PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
چرا نظرات در مورد این نسخه انقدر متفاوته؟؟؟:|یه عده از دوستان میگن سرعت بازی کمتر شده. ولی یه عده دیگه میگن سرعت بیشتر شده. یه عده میگن چمن عالیه و یه عده دیگه میگن افتضاحه. ولی جدای از اینا آیا درسته که دقت شوتها بالاتر رفته و راحت تر میشه شوت گل زد؟ اگه واقعا اینجوری باشه خبر بسیار بدی هست. سیستم شوت زنی نسخه 18 بهترین سیستم شوت زنی در تاریخ بود. یه دلیل بزرگش این بود که مثل فیفا 18 نبود که هر پلیری بتونه از راه دور شوت گل کنه. و فقط پلیرهای حرفه ایی میتونستن شوت از راه دور بزنن. چون جهت دادن شوت از راه دور فوق العاده سخت و حرفه ایی بود. امیدوارم که این نسخه آسون نکرده باشن چون اگه اینجوری باشه دیگه هرکسی میتونه راحت شوت گل کنه و این واقعا میتونه به بازی ضربه بدی بزنه.

• Like
Reactions: Siamak61

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
دیگه نتونستم طاقت بیارم و مجبور شدم گشادی رو بزارم کنار و یه اکانت نیوزلند بسازم:Dبازی رو دانلود کردم. بدون معطلی رفتم سراغ آنلاین و 8-9 دست بازی کردم. در یک کلام شاهکار شده. اول از گرافیک بگم که متاسفانه چمن بازی خوب نیست. همینجوری دون دون سفید رو چمن هست:|آخه بابا این نیوکمپه یا ورزشگاه پشمک سازی؟:|چمن رو شما تو واقعیت ببین. یه دست و صاف هست. ولی اومدن تو این نسخه دون دون سفیده بهش اضافه کردن. البته حرکت توپ روی چمن فوق العاده هست. ولی خب از لحاظ بصری جالب نیست. ولی در مبحث گیم پلی باید بگم که قدرت مانور دادن با بازیکنا بیشتر شده و آزادی عمل بیشتری نسبت به نسخه های قبل داریم. گرافیک و انیمیشن های بازی به طرز دیوانه کننده ایی عالی هست. بازیکنا بیشتر میتونن تنه به تنه کنن. سیستم پاسهای در عمق رو کوبیدن و از نو بازسازی کردن. قشنگ می تونین تاثیر بازیکنای سرعتی رو حس کنین که چجوری با پاس در عمق میشه به دفاع حریف نفوذ کرد. انیمیشن های هد زنی هم جدید شده و فوق العاده عالی. انیمیشن های شوت هم خدا بود.سرعت بازی هم نسبت به نُسَخ قبلی بیشتر شده. پلیر آیدی که در سطح دیوانه واری قرار داره. قشنگ میتونین کندی و سنگینی ژیروو یا تند و تیز بودن امباپه رو احساس کنین. بیشترین بازیکنی که باهاش حال کردم محمد صلاح بود. هیولایی شده بود با اوورال 90:Dضربات توی 18 قدم هم راحت تر از شماره قبل تبدیل به گل میشه. خیلیا نسبت به این موضوع اعتراض داشتن که سخت میشه تک به تک رو گل کرد. ولی تو این شماره خیلی راحت میشه از توی 18 قدم گل زد. شوتهای از راه دور هنوز مثل قبل سخت هست و مهارت زیادی رو می طلبه. در کل به شدت راضیم و پیش به سوی پیش خرید بازی. (اونم با دلار 9 تومنی:|)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Siamak61

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
یه مورد جدید در مورد جیجن پرس هست. تو شماره های قبل وقتی از این تاکتیک استفاده میکردی استامین کل تیم خالی میشد. ولی تو این شماره استامین دفاع های گوش و هافبک ها تحلیل میره. درست مثل مدل واقعی.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
تا اینجا که بازی کردم تنها نکات منفی گیم پلی همین سرعت زیاد بازی نسبت به 18 و کمبود خطاها بوده
دوستان این پا رو توپ عوض کردن رو یکی به ما میگه چجوریه
داخل یوتیوب هم اسکیل مووها رو دیدم ولی هر کار میکنم این پا رو توپ رو نمیتونم بزنم
داخل 18 هم نمیتونستم:D

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
چند خبر کوتاه که توسط ادیتورها از دیتابیس نسخه PC دموی PES 2019 به دست اومده:

بارسلونا تنها تیم لایسنس شده در لیگ اسپانیا میباشد و ورزشگاه واندا متروپولیانو اتلتیکو مادرید امسال در بازی نخواهد بود به دلیل پارتنر شدن اون باشگاه با EA

در دیتابیس نام سوپرلیگ چین و کلمبیا و همچنین مکزیک دیده شده

تعداد دیالوگهای سینمایی و همچنین تصاویر اخبار مسترلیگ از 185 تعداد سال گذشته به 350 عدد افزایش یافته

لیگ ژاپن به صورت نیمه لایسنس در PES 2019 وجود خواهد داشت

سه مسابقه Champions League ، Europa League و Super Cup Europa یوفت به صورت فیک در بازی وجود خواهند داشت

لیگ دست دو ایتالیا و اسپانیا در دیتابیس دمو دیده نشدند

امسال یک عدد ورزشگاه ساختگی جدید (فیک) طراحی شده است

ادبردهای رسمی لیگهای فرانسه، هلند، پرتغال، برزیل تا به این لحظه در این دیتابیس وجود دارند

❌توجه داشته باشید این اطلاعات از دیتابیس دمو منتشر شده و ممکن هست تا عرضه نسخه نهایی این اطلاعات ناقص باشند

منبع: کانال وی پیس

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه مورد جدید در مورد جیجن پرس هست. تو شماره های قبل وقتی از این تاکتیک استفاده میکردی استامین کل تیم خالی میشد. ولی تو این شماره استامین دفاع های گوش و هافبک ها تحلیل میره. درست مثل مدل واقعی.
استامینا طراحیش چجوریه تحلیل انرژی بازیکنان؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم دمو رو چند دستی بازی کردم! البته انلاین نشد چون سرورهای کونامی در دست تعمیر بود! ولی خب افلاین مدل، فیزیک و انیمیشن های بازیکن ها و توپ واقعا عالیه قشنگ سطح تفاوت با فیفا احساس میشه ولی چمن افتضاح هست.

سیستم تعویض سریع هم به نظرم اصلا کارامد مثل فیفا نیست! تعویض سریع برای دوبازیکن هم پست بیشتر استفاده میشه. سریع روبرتو رو بیرون بکشم و سمدو رو بیارم ولی خب این برای خودش کلی دنگ و فنگ ایجاد کرده وسط بازی! پارسال هم فکرکنم گفتم کارگردانی تلویزیونی بازی واقعا ضعیفه! اخه چرا باید ریپلی یک خطای بی اهمیت وسط زمین رو ببینم؟

ولی خب مشکل اصلی بازی به نظرم هوش مصنوعی هست! قشنگ نسل هفتمیه! از توپ هایی که راحت از کنار پای بازیکن ها رد میشه تا اضافه نشدن هم تیمی هات در حمله و ...

اینم یک سوتی مشتی از پیکه که حالا نمیدم بازی اونقدر خفن شبیه سازی شده که سوتی های پیکه رو هم به بازی اضافه کردند یا مشکل هوش مصنوعی دفاع وسط اصلی تیم موقع کرنر پشتش به توپ هست

Click here to watch, tag friends, comment on, download, or share this video

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
بعد از نزدیک 20 دست بازی دیدگاهم رو در مورد دمو سعی میکنم به طور خلاصه بننویسم که سرتونم درد نیارم

فقط اشاره کنم برای اینکه دیدگاه دیگر دوستان روی دیدگاهم تاثیر نداشته باشه کل این ده صفحه ای که اومدیم جلو رو هیچ کدومش رو نخوندم

اولین دستی که بازی کردم در نگاه اول گرافیک بسیار زیباتر به لطف نورپردازی جدید Enlighten و چمن بسیار طبیعی از نمای بالا که واقعن لذت بخش هست دیدنش و فکر نکنم فوتبالی تا به اینجا رنگ بندی چمنش و نورپردازیش اینقدر زیبا و طبیعی بوده باشه در یک کلام نورپردازی عالیه...

دومین چیزی که با ورود به گیم پلی به شدت حس کردم سرعت کمتر گیم پلی نسبت به پارسال هست ، من فکر میکنم سرعت 0 امسال در واقع سرعت -1 پارسال هست که خب سرعت گیم پلی دیگه با فیفا فکر کنم یکی شده

به نظر من بازی امسال در برابر CPU روی سوپر استار از متوسط سال گذشته به خوب تبدیل شده، من روی سوپر استار فقط بازی کردم و توی این مقدار بازی پیشرفت مدافعان در زمینه دفاعی رو میشه لمس کرد راحت و اون بخش از هوش مصنوعی که وظیفه یارگیری و دفاع از محوطه دروازه رو دارند به خوبی به وظیفشون عمل میکنن و تا اندازه نسبتن خوبی هوش مصنوعی از اون حالت اسکریپ شده پارسال خارج شده که این به نفع گیم پلی هست ولی خب همچنان کمبود خطا به شدت در بازی حس میشه

در بخش دو نفره هم بازی اگر پارسال خوب بود امسال یه لول بهتر شده و میشه لقب خیلی خوب رو بهش داد ، انصافن گیم پلی در بخش دو نفره خیلی خوب و سرگرم کننده هست و چیزی که امسال توی پنج دستی که با یکی از پیس بازهای نسبتن حرفه ای در این بخش دیدم میشد فهمید که گل زدن باز هم یه پله سخت تر شده به طوری که در پنج دست چهار دست مساوی داشتیم با نتیجه 0-0 و یا 1-1 و یک دست هم باخت با نتیجه 2-1 و نتیجه ها هم واقعی تر شده از نظر من

در زمینه ضد حمله و هجومی کار کردن بازیکنها فکر کنم هنوز مشکلات عدم پشتیبانی سال گذشته کم و بیش حس میشه که امیدوارم برطرف بشه

فیزیک توپ و تور و بدن بازیکنها همچنان پیشرفت کرده و فدرت شوتها به جز شوت دروازه بان از اون حالت اورپاور بودن خارج شده و همین کار رو سخت تر میکنه برای گل زدن، ارور پاسها و شوتها هم یک لول باز بیشتر شده به نظرم و یه چیز اینکه اگر بدن بازیکن در حالتهای مختلف باشه دیگه حرکت پاسها و شوتها مثل قدیم دقیق به سمت منطقه مورد نظر نیست

انیمیشنها هم پیشرفتشون سال به سال داره به یک حرکت عادی تبدیل میشه،

این گزینه تعویض سریع هم کار آدمو راحت کرده موردی که پارسال به فیفا اضافه شده بود و به لطف این کپی خوب ما هم ازش بهره مند شدیم:D

بخش صداگذاری تماشاگرها هم به نظرم یک پله پیشرفت کرده دست کم چیزیه که من در دو تیم شالکه و بارسا شنیدم اینطور به نظرم اومد...

یک چیز دیگه هم که قابل توجه هست این ویژگی خستگی قابل مشاهده هست که اگر بازیکنی سنش بالاتر از بقیه بازیکنان تیم باشه زودتر خسته میشه و اون نوار سلامتیش قرمز میشه که اینو من در اینیستا بارها دیدم در بارسلونا

در کل دموی امسال با چند پله بهبود نسبت به پارسال ظاهر شد ، اون دموی مزخرف پارسال هنوز روی خاطرمون تاثیر منفیش رو نگه داشته

بازی امسال باز هم بهترین گیم پلی رو در بین بازیهای فوتبالی میتونه به اسم خودش ثبت کنه البته این بین ضعفهایی در زمینه داوری و کمبود خطا دیگه به یک چیز عادی تبدیل شده ، در دمو باگهای ریز و درشتی هم دیدم که امیدوارم توی نسخه نهایی برطرف بشن و اگر بتونن CPU رو در نسخه نهایی جنگجو تر بکنن در زمینه دفاعی خب چه بهتر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
دومین چیزی که با ورود به گیم پلی به شدت حس کردم سرعت کمتر گیم پلی نسبت به پارسال هست ، من فکر میکنم سرعت 0 امسال در واقع سرعت -1 پارسال هست که خب سرعت گیم پلی دیگه با فیفا فکر کنم یکی شده
من cpu و کارت گرافیکو ژیروسکوپم فکر کنم خراب شده :) به وضوح احساس میکنم سرعت گیم پلی بیشتر شده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,022
نام
محمد حسین
اطلاعات جدید از دموی pes
  • New Fake League (PEA League)
  • Liga Aguila Confirmed (Found Liga Aguila, Liga Aguila I, Liga Aguila I Playoffs, Liga Aguila II and Liga Aguila II Playoffs)
  • Seria A NOT LICENSED,
  • No 2nd divisions for any of the new leagues.
  • Game has 43 stadiums without DLC.
  • 15 real balls, 24 others.
  • Player Appearance editor and Stadium editor, both are unchanged.
  • Demo build has 34 cleats.
  • Fake UEFA Competitions in game.
  • All new leagues have their Cups and Supercups too.
یکم با چیزی که فرهاد گذاشته متفاوته ،این از رددیت wepes اومده
یه لیگ فیک جدید اومده به نام pea league
لیگ کلمبیا پیدا شده به همراه لیگ دسته دوم و مسابقات پلی افش
سری آ لایسنس نیست
لیگ دسته دویی برای هیچ کدوم از لیگهای جدید مشاهده نشده احتمالا بجز لیگ کلمبیا
43 استادیوم بجز dlc ها
39 توپ 24 تا واقعی 15 تا فیک
تغییری تو استادیوم ادیتور و قیافه بازیکنان دیده نشده پس استادیوم ادیتوری در کار نیست
دمو 34 تا کیت داره (cleats کیت هم میشه ولی اصولا برا میخهای کفش ورزشی استفاده میشه ،حالا هر کی فکر میکنه این رو باید جور دیگه ای ترجمه کنه راهنمایی کنه)
رقابتهای اروپایی به صورت فیک،حاضر.
تمام لیگها جام حذفی و سوپر کاپ دارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر