PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دلش براتون سوخته گفته با این نرخ دلار و سرعت اینترنت و قیمت اینترنت بیخیال بشین و از خیر بازی بگذرید
به هر کی تو خارج بگی ما 6 میلیون واحد پولیمونو برا این بازی خرج کردیم خودش سه تا گل بهتون اوانس میده
نا امید نباش پسر تو میتونی

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دمو رو گرفتم . اولین چیزی که به چشم میاد اینه که چمن افتصاحه. چشم رو هم به شدت اذیت میکنه :|

چمن که خوبه البته از نمای نزدیک توی کات سینها وقتی سایه سفید روش میوفته از حالت واقع گرایی خارج میشه ولی از نمای بالا با واقعیت تفاوت زیادی نداره به خصوص در نورپردازی و رنگ بندی

سلام دوستان کسی میدونه چجوری انلاین میشه بازی کرد توی پی سی؟چون اصن حریف پیدا نمیشه

من روی همین PS4 هم که بیشتر مخاطبان بازی روی این پلتفرم بازی میکنن هم با مشکل پیدا شدن حریف رو به رو هستم ریجن هم روز اول روی UK گذاشتم که مثلن اگر آنلاین بازی کردم لگ کمتری داشته باشم ولی خب دیشب آخر شب البته زدم اصن حریف نمیاورد البته لول کانکشن رو روی 2-3 گذاشته بودم شاید باید روی حالت پیشفرض قرار میدادم تا میشد پیدا کنم

به نظرم روی PC ریجن رو بزارید ایالت متحده یا یکی از کشورهای اسپانیایی زبان تا بشه راحت تر حریف پیدا کنه

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
چمن که خوبه البته از نمای نزدیک توی کات سینها وقتی سایه سفید روش میوفته از حالت واقع گرایی خارج میشه ولی از نمای بالا با واقعیت تفاوت زیادی نداره به خصوص در نورپردازی و رنگ بندی

رنگ چمن که خیلی زیادی سبزه توی سایه و چشمو اذیت میکنه
بافت چمن هم یه جور بدیه آدمو یاد نسخه ps2 میندازه از بالا نباید انقدر دون دون و مشخص باشه اصلا این شکلی نیست تو واقعیت

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54

من روی همین PS4 هم که بیشتر مخاطبان بازی روی این پلتفرم بازی میکنن هم با مشکل پیدا شدن حریف رو به رو هستم ریجن هم روز اول روی UK گذاشتم که مثلن اگر آنلاین بازی کردم لگ کمتری داشته باشم ولی خب دیشب آخر شب البته زدم اصن حریف نمیاورد البته لول کانکشن رو روی 2-3 گذاشته بودم شاید باید روی حالت پیشفرض قرار میدادم تا میشد پیدا کنم

به نظرم روی PC ریجن رو بزارید ایالت متحده یا یکی از کشورهای اسپانیایی زبان تا بشه راحت تر حریف پیدا کنه
دوست خوبم..البته موقعی که میخاد حریف پیدا کنه داخل بازی ارور سرور میده CODE:GKCC2 و میگه سرور در دسترس نیست.همون ایالت متحده رو هم زدم ولی حل نمیشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
استامینا طراحیش چجوریه تحلیل انرژی بازیکنان؟
اتفاقا خیلی روی این موضوع دقیق شدم. ولی به نظرم هیچ فرقی با نسخه قبلی نکرده. چند دست بازی کردم و بازیکنی که خسته شده بود رو تعویض نکردم. ولی تغییر خاصی رو ندیدم. بیشتر به نظر میاد الکی جو داده بودن سر این موضوع.

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
خب من چند دستی وقت کردم و بازیو تست کردم.
انیمیشنا واقعا بهتر شده.
یه نمونه از انیمیشن زیبای آرنولد بازیکن لیورپول میزارم ببینید‌
View attachment 91207
یه چندتا از انیمیشن های زامبی فیس بدن دست کپ کام برای اویل 8 استفاده کنه هنوزم بعد این همه سال انیمیشن های زامبی فیس رو درست نکردن

• Like
Reactions: Hodor

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
اتفاقا خیلی روی این موضوع دقیق شدم. ولی به نظرم هیچ فرقی با نسخه قبلی نکرده. چند دست بازی کردم و بازیکنی که خسته شده بود رو تعویض نکردم. ولی تغییر خاصی رو ندیدم. بیشتر به نظر میاد الکی جو داده بودن سر این موضوع.
زمان بازی انقدر کمه تا بخوای چنین چیزی رو در بازی حس کنی بازی تموم میشه ! و اصلا آدم متوجه نمیشه چی شد ! تا بازی بخواد جون بگیره بازی تموم میشه و ضد حال اساسی !

بذار نسخه اصلی بیاد این قابلیت رو قشنگ حس میکنی ! تو این زمان کم هیچی تمیشه متوجه شد ! فرض کن از دقیقه 70 این ورا خستگی بازیکنا رو میخوای حس کنی و این مدت زمان 5 دقیقه که دقیقه 70 به بعد یعنی مثل چند ثانیه مبارک هستش !

هر کسی زمان طولانی تر رو بازی کرده ( تستر هایی که نسخه دمویی دستشون بود که میشد زمان بازی رو بیشتر کرد ) از این ویژگی به شدت تعریف و تمجید کرده و امیدوارم هم همین طور باشه !

البته تو همین نسخه دمویی که دستمونه بازیکنایی که نفسشون خالی شده و خستن پاس های پر اشتباه زیاد میدن و خیلی بی حال میدون ولی میگم چون زمان کمه سریع همه چیز میگذره و نمیشه این ویژگی رو تمام و کمال حس کرد .

دقیقا این نکته ای رو که گفتم خیلی های دیگه هم بهش اشاره کردن بودن و ....

Capture1111.PNG

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
با تکنولوژی انسل نسخه پی سی رفتن نمای ساخته شده ورزشگاه ولتینس آره نا شالکه رو از دور نشون دادن و تیم سازنده تا این حد فاصله از نمای ورزشگاه رو ساخته !!!! :o یعنی تیم سازنده یه سری کاراش رو آدم میبینه کف میکنه آدم ! بعد در جهت مقابل یه سری کارهاشون رو میبینه درباره چیزای پیش پا افتاده که بهشون توجه نمیکنه کف میکنه !:)) یعنی تیم سازنده PES کارشون یا صفر هستش و یا 100 و حد وسطی وجود نداره در کارهاشون !!! :-w

DkLb2C1XoAAbJdh.jpg

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
نام فایل:ابزار Sider v5.0.0 برای PES 2019 Demo
سازنده:Juce

ویژگی ها:

• قابلیت تنظیم زبان بازی بین 1 تا 255 دقیقه
  • نکته : داخل بازی برای شما همان 5 دقیقه را نشان می دهد ولی اینگونه نیست و بازی تا زمانی که آنرا تنظیم کردید ادامه پیدا می کند.

روش استفاده:

• فایل sider.ini را باز کرده و در قسمت match.minutes زمان دلخواه خود را تایپ کرده و Ctrl + S را فشار دهید.
  • سپس sider.exe رو اجرا کنید.(پنجره ی کوچکی باز خواهد شد که میتونید Minimize کنید)
  • بازی رو اجرا کنید.

پسورد:www.pesfa.com

دانلود نسخه کامل با حجم 0.4 مگابایت

download.gif
دانلود ابزار Sider v5.0.0 برای PES 2019 Demo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر