های لیگ انگلستان و ادبرد و اسکر برد لیگ انگلستان یا ایتالیا ، آلمان و .... برای دانلود ! :o:x

این طوری فیفا دیگه میخواد چی کار کنه !!!؟؟ :D:)) قشنگ چانچو میشن :)) ... ولی خب رقیبشون یعنی کونامی احمق تر این صحبت هاست !!! :lol:

شما حالا نگاه کن سال بعد هم این چیزا رو به بازی اضافه نمیکنن ..... شک ندارم .... :(:((
به احتمال زیادبرای من دیگه سال بعدی وجودنداره خیلی پای این بازی وایسادم گیم پلی فیفاروتحمل میکنم وتازمانی که این مدیراتوکونامی هستن سمتش نمیام ازسوپراستارسگا دارم این بازیروانجام میدم دیگه چندسال هی میگیم سال بعددرست میشه میخوام درست نشه سه هفت سال21سال. فیفا اینهمه پول خرج لایسنس میکنه ولی کونامی هیچ کاری واسه طرفداراش نمیکنه فقط حرف مفت میزنه وسرکیسه روشل نمیکنه یعنی کونامی چکارست که همه روبایدباادیت درست کردو60$اونم بااین وضعیت اقتصادی داره ازما پول میگیره حداقل ماراضی بودیم بخش ادیت بازیروکامل میکرد وهمینجا تموم شدورفت>:/

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
صحفه PES Russia در تمجید از تاکاتسوکا شینگو که لقبش سباس افسانه ای ! بود به وجود آورنده و خالق سری PES و باعث و بانی انقلاب در بازی های ورزشی و برنامه نویسی ماهر ! و کارگردان ! تهیه کننده و برنامه نویس تیم PES که ازش دوباره نامی برده و دوران طلایی PES این شخص کارگردانش بوده . و گفته چرا همه فراموشش کردن .

پی نوشت : یه طورایی دلش گرفته بود و از این شخص نام برد . هر وقت کسی دیگه راه به جایی نمیبره رجوع میکنه به گذشته و خاطرات خوب گذشته !!!! دقیقا مثل یه کشوری !!! ..... درست نمیگم ؟؟!!
:(=((

4523532543.PNG

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
اینم اخر و عاقبت اعتماد به کونامی ، یه بازی لختو به عنوان فوتبال میندازن به ما که چندساله وفاداریم بهش ، با این وضع منقدا حسابی از خجالتش درمیان
فقط ببینید فیفا چقدر کامله بازی ، ملتم عقلشون به چشمشونه همه میرن سمت فیفا
شما ببن یک ماشین فول اپشن با یک ماشین کم اپشن با یک قیمت ، کدومو انتخاب می کنید؟ اینم دقیقا مثل حال و اوضاع الان این دو بازیه
متاسفم باید شکستو پذیرفت ، کمپانی که مخاطبشو چیز فرض میکنه همون بهتر نابود بشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Stadium Creator In PES 2013

نکته : این ویژگی برای اولین بار در نسخه 2011 به بازی اضافه شد و تا نسخه 2013 در بازی بود و بعد از عوض شدن موتور گرافیکی بازی بسیاری از ویژگی های بازی از جمله استادیوم کریتور پرید و دیگر هم اضافه نشد . و این بخشی از ویژگی های عالی این استادیوم کریتور هستش و بازم کلی ویژگی داره که در این ویدئو نیستش و بعدا براتون میذارم .

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ی سوال دارم؟! دقیقا کونامی چجوری لایسنس لیگ هارو میگیره که فیفا هم میتونه به راحتی اونارو لایسنس کنه؟! لیگ آرژانتین هم تو فیفا لایسنس شد
اسکل شدیم بابا همه سر پس :)))))))

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
فکر نکنم کونامی مثل 2k از صحنه خارج بشه، حتما یه راه حلی پیدا می کنند، واقعا حیف این گیم پلی و...واقعا طرفداران فیفا نباید از زمین خوردن Pes خوشحال باشند، فیفا بجای پیشرفت توی گیم پلی اومده اینجوری داره حریفش رو تضعیف میکنه و نشون میده برنامه ای برای ارتقاع گیم پلی نداره و فقط میخواد از طریق لایسنس بر حریفش پیروز بشه

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
یعنی خاک تو سر کونامی فیفا استادیوم کریتور هم اضاف کرد بخدا هرکاری میکنم که برگردم سمت فیفا نمیشه دیروز رفتم چهار ساعت بازی کردم هرکاری کردم نمیتونم کنار بیام با بازی. بخدا انیمیشن بازیکنا من که تا 14 فیفا بازی کردم بهتر بود تا الان اون موقع فیفا عالی بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یعنی خاک تو سر کونامی فیفا استادیوم کریتور هم اضاف کرد بخدا هرکاری میکنم که برگردم سمت فیفا نمیشه دیروز رفتم چهار ساعت بازی کردم هرکاری کردم نمیتونم کنار بیام با بازی. بخدا انیمیشن بازیکنا من که تا 14 فیفا بازی کردم بهتر بود تا الان اون موقع فیفا عالی بود
استادیوم کریتور به بازی اضافه نشده .. چیزایی که دیدین فیکه ....

اضافه کرده بودن به صورت رسمی معرفی میکردن و تریلر هم براش بیرون میدادن . فیفا کلا نیازی هم آن چنان به استادیوم کریتور نداره و کلی استادیوم لایسنس دار داره کلی هم استادیوم فیک و کلا هم تو کار ویژگی های ادیت فیفا نیست و فاز کاریشون یه چیز دیگست . هر سال هم داره کلی استادیوم اضافه میکنه و خیلی کم پیش میاد استادیومی هم از دست بده . و کلا نیازی به استادیوم کریتور نداره . اگه باشه خب هست و چه بهتر ولی چیزی نیست که براشون از نون شب واجب تر باشه . ولی برای بازی PES از نون شب هم واجب تره و طرفدار هاش هم به شدت میخوان و به خصوص این که استادیوم هم از دست میده ! بدبختی اینه ! استادیوم دورتمند و اتلتیکو رو همین نسخه 2019 از دست داد و ....

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
من نمیدونم شما دوستان درگیر چی هستید. تو حالت آفلاین که حرفی نمیمونه چون تجربه نشون داده به وسیله پچهای متنوعی که ارائه میشه مشکل لایسنس تقریبا به صورت کامل حل میشه، میمونه آنلاین که واقعا کونامی حتی اگه بخواد هم نمیتونه کاری بکنه چون ea لایسنس ها رو در انحصار خودش کرده. بابا من با همین دمو دارم نهایت لذت رو میبرم، این دیگه انتخاب خودتونه بین یه گیمپلیه ناب با یه بازیه فول لایسنس ولی گیمپلی داغون

• Like
Reactions: db07

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ی سوال دارم؟! دقیقا کونامی چجوری لایسنس لیگ هارو میگیره که فیفا هم میتونه به راحتی اونارو لایسنس کنه؟! لیگ آرژانتین هم تو فیفا لایسنس شد
اسکل شدیم بابا همه سر پس :)))))))

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
درباره این که اسکل شدیم هیچ حرفی توش نیست:)) ولی خب !! :Arrowd:

PES لیگ آرژانتین رو لایسنس انحصاری که نگرفته ! اگه PES لایسنس انحصاری گرفته بود خب فیفا نمیتونیست لیگ آرژانتین رو بگیره !

لیگ روسیه رو PES البته گفته لایسنس انحصاری هستش و امسال به جز سه تیم روسی ( صد در صد تو قرار داد ها اجازه دارن از سه تیم روسی استفاده کنن و ... !!! مثل همون کاری که PES برای لیگ آلمان میکنه و سه تیم آلمانی رو میتونه داشته باشه و دو تیم انگلیسی رو ) بقیه تیم های روسی از فیفا پریدن .

الان PES هم هفت تا لیگی که گرفته رو خب فیفا هم خیلی هاشون رو داره . اینا انحصاری هیچ کدومشون نیستن و هر کدومشون میتونن با فدراسیون فوتبال اون کشور مذاکره کنن و قرارداد ببندن .

1- ما لایسنس انحصاری داریم . ( مثل لیگ انگلیس برای فیفا که خب چون این لیگ جز FIFA pro هستش میتونه در PES به صورت فیک بمونه و لیگ آلمان هم انحصاری فیفا ولی چون جز فیفا پرو نیست پس حتی نمیتونه به صورت فیک هم در PES وجود داشته باشه )

2-
فول لایسنس داریم که انحصاری بهش نمیگن . ( کل لیگ رو فول لایسنس میکنن و میتونن ادبرد و اسکربرد و جام هاشون و قوانین مسابقاتشون رو در بازی شبیه سازی و طراحی کنن و فکر کنم استادیوم های تیم ها رو هم میتونن ! البته استادیوم رو کمی شک دارم )

3-
و لایسنس عادی داریم . ( یعنی تیم ها کیتاشون هست و اسم هاشون هست ولی ادبرد و اسکربرد و جام هاشون و قوانین مسابقاتشون رو نمیتونن در بازی شبیه سازی و طراحی کن و خوب PES این هستش تو بخش ادیت حتی میشه این چیزا رو هم طراخی کرد مثل گرفتن کارت زرد و قرمز و محرومیت و .... )

4-
لیگ فیک هم داریم . ( مثل لیگ انگلیس و اسپانیا در PES )

5-
و قرار داد شخصی با تیم ها که بهش شریک تجاری میگن .

لیگ آرژانتین و خیلی از لیگ ها انحصاری هیچ کدوم نیستن و تو هر دو مورد استفاده قرار میگیرن . حالا مثلا فیفا اومده لیگ انگلیس رو انحصاری گرفته ! ولی به خاطر این که این لیگ جز فیفا پرو هستش تیم سازنده PES میتونه این تیم ها رو به صورت فیک در بازی قرار بده .

الان مثلا لیگ ایتالیا رو فیفا گرفته ولی انحصاری نیست و PES هم میتونه بگیرتش . و یه سری لیگ ها فدراسیون هاشون دوست ندارن انحصاری کمپانی ای باشه ! مثل فرانسه و ....

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
مثل این که اسکوربرد لیگ پرتغال رو درست کردن و اگه این طور باشه تمامی لیگ های فول لایسنس رو آهسته آهسته با دیتا پک اضافه میکنن اسکربرد و ادبرد و ....

ولی همین خبر لیگ پرتغال رو هم مطمئن نیستم که حقیقت داره یا نه و همین طور این عکسی که دیدم !

. سازنده که مجوزش رو گرفته و این لیگ های فول لایسنس رو بخواد میتونه ادبرد و اسکوربرد ایناش رو اضافه کنه ..

5165.PNG

باشگاه زنیبت اعلام کرده استادیومش در PES 2019 داره ساخته میشه . ( عکس پایین عکس واقعی استادیوم هستش و گذاشتم فقط ببینید چه شکلی هستش )

zenitnew12.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر