PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
باز هم همون مشکل همیشگی فیس ها تقریبا شبیهند ولی رنگ صورت ها مثل مداد شمعی وجنسشون مثل خمیر مجسمه سازیه:|
چون مال نسل قبله و فیفا فقط روی نسل بعد مانور میره , پیس فیس های بازیکنا رو تو نسخه پلی 4 دیدم (تریلر گیم پلی) عالی بود واقعا

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
باز امیدوارمون نکن بابا بعد با صورت میریم تو دیوار :((

پسر انگار واقعی بود عجب چیزی شده بزنم به تخته
با با چه امیدواری !!! دیگه هممون خسته شدیم ..........

ولی خداییش این گیف استپ نیمار عالی بود .

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
من دانلود کردم بازی رو و کامل دیدم

واقعن عالی بود این که من دیدم حالا تا کلان نیاد نمیشه نظر درست حسابی داد تا بازی نکنی :d
پس امیدوار باشید دوستان
واقعن هوش مصنوعی عالی بود خیلی جالب بود یعنی اسپانیا تی کی تا کارو قشنگ تو بازی اجرا میکرد و پاس فرار هایه تک ضرب و ناگهانی میدادن خیلی عالی دفاع میشد واقعن باید امیدوار باشیم بازی خیلی تغیر کرده سرعت عالی در شوت زنی و واقعن بازی روون شده دیگه بازی کن ها سفت و خشگ نیستن خیلی رون و راحت جا به جا میشدن و راحت دریبل میزدن یکم مثل 2013 دربلاش کلان خیلی من راضی شدم با دیدن این ویدیو نمیدونم گیمرشون بازی بلد نبود یا واقعن هوش مصنوعی عالی بود خلاصه بگم که بد نشده ولی یه چیز بد که دیدم سرعت بد در پاس ها بود همین چیز بدی ندیدم

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
من دانلود کردم بازی رو و کامل دیدم

واقعن عالی بود این که من دیدم حالا تا کلان نیاد نمیشه نظر درست حسابی داد تا بازی نکنی :d
پس امیدوار باشید دوستان
واقعن هوش مصنوعی عالی بود خیلی جالب بود یعنی اسپانیا تی کی تا کارو قشنگ تو بازی اجرا میکرد و پاس فرار هایه تک ضرب و ناگهانی میدادن خیلی عالی دفاع میشد واقعن باید امیدوار باشیم بازی خیلی تغیر کرده سرعت عالی در شوت زنی و واقعن بازی روون شده دیگه بازی کن ها سفت و خشگ نیستن خیلی رون و راحت جا به جا میشدن و راحت دریبل میزدن یکم مثل 2013 دربلاش کلان خیلی من راضی شدم با دیدن این ویدیو نمیدونم گیمرشون بازی بلد نبود یا واقعن هوش مصنوعی عالی بود خلاصه بگم که بد نشده ولی یه چیز بد که دیدم سرعت بد در پاس ها بود همین چیز بدی ندیدم

دروازه بانیشم بده توپا خیلی راحت از پشت محوطه جریمه گل میشن :|
خوشحالی بعد از گلشم انیمیشن های تکراری و بد 8-|
ولی در کل خوب بود .:)

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
سلامم

یه سوال داشتم میگم من یه تنها مشکلی که با pes داشتم اینه که یه بازیکن که یکم سرعت داشت و دریبلینگش خوب بود راحت میشد دریبل زد یعنی با دفاع هم نمیشد خوب بگیریش ولی تو فیفا راحت شما اگه خوب بلد باشی میتونی توپ رو از مسی هم بگیری ایا این برطرف شده یا نه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یه سوال داشتم میگم من یه تنها مشکلی که با pes داشتم اینه که یه بازیکن که یکم سرعت داشت و دریبلینگش خوب بود راحت میشد دریبل زد یعنی با دفاع هم نمیشد خوب بگیریش ولی تو فیفا راحت شما اگه خوب بلد باشی میتونی توپ رو از مسی هم بگیری ایا این برطرف شده یا نه
والا من همین 14 رو با پسر عمم بازی میکردم، با Benzema مث اسب میدوید از هم میگذشت گل میکرد!!! اینم تا نیاد نمیشه فهمید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر